Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някъде в Азия през 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някъде в Азия през 2012

    Първоначално публикуван от Sotislav Преглед на мнение
    Момци, аз имам познат в Ташкент, тъй че частта може да се прати до него, или до фирмата му - както той реши. Искрено се надявам Бойко да продължи...
    Това вече е друга работа! Два дена от пращане до получаване с експресна услуга! По-евтиния вариант е на Летище София в Луфтханза карго.Имат опция "флаш" за пратки до 10кг.Усовието е да е прието в офиса не по-късно от час и половина преди полета."флаш" пътува в първия възможен самолет аут.От София за Немечко са поне 2-3 полета на ден.От Немечко на първия самолет аут за Ташкент на която и да е авиокомпания от "Стар алаянс".ДЧЛ е 51% собственост на Луфтханса така или иначе,но таксите на ДЧЛ са в пъти по-високи за транспорт.

    Коментар


    • От: Някъде в Азия през 2012

      Много кофти новини.... стискам палци да се оправите и да продължите заедно.
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • От: Някъде в Азия през 2012

        Ако всичко което пишете се случи,ремонта на място ми се струва най-лесната от всички задачи.Може би трябва да се провери главата дали не се е изкривила при прегряването.Иначе смяната на гарнитура на такъв тип двигател отнема около. 2-3 часа.
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • От: Някъде в Азия през 2012

          Първоначално публикуван от niki_kisimov Преглед на мнение
          Разбира се, че има
          и се свързах с всички по веригата и всичко е ОК, но с Бойко малко ми е трудно да се свържа. Някои знае ли как?
          И пак да помоля за малко по ведро настроение щото е тъпо за една лампичка да се провали цяло пътуване.
          Имаш лично. Пратил съм ти на Мони сателитния телефон. Нали съм нещо като "аварийна сателитна връзка" та ми го дадоха преди да тръгнат. Не съм сигурен, че е добра идея да го раздавам тоя номер ама нали е форсмажорна ситуацията...

          Ей сега се прибрах в нас, чета и ме е яд. Някой да каже, ако може с нещо да се помага от тук.

          Аааа, и ако някои има нещо да им казва, аз мога да препредавам по сателитния /ако го вдигнат де/. Имам часове предплатени на Иридиум.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Някъде в Азия през 2012

            Първоначално публикуван от niki_kisimov Преглед на мнение
            Браво Владич,
            Само така. В форума не сам влизал от пътуването им в Африка
            не за друго но много работа и виждам, че на сам изпуснал много. като чета мненията се чудя за какво изобшо някои хора жлизат в този форум
            Я малкок по ведро повдигнете им духа те са тръгнали да изживеят някакво приключение, това част от това приключени.
            не се представих аз сам онзи от камор кадето прави моторите.
            говорих с Бойко по телефона и нещата са си ОК
            само им трябва малко подкрепа от нас
            Бойко има право на безплатна пътна помощт до най- близкият BMW сервиз. Говорих с немците и чакам отговор от тях
            аз поне сам на мнение че заедно са тръгнали и заедно трябва да продължат и заедно да се приберат
            и пак да кажа, че не са тръгнали само да се возят те могат да се возят и тук в Европа колкото си искат
            Те са там за да изживеят едно приключение, как така ще се отказва Бойко само да ми падне аз ще му кажа
            и никакви специални инструменти не му трябват
            трябва му едно 6 мм болче което да го заостри отпред за ГМТ и ключ 10, 13, 15 и това е. В сервиз става за 2 часа там за 6 е кво голяма работа дори и да закъснеят няма кво да ги правят там ще си ни ги върнат
            АЙДЕ по- ведро
            аз ще му пратя каквото трябва където трябва
            само да се свърже с мен
            Връщам си думите- заинтересованост някаква усетих.
            П.П.Колега малко по- четливо и направо се издигаш в очите на форума!
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Някъде в Азия през 2012

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Имаш лично. Пратил съм ти на Мони сателитния телефон. Нали съм нещо като "аварийна сателитна връзка" та ми го дадоха преди да тръгнат. Не съм сигурен, че е добра идея да го раздавам тоя номер ама нали е форсмажорна ситуацията...

              Ей сега се прибрах в нас, чета и ме е яд. Някой да каже, ако може с нещо да се помага от тук.

