Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някъде в Азия през 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някъде в Азия през 2012

    Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
    ... нова гарнитура и радиатор би трябвало да могат да пристигнат с DHL бързо. В
    Пристигането с ДЧЛ е за два дена,НО!....Митницата ще е цяла вечност.Поне две седмици.И то по една единствена причина,че Бойко не е постоянно/временно пребиваващ в страната.Нямат процедура за това и ще падне едно мотане.

    Коментар


    • От: Някъде в Азия през 2012

      Флат рейта за мотор Ташкент-София ще е около 650-700$.(зависи от обемното тегло)+ 12 цента на килограм такса самолетно гориво.Условията са резервоара да е пълен не повече от 1/4.И най лесно е да се зареже акумулатора,че влиза в друга категория(опасни товари-корозив) и таксите за него ще са поне на тройна цена на самия акумулатор.Това е от мен като инфо.Ако решите да действате по тази схема свиркайте да помагам

      Коментар


      • От: Някъде в Азия през 2012

        Камор могат да си направят една чудесна реклама , ако пратят човек с нужните части , който на място да реши проблема , и Бойко да продължи пътешествието. Все пак рекламата която Бойко прави на моторите BMW , хич не е малка.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: Някъде в Азия през 2012

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          Камор могат да си направят една чудесна реклама , ако пратят човек с нужните части , който на място да реши проблема , и Бойко да продължи пътешествието. Все пак рекламата която Бойко прави на моторите BMW , хич не е малка.
          Те в момента са заети да кихат и да си чешат дупетата , че сигурно ги сърби.
          За моженето съм сигурен че могат.
          Ами някой от медията да отиде до тях, да ги осведоми за проблема и да попита дали ще предприемат някакви мерки с цел запазване на имиджа на фирмата.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Някъде в Азия през 2012

            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
            Камор могат да си направят една чудесна реклама , ако пратят човек с нужните части , който на място да реши проблема , и Бойко да продължи пътешествието. Все пак рекламата която Бойко прави на моторите BMW , хич не е малка.
            И аз така виждам нещата, защо наистина не изпратят някой да направи мотора ???
            Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

            Коментар


            • От: Някъде в Азия през 2012

              Защото закъсалият не е Юън МакГрегър.

              Бойко очевидно е прогонил всички варианти и е взел решение. Дайте да концентрираме темата около това, от което има нужда.
              Зима иде

              Коментар


              • От: Някъде в Азия през 2012

                И двата спот-а се движат на север през Каракум...

                Довечера ще са на кратерите при Дарваза по план.
                Дано и Бойко е на ход.
                Все пак това, което знаем е, че мотора му загрява при скорости около 120км и като върне газта е ок.
                Диагнозата "гарнитура" е от мейл на германците към Ники. В смисъл да се провери ...
                Тъй че не е ясно какво му е точно. Няма смисъл да гадаем от тук .
                Изкараха три дни в Ашхабад. Имаха достатъчно време да обмислят маршрути, ремонти, какво, къде ...
                Той е голямо момче. Щом е решил да се прибере - ок.
                Ето вече и Гошко е намерил спедитор.
                Няма причини за тревога.
                Живи и здрави са и двамата и това е най-важно.
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • От: Някъде в Азия през 2012

                  Абе не знам, но при положение че Бойко до сега е закупил два чисто нови мотора от Камор, според мен те трябват да направят нещо. Все пак дали пък им не е направил реклама на тея БМВ-та за България.. Не е зле да се размърдат...
                  Ще дам само за пример: Дукати имат една процедура, ако ти се повреди мотора и не можеш да продължиш на ход, трябва да се свържеш с дилъра от които си закупил мотора, а той пък от своя страна е длъжен да се свърже с най-близкия дилър до теб без значение от разстоянието и те да дойдат, да вземат мотора, да отстранят проблема и това всичко за сметка на Дукати. Когато закупиш мотора, те ти издават една карта (нещо като кредитна карта, на нея си пише кой си и какъв е модел на мотора, рама номер и т.н.) и с нея плащаш на сервиза и отделно до 2 нощувки в хотел.. но това всичко само докато мотора е в гаранция.
                  Не знам при БМВ няма ли нещо подобно..
                  Последно редактирано от viki terzieva; 21-06-12, 12:58.
                  Gilera Nexus 500

                  Коментар


                  • От: Някъде в Азия през 2012

                    Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                    И двата спот-а се движат на север през Каракум...

                    Довечера ще са на кратерите при Дарваза по план.
                    Дано и Бойко е на ход.
                    Все пак това, което знаем е, че мотора му загрява при скорости около 120км и като върне газта е ок.
                    Предполагам, че са свалили предпазителя или предпазителите на радиатора...

