Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

    Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
    ...и това мигачите на BMW са УЖАСНО неудобни!
    По-скоро са странни. Свиква се. На най-новите им модели вече, са както на всички останали.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      ................ На най-новите им модели вече, са както на всички останали.
      Така де, само където не мога да достигна бутона с палец без да мърдам ръката - непосредствено след ръкохватката има един мултифунционален ринг, широк около 1.5 см, който командва разни работи и общо взето с толкова не достигам. Ръцете ми не са от малките, но просто нещо не са го домислили

      Коментар


      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

        Първоначално публикуван от Sotislav Преглед на мнение
        ....
        Аз и със старите имам проблеми с ергономията, толкова години за да натисна клаксона май все се налага да погледна. Положенията на командите не ми пасва, не метода им на използване.

        п.п. стойката и кормилото все едно по мен са правени.
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Е аз затова сам си мия мотора.

          Някой като не иска да ми даде да си го измия сам и му викам "Пич, по-скоро ще ти дам да изкъпеш жена ми, отколкото да ми измиеш мотора - просто забрави!!!!"
          Ейййй няма такъв секс. Ако ползвам автомивка си ПЛАЩАМ да си го мия сам.
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

            Абе с "метода" на мигачите се свиква, ама това да си изключиш мигача всеки път да те кара да отпуснеш леко газта... и да си протягаш пръста нарочно... и точно палеца да си протягаш (дето не ти се налага за нищо друго да го правиш въобще в живота си това)... и да се съаредотичваш специално за да си изключиш мигача... и то в завой който току що си взел и трябва да внимаваш още в равновесието... хайде нЕма нужда! На това ще му река аз секс и то леко болезнен Даже не леко.

            И най-странното е, че явно собствениците на BMW са също толкова недоволни, а не съм чул един коментар по темата до сега. Какви ли още "скрити лимонки" има се питам.
            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

            Коментар


            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

              И да не кажете, че хейтя, хареса ми например ключа къси-дълги. Много интуитивно функционира и е достатъчно голям, лесно се намира и оперира с ръкавици,
              с кеф да си го цъкаш. Ама тоя дето ги измисли тия мигачи...
              Свирката също е клизма, копчето на стартера и то... да не ти се наложи да натиснеш стартер, докато си крепиш мотора на коляно преди да падне(изгаснал мотор с много ниска скорост в завой например). Ама може ли такова нещо! Тия не са чували думата "ергономия". И пак питам защо собствениците клептят с уши и не реват? Не сте ли карали удобен мотор?
              Последно редактирано от Ilarioncho; 13-12-14, 12:52.
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар


              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                Не е толкова драматично и опасно положението в същност. Движението да чукнеш леко бутона, който изключва мигачите нагоре с върха на палеца си, (по-скоро с частта между върха на палеца и кокалчето) е съвсем леко и незабележимо и аз отдавана съм престанал да му обръщам внимание. По-отчетливи са движенията, когато трябва да включиш мигача (ляв, или десен). Тогава трябва да си размърдаш и по-осезателно палеца (ляв, или десен), но това пък няма защо да го правиш точно в остър завой нали?
                Виж клаксона и аз го търся понякога, но то е, защото, я го ползвам през два три месеца, я не. Ако карах някъде в Индия, или Непал, където клаксона се ползва, почти непрекъснато едва ли щях да го търся.
                Старт-стоп бутона си е точно на мястото и е направен точно както трябва според мен.
                Последно редактирано от ВладиЧ; 13-12-14, 13:10.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                  Ляв завой - ляв палец, десен - десен палец, интуитивно, нали?! С хубавото се свиква лесно. Що се отнася до изключването, то мигачите на F 800 GS се изключват сами, било след 150 м, или 30 сек., всъщност и метрите и секундите се програмират.
                  Какво още не ви харесва!?
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                    Баланс на задна гума...оказа се, че много малко от гумаджийте в наше село и махалите в радиус от 50 мили имат втулките за окачване на гумата на баланс машината.
                    Всъщност никой ги няма, мой приятел плати 160$ миналото лято на БМВ дилър за смяна и баланс на ЕДНА гума. Това ако не е лудост, здраве му кажи.
                    Мен ме чака същото дърво напролет, Тигъра има същото окачване на задното колело.
                    При бърза калкулация на сегашните цени на бензина
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gas.jpg
Прегледи:1
Размер:59.8 КБ
ID:5628914
                    със 160$ ще мина над 3000 мили, така, че ще си я сменям сам, а за баланс това:
                    https://www.youtube.com/watch?v=YqkBfEHYzxw
                    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                    Коментар


                    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Аз чета, чета и се чудя....освен с МНОГО НАТОВАРЕН МОТОР И В ЧУЖД ГРАД при завиване или изпреварване кой дава мигач? Аз лично НЕ . На БМВ ТОВА ДА МУ Е КУСУРА. Хубави мотори , ама .......а ве ....ХУБАВИ МОТОРИ ..хехехехехе. Знам , че не е по темата ама да се похваля. Вчера за почти без пари от едно място си купих ЧИСТО НОВИ ОРИГИНАЛНИ ТУРИСТИЧЕСКИ БОТУШИ НА БМВ(с лого и надпис на кожата БМВ=щампован , а не боядисан. Made in Italy). Супер удобни и като ги гледам качествени . Сега остава да си взема и яке KTM и да продължа да си карам бабичката и щастието ще е пълно. Поздрави и сори за спама!

                      Коментар


                      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Дано хората в форума имат чувство за хумор
                        https://youtu.be/hGibK_d0mQ0
                        Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                        Коментар


                        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
                          Баланс на задна гума...
                          Ендуро и баланс? Кой въобще балансира ендуро гуми, нали след първата кал или по-яко избуксуване и срязване на част от грайфера баланса отива на кино. Да не говорим, че дори на пистарките по състезанията не им балансират задната гума, виж предната е друга бира...

                          Коментар


                          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            Първоначално публикуван от gulemetov Преглед на мнение
                            Дано хората в форума имат чувство за хумор
                            https://youtu.be/hGibK_d0mQ0
                            Спор няма, весело е.
                            Явно главния герой си е купил евтино яке само за $900. Като разгледам цените .... показания модел е с едни от най-ниските цена и тегло от себеподобните?
                            И за кафето не съм съгласен, щом може да си позволи кафе в Стар...мар к'о се жалва за цени
                            още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                            Коментар


                            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              Първоначално публикуван от gulemetov Преглед на мнение
                              Дано хората в форума имат чувство за хумор
                              https://youtu.be/hGibK_d0mQ0
                              Клипа с БМВ-то може би е отговор на този клип:

                              Коментар


                              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                И тия го подкараха през просото , КТМ 1190 , 2014. Опел загубиха първата позиция.



                                Пораженията мисля , че са след удар , но тази ръжда???

                                https://www.imperialsportbikes.com/k...oken-slvg.html
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X