Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някъде в Азия през 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Някъде в Азия през 2012

    Първоначално публикуван от harley Преглед на мнение
    От известно време проучвам темата дали жени могат да карат мотори в Иран. Въпросът изглежда малко смехотворно на пръв поглед, но информацията е доста противоречива. Повечето интернет източници сочат, че карането на мотори и на велосипеди е забранено за жените в Иран. В същото време из форумите чета за доста чужденки дето са обикаляли с колелета и с мотори из Иран, даже в някои случаи са били сами. Напоследък има и информация за иранки, които карат колелета в големите градове. Явно ситуацията е динамична и много ще съм ви благодарна ако можете да споделите впечатления за това какво е положението към момента. Предварително ви благодаря!!!
    Попътен вятър
    Силве,аз се запознах с две жени на мотори в Иран.И двете бяха с мъжете си,както надявам се и ти ще бъдеш.Едната двойка бяха холандци,другата австриици.
    Сигурен съм,че няма да имаш,никакъв проблем.
    Димитър Анастасов
    d.anactacov@gmail.com

    Коментар


    • #92
      От: Някъде в Азия през 2012

      а в Урмия спахме на едно място дето само Питона има представа какво е. Ама това е дълга тема и си я пазя за пътеписа.[/QUOTE]
      Ха,Ха,Бойко предупредих те.Но ,аз първи,ще го напиша.
      Димитър Анастасов
      d.anactacov@gmail.com

      Коментар


      • #93
        От: Някъде в Азия през 2012

        Първоначално публикуван от МИТЬО(питона) Преглед на мнение
        а в Урмия спахме на едно място дето само Питона има представа какво е. Ама това е дълга тема и си я пазя за пътеписа.
        Ха,Ха,Бойко предупредих те.Но ,аз първи,ще го напиша.
        Изплюйте камъчето де!

        Коментар


        • #94
          От: Някъде в Азия през 2012

          Имам въпрос. Някой да ми каже истинската цена на бензина 95 октана в Турция. В нета има много противоречива информация, че едва ли не е "само" по 3,60 лева.
          LZ2NKM

          Коментар


          • #95
            От: Някъде в Азия през 2012

            От април е 4,76 турски лири за литър А 95. Нафтата е 4 лири за литър. Или при цена 1,17 ТЛ за 1 лев в момента излиза точно 4,07 лева за литър бензина. За 2500 км из Турция ще ти трябват 610 лева за бензин, ако ти гори 6/100 мотора.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #96
              От: Някъде в Азия през 2012

              Цената си е направо истинска
              около 4,36 ТЛ/Л
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #97
                От: Някъде в Азия през 2012

                Значи има малко намаление, както и при нас от април до сега. 4,36 лири за литър са 3,73 лева. За 2500 км ще ти трябват 560 лева при 6/100 разход. Това са 150 литра бензин. В България тези 150 литра струват в момента 370 лева.
                Последно редактирано от ВладиЧ; 18-06-12, 15:08.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #98
                  От: Някъде в Азия през 2012

                  Ники,аз докато бях там,на запад струваше 4,35/4,40TL.,колкото по на изток си, става по скъпо.Накрая зареждах на 4,60TL.
                  Димитър Анастасов
                  d.anactacov@gmail.com

                  Коментар


                  • #99
                    От: Някъде в Азия през 2012

                    Мда, нещата са зле значи...
                    LZ2NKM

                    Коментар


                    • От: Някъде в Азия през 2012

                      Ще се търсят 250-тки

                      Коментар


                      • От: Някъде в Азия през 2012

                        Бойко,какво става с машината,има ли шансове да я оправите? Не че наблизо има сервиз на БМВ,ама ники каза че и на друго място да е,няма проблем? Той си гледа в компа за дилърите,ама най-близкия е в Казахстан!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: Някъде в Азия през 2012

                          Някой ще каже ли какво става?!?
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Някъде в Азия през 2012

                            Бмв-то е почнало да грее,като симптомите са като за гарнитура на главата!А иначе е гаранционно,ама там наоколо липсват фирмени сервизи!Информацията е от Ники,дето прави моторите в Камор Ауто!
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • От: Някъде в Азия през 2012

                              Ммм това е неприятно с греенето.
                              Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                              Коментар


                              • От: Някъде в Азия през 2012

                                Туку що говорих с Мони и Бойко.
                                БМВто е прегряло, по съвет на Камор са махнали термостата. След това се спуква радиатора, залепват го, и след около километър пак прегрява. Диагнозата е духнала гарнитура на главата... Както и да е.
                                Това което са решили е да се разделят. Мони продължава сам по маршрута, а Бойко има нужда от съдействие.
                                Уредили са транспорт за БМВто до Ташкент, откъдето трябва да се намери спедитор да го изпрати до България, а Бойко ще се прибере със самолет.

                                Който може да съдейства,в намирането на спедитор за мотора от Ташкент до София, моля да пише.

                                Може би да отделим това в нова тема, за да не се забалтае работата?
                                Зима иде

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X