Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: София-Кейп Таун

    Аз пък чакам снимки, разкази...и въобще що не си траете?
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #32
      От: София-Кейп Таун

      Мони, Бойко, безаварийно и безпроблемно пътешествие и от мен! Чакаме коментари и снимки от където намерите нет. Успех!

      Коментар


      • #33
        От: София-Кейп Таун

        Аз нещо не ви разбирам.
        Не ви ли прави впечатление, че между 20:30 и 22:42 има 8(осем) точки на едно място в района на Yeniköy ? От т. 34 до 42.
        Мислите ли, че вечерят?
        И че в 23:24 още се движат ...

        К'ви снимки, к'ви разкази.
        Последно редактирано от Димо; 04-06-10, 23:40.
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #34
          От: София-Кейп Таун

          Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
          Аз нещо не ви разбирам.
          Не ви ли прави впечатление, че между 20:30 и 22:42 има 8(осем) точки на едно място в района на Yeniköy ? От т. 34 до 42.
          Мислите ли, че вечерят?
          И че в 23:24 още се движат ...

          К'ви снимки, к'ви разкази.
          Според мен вече спят
          П.П. т.50 е от 11:24pm Намират се близо до някакъв хиподрум(жокейски до колкото разбирам)
          [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

          Марин Маринов - 0885114702

          Коментар


          • #35
            От: София-Кейп Таун

            Съвсем правилно сте забелязали по трака, че нещо става. И аз едва сега разбрах каква е случката.
            Първо, на Мони вчера са направили опит да му сипят дизел в мотора. Тук Тануцо може да се изкаже по-компетентно от мен за последствията : ). Добре, че е видял навреме и не е запалил.
            Второ и по-лошо, БМВ-то няма тоци. Никакви. До Адана са се придвижили чрез нова мотодисциплина - дърпане от камион... Със съдействието на полицията и приятелски опит от Мони да обърне на магистралата, за да помогне...
            Към момента нямам инфо дали е от акумулатора или нещо друго... Стискайте палци да намерят бързо майстор и да решат проблема, за да видим скоро точката на споттракера пак да се мести...
            Последно редактирано от viki terzieva; 05-06-10, 09:24.

            Коментар


            • #36
              От: София-Кейп Таун

              Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
              Съвсем правилно сте забелязали по трака, че нещо става. И аз едва сега разбрах каква е случката.
              Първо, на Мони вчера са направили опит да му сипят дизел в мотора. Тук Тануцо може да се изкаже по-компетентно от мен за последствията : ). Добре, че е видял навреме и не е запалил.
              Второ и по-лошо, БМВ-то няма ...
              То само това си звучи като материал за 3 серии по Дискавъри или НГ...
              Стискам палци да се оправят с минимум ядове!
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #37
                От: София-Кейп Таун

                Лоша работа! Дано оправят бързо машината и точката отново да се движи.Ще има какво да разкават като се приберат след два месеца.

                Коментар


                • #38
                  От: София-Кейп Таун

                  Акумулатора е.
                  Съвсем нов, сложен в понеделник на мотора. След дръпване е запалил и на ход се е придвижил до Адана. После пак не е стартирал.
                  Последната серия акумулатори имат дефект и тази седмица са върнали 4-5 от тях. Бойко е имал късмет да вземе точно от тази серия.
                  В Адана има дилър на BMW. Дано работи в събота. Акумулатора е гелов 12V/19AH. Размерите му са твърде малки и напрежението, което подържа при работа е
                  доста високо за това за oilhead двигателите е направена спец. разработка на Mareg/Exide за тези модели BMW. Възможен заместител е Yuasa 53030. Иначе ще търсим тр-рт днес от тук за Адана.
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • #39
                    От: София-Кейп Таун

                    Преди малко сестрами се чу с Мони , сменят акумолатора на Бойко , леко били нервни ,но това е нормално при тази ситуация !
                    Владо-Амароне

                    Коментар


                    • #40
                      От: София-Кейп Таун

                      Гадно, ама дано всички ядове се сьберат в това.Стискаме палци по-бьрзо да отстранят проблема и нататьк без аварийно!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: София-Кейп Таун

                        Свалили са акумулатора. Замерили са го. Умрял е (дава на късо).
                        Намерили са само китайски ментак 18АH гелов (според мен с този са възможни грижи с ABS-a за напред). Сега го пълнят и ще го зареждат няколко часа.
                        Бойко е изключително благодарен за оказаното му съдействие от турската полиция снощи. Ще разкаже подробно.
                        Чакаме SMS, че са запалили и потеглят до няколко часа.
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • #42
                          От: София-Кейп Таун

                          Всяко зло за добро. Добре че се е случило поне в по-цивилизована страна. Дано няма повече проблеми.
                          BMW F800GS

                          Коментар


                          • #43
                            От: София-Кейп Таун

                            Уф, тръгнаха. Отново са на пътя
                            Гледам им плана за днес , Мерсин-Латакия 300км.
                            Спокойно имат време да си влязат в графика. Още е рано. Ако влязат бързо в Сирия ще са съвсем по араково време на място
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • #44
                              От: София-Кейп Таун

                              Радвам се, че отново се движат. Като гледам са на границата и може да успеят да влязат днес.
                              Черпете ме, не ме щадете!
                              _________________
                              (\__/)o*******_
                              (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                              ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                              Коментар


                              • #45
                                От: София-Кейп Таун

                                В Сирия са!
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X