                    Самият тунинг под формата на резервоар?? и гардове на радиатора може да е изиграл лоша шега за подобно термично натоварване, съчетано с пустинните условия. Лично на мен отвърстията на предпазителя ми се виждат недостатъчно и ...
                    Gnome Rhone AX2 800 1938
                    Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                    Husqvarna Te 510 1989
                    Argvmentvm ad novitatem

                    Коментар


                    • От: Някъде в Азия през 2012

                      По скоро предният калник да махнат, до като са в жегата из пустините. С този калник, ролбарите и тунинговият резервоар направо са "запушили" радиатора. Оригиналният 650 Х Чалъндж е напълно отворен отпред и няма такъв калник пред радиатора. http://www.motorcyclespecs.co.za/mod..._650x%2007.htm
                      Мислех си аз още от самото начало, че не може да се строши хей така чисто ново БМВ, както си върви, а си има сериозна причина за това, но си налягах парцалите, за да не се правя на голям експерт...
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • От: Някъде в Азия през 2012

                        Браво Владич,
                        Само така. В форума не сам влизал от пътуването им в Африка
                        не за друго но много работа и виждам, че на сам изпуснал много. като чета мненията се чудя за какво изобшо някои хора жлизат в този форум
                        Я малкок по ведро повдигнете им духа те са тръгнали да изживеят някакво приключение, това част от това приключени.
                        не се представих аз сам онзи от камор кадето прави моторите.
                        говорих с Бойко по телефона и нещата са си ОК
                        само им трябва малко подкрепа от нас
                        Бойко има право на безплатна пътна помощт до най- близкият BMW сервиз. Говорих с немците и чакам отговор от тях
                        аз поне сам на мнение че заедно са тръгнали и заедно трябва да продължат и заедно да се приберат
                        и пак да кажа, че не са тръгнали само да се возят те могат да се возят и тук в Европа колкото си искат
                        Те са там за да изживеят едно приключение, как така ще се отказва Бойко само да ми падне аз ще му кажа
                        и никакви специални инструменти не му трябват
                        трябва му едно 6 мм болче което да го заостри отпред за ГМТ и ключ 10, 13, 15 и това е. В сервиз става за 2 часа там за 6 е кво голяма работа дори и да закъснеят няма кво да ги правят там ще си ни ги върнат
                        АЙДЕ по- ведро
                        аз ще му пратя каквото трябва където трябва
                        само да се свърже с мен

                        Коментар


                        • От: Някъде в Азия през 2012

                          Да изхвърли даже и ал. решетка пред радятора.

                          Коментар


                          • От: Някъде в Азия през 2012

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            Пристигането с ДЧЛ е за два дена,НО!....Митницата ще е цяла вечност.Поне две седмици.И то по една единствена причина,че Бойко не е постоянно/временно пребиваващ в страната.Нямат процедура за това и ще падне едно мотане.
                            Момци, аз имам познат в Ташкент, тъй че частта може да се прати до него, или до фирмата му - както той реши. Искрено се надявам Бойко да продължи...

                            Коментар


                            • От: Някъде в Азия през 2012

                              Първоначално публикуван от Goshi Преглед на мнение
                              Абе не знам, но при положение че Бойко до сега е закупил два чисто нови мотора от Камор, според мен те трябват да направят нещо. Все пак дали пък им не е направил реклама на тея БМВ-та за България.. Не е зле да се размърдат...
                              Ще дам само за пример: Дукати имат една процедура, ако ти се повреди мотора и не можеш да продължиш на ход, трябва да се свържеш с дилъра от които си закупил мотора, а той пък от своя страна е длъжен да се свърже с най-близкия дилър до теб без значение от разстоянието и те да дойдат, да вземат мотора, да отстранят проблема и това всичко за сметка на Дукати. Когато закупиш мотора, те ти издават една карта (нещо като кредитна карта, на нея си пише кой си и какъв е модел на мотора, рама номер и т.н.) и с нея плащаш на сервиза и отделно до 2 нощувки в хотел.. но това всичко само докато мотора е в гаранция.
                              Не знам при БМВ няма ли нещо подобно..

                              Разбира се, че има
                              и се свързах с всички по веригата и всичко е ОК, но с Бойко малко ми е трудно да се свържа. Някои знае ли как?
                              И пак да помоля за малко по ведро настроение щото е тъпо за една лампичка да се провали цяло пътуване.

                              Коментар


                              • От: Някъде в Азия през 2012

                                Аз няма да мога да влизам във форума около седмица, /извън БГ съм/, затова по-добре за всеки случай да ви дам контакти, ако решите да пращате нещо.


                                Човекът се казва Нам-Чер и е много точно момче. Преди малко говорих с него, че не го бях чувал от 2009. потвърди ми, че няма проблем.

                                "OXUS TRAVEL TB"
                                8-1, Massiv Gospitalniy,
                                100015 Tashkent, Uzbekistan
                                Tel: +99871 254 69 69
                                Faх: +99871 252 52 17
                                mob: +99897 111 39 45

                                e-mail: namcher@gmail.com

                                Ако решите да пращате нещо, някой, който говори руски да му се обади, да му каже, че е приятел на Сотислав от България, който е говорил за мотора и т.н и да иска да му потвърди адреса и дали да го праща на фирмата или на него лично. Предполагам нещото може да се прати и в Самарканд ири Бухара. А иначе самолети от Москва за Ташкент има всеки ден

                                Телефона ми е 0888 572 610 и съм да връзка, ако трябва аз да му звъня.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X