Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: София-Кейп Таун

    Нашите момчета нещо се объркаха ... май ....
    Вероятно трябва да се качат на фери за да прекосят канала .... ама отидоха на север от коритата ....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #77
      От: София-Кейп Таун

      И аз дълго се чудих как успяха да се замотат по тоя канал, ама се оказа, че под него има тунел и маршът им на скок продължава с доста добре темпове

      Тунела - http://www.egyts.com/tunnelling_p_hamdy.htm

      Коментар


      • #78
        От: София-Кейп Таун

        Уф да му е ....

        Видях го в гугъла, ама трябва да знаеш предварително, че е тунел ..... че и прави завой под земята ...
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #79
          От: София-Кейп Таун

          Ами те са на има-няма 50км от пирамидите...
          Мони, Бойко, искаме снимки вече !!! Стига сте карали тея мотори само...
          You'll never find out - I got no key hole....

          Коментар


          • #80
            От: София-Кейп Таун

            Тези йероглифи на снимката са ми непонятни, можеби е такса за тунелчето (не може да ми се откъсне да го нарека тунел). Сигурно чичкото от снимката събира парички, дали е така?
            Черпете ме, не ме щадете!
            _________________
            (\__/)o*******_
            (='.'=)*O*.--._.=.\-.
            ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

            Коментар


            • #81
              От: София-Кейп Таун

              Първоначално публикуван от markovivo Преглед на мнение
              Тези йероглифи на снимката са ми непонятни, можеби е такса за тунелчето (не може да ми се откъсне да го нарека тунел). Сигурно чичкото от снимката събира парички, дали е така?
              Най-вероятно е поставен там именно за да събира някаква такса, но в самите йероглифи няма цифра (все пак и ние тук използваме арабските цифри, и би трябвало да ги разпознаем). Вероятно таксата е на око - в арабският свят са все пак - пазарлък да става.
              HONDA CBF1000

              Коментар


              • #82
                От: София-Кейп Таун

                30 пише ..може и да е цената.

                Коментар


                • #83
                  От: София-Кейп Таун

                  Първоначално публикуван от sete15 Преглед на мнение
                  Най-вероятно е поставен там именно за да събира някаква такса, но в самите йероглифи няма цифра (все пак и ние тук използваме арабските цифри, и би трябвало да ги разпознаем). Вероятно таксата е на око - в арабският свят са все пак - пазарлък да става.
                  Имаааа...има цифри. Двата символа най-отдолу в дясно означават "20" ;-)

                  Най-накрая успявам да се включа.

                  Добре се справяте момчета! Имаше ли време да се топнете в Червено море?
                  Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                  Коментар


                  • #84
                    От: София-Кейп Таун

                    Бойко, Мони- добре дошли на Черният континент. Нека мама Африка ви закриля по дългия път.
                    P.S.
                    С този "сателитен поп Кръстю", станахме бетер Big Brother
                    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                    No wahalla.

                    Коментар


                    • #85
                      От: София-Кейп Таун

                      Бойко, как е настоението? Всички с нетърпени чакаме снимки.

                      Днес от сутринта си пишем с един немец за тази така внезапно изкочила кампания. Знаеш, че немците са малко коне с капаци но за да не драскам много ще ти кача какво ми отфовори Маркус.
                      звъннах сутринта до Кайро но там ми каза някакав мениджър, че не са виждали изобщо части за мотори. Обърни внимание немеца казва, че в Кения обслужването не на ниво:




                      Dear Marcus, please help !!!!!!!
                      Two Bulgarians in Ommen travel from Sofia to Cape Town in mome are here:
                      http://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=07PhpHhnsWTjRxefLadZt0cedgCGk0QH6




                      Where can I buy 16,147,720,776. in Cairo, and both the R 1200 GS Mu
                      it will take a total of 22,000 km.




                      Many thanks!


                      Dear Nikolay

                      We don´t have a Motorrad importer in Cairo, neither in the whole north/east part of Africa.
                      The only options are (www.bmw-motorrad.com):
                      -Israel
                      -Kenya (small importer, no high service level)
                      -South Africa
                      -or you send the parts (e.g. to a hotel) and customer repair by their own.

                      Bets regards
                      Markus

                      And can I ask you to tell me the phone number or e-mail to dealers in Kenya.
                      Thanks!


                      после звъннах и до сервиза в Кения giorgio ще прикачи инфото което ми пратиха за там, защото разбрах, че това струва 596 кенийски еденици, което си нямам идея в долари колко е. В момента чакам отговор от сервиза в Кения дали го имат на склад. От много лошият английски на Кениеца разбрах, че ако поръчат някаква част сега пристига за 5 дни но той не могъл да ми каже дали го има насклад.











                      Последно редактирано от giorgio; 08-06-10, 17:16.

                      Коментар


                      • #86
                        От: София-Кейп Таун

                        596 кенийски шилинга са 7 долара.
                        http://www.oanda.com/convert/classic
                        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                        No wahalla.

                        Коментар


                        • #87
                          От: София-Кейп Таун

                          Вече са при пирамидите ......
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #88
                            От: София-Кейп Таун

                            Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                            ... С този "сателитен поп Кръстю", станахме бетер Big Brother
                            Не съм моторист, ама щом си пусна компютъра сутринта, първо поглеждам до къде сте стигнали и после по цял ден, тази страница си седи отворена, да си помечтавам...
                            Бойко и Мони, стискам ви палци! Успех! А как ви завиждам... и не само аз...
                            http://www.nakladkibg.com
                            накладки, спирачни дискове, съединители

                            088 8613380

                            Коментар


                            • #89
                              От: София-Кейп Таун

                              Ама и форумния съпорт никак не лъже Браво момци .
                              Бойко / Мони дерзайте

                              Коментар


                              • #90
                                От: София-Кейп Таун

                                Мони/Бойко
                                всичко е готово в ЮАР и ви чакат!!!

                                Ако ви трябваг части - эа 3 дни мога да ви ги достава до почти всеки голям град в Африка.

                                Късмет !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X