              Аааа, и ако някои има нещо да им казва, аз мога да препредавам по сателитния /ако го вдигнат де/. Имам часове предплатени на Иридиум.
              С дежурствата си на сателита помагаш достатъчно, за което адмирации, ама такива са те хората пясък и морска вода в г@з@ !
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Някъде в Азия през 2012

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                С дежурствата си на сателита помагаш достатъчно, за което адмирации, ама такива са те хората пясък и морска вода в г@з@ !
                А, никакви "дежурства" не давам. Аз като съм на работа, телефона така или иначе е включен. Само като съм в нас трябва да го пазя от малката да не го тръшне в пода. Минути ми се събират всеки месец, ако не говоря. Аз говоря само като потъвам. Скоро не сме потъвали- има няколко часа в минутки...
                Не ми дават да го държа включен в самолета. Вчера летях за няколко чяса, дано не са звънели /да се таковам в "аварийната връзка".../
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Някъде в Азия през 2012

                  Гледам, че днес и двата спота са се движили на север ....
                  Вероятно, се движат по бавно (като гледам трака), но ..... надявам се че ще направят всичко възможно да продължат!
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • От: Някъде в Азия през 2012

                    туко що се чух с Бойко
                    добре са и са заедно с Мони
                    навих Бойко няма да се прибира
                    ще му помагаме от тук и някак ще му пращаме части
                    тази вечер в 21.00 Бойко ще е на скайпа който иска може да му пише
                    но Бойко помоли само да му пишете не да му звъните
                    ще отговори на който може

                    Коментар


                    • От: Някъде в Азия през 2012

                      Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
                      Имам въпрос. Някой да ми каже истинската цена на бензина 95 октана в Турция. В нета има много противоречива информация, че едва ли не е "само" по 3,60 лева.
                      От 4,25 до 4,43 турски лири е 95. Поне на толкова зареждахме

                      Коментар


                      • От: Някъде в Азия през 2012

                        Как е мотора , продължава ли да загрява? Ако има от къде да вземете , му налейте охлаждаща течност с по-висока температура на кипене , и ако е възможно , включете вентилатора на радиатора да работи постоянно , пробвано е , помага дори при издухала гарнитура
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: Някъде в Азия през 2012

                          Мотора е супер. Два дни се вози в един огромен Шевролет полегнал на една страна, а днес го прехвърлих на страшната машина "ГАЗ", ама го оставих прав, че много се успа нещо. Та не съм го карал. Първо ми идеше да го забия в някоя детска градинка в Ашхабат да се катерят децата по него като по паметник. Ама се отказах. Как да е стигнахме до Узбекистан, че даже и обиколихме всичко по плана ни до тук. Утре Мони продължава по маршрута, а аз се товаря на машината "ГАЗ" и продължавам към Самарканд да видя там дали няма как да се оправи или да продължим така. Но до там ще ползвам камиона, който се управлява от двама узбеки, все едно са ги взели от филма "Особеностите на руския риболов". Вече сме на "земляк" и купона вътре, колкото и да ни е тясно, си върви.
                          Най-тъпото е, че в Казахстан в Алмати могат да го ремонтират, ама визата ми започва едва от 29.07.2012 и ако трябва да вадя нова трябва да отида до Ташкент. И при положение, че след като Димо е минал през КПП-то от Самарканд към Душанбе /таджикистан/ то вече е затворено и сега да за да се влезе в Таджикистан се навъртат в обратна на Ташкент посока едни 700-800 километра. Та за момента нямам идея каква ще я свърша.
                          Благодарности на всички тук за съдействието и ще се включа като имам пак читав интернет да видим какво ще правим. Добре че тук поне има и телефони и интернет.

                          Коментар


                          • От: Някъде в Азия през 2012

                            Все си мисля,че от Камор-Ауто трябва да покрият всички разходи по прибирането и ремонта на мотора!Бойко,да ти пращам моя мотор??????

                            Коментар


                            • От: Някъде в Азия през 2012

                              Купонът продължава. Сега ремонтират камиончето, с което се вози мотора :Ако Сотислав успее да се свърже със сервиза в Ташкент, ще направи ремонта там. Мони продължи по първоначалния маршрут, така че от днес спотовете ще се движат отделно.

                              Коментар


                              • От: Някъде в Азия през 2012

                                А,какво казаха Немците,в краина сметка.Нали имаше някаква опция.Не се разбра...
                                Димитър Анастасов
                                d.anactacov@gmail.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X