Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аляска, една мечта по-малко.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Аляска, една мечта по-малко.

    И от мен едно огромно БЛАГОДАРЯ! Използвах твоя пътепис като оправдание за мързела ми, но вече нямам оправдания и ще трябва и аз да залегна над клавиатурата. Поздрави!
    Honda TransAlp 650 '02

    Коментар


    • От: Аляска, една мечта по-малко.

      Благодаря за споделените моменти. Красиво е.
      .

      Коментар


      • От: Аляска, една мечта по-малко.

        След такива пътеписи ти остава само да седиш и да мечтаеш това приключение да ти се случи и на теб. БЛАГОДАРЯ.
        Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
        0889 619 319

        Коментар


        • От: Аляска, една мечта по-малко.

          Докато бяхме в Dawson непрекъснато се сблъсквахме с едно китайче което снимаше като подивяло с няколко камери и един дрон...
          Ето му и видеото:
          https://www.youtube.com/watch?v=FEVO8js6X6M
          The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

          Коментар


          • От: Аляска, една мечта по-малко.

            Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
            Докато бяхме в Dawson непрекъснато се сблъсквахме с едно китайче което снимаше като подивяло с няколко камери и един дрон...
            Ето му и видеото:
            https://www.youtube.com/watch?v=FEVO8js6X6M
            Снимало като подивяло...ама има защо.Страхотен филм е направил.Браво и благодаря за видеото...страхотно е!
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • От: Аляска, една мечта по-малко.

              Поздравления за пътеписа. Следя го от 10-тина минути след първия ти пост, та до сега. Преди всичко голямо БРАВО на баща ти. Шофирането по толкова часа на ден е непосилна задача за далеч по-млади от него. За мен той, а и Кен, доказват, че човек е на толкова години, на колкото се чувства.
              p.s. Просто от любопитство, би ми било интересно да прочета аналогичен пътепис с впечатленията на Кен ако има такъв. Наясно съм с абсурдите в характера на типичния американец , но ми е чудно какво ли го е подразнило и впечатлило най-много. Бас държа, че са все неща, за които никога не бихте се сетили без той да си каже
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • От: Аляска, една мечта по-малко.

                Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                p.s. Просто от любопитство, би ми било интересно да прочета аналогичен пътепис с впечатленията на Кен ако има такъв. Наясно съм с абсурдите в характера на типичния американец , но ми е чудно какво ли го е подразнило и впечатлило най-много. Бас държа, че са все неща, за които никога не бихте се сетили без той да си каже
                Благодаря ти, че се опитваш да погледнеш пътуването от друг ъгъл. За мен също ще бъде много любопитно да видя историята през погледа на Кен, но за сега не се очертава такава.
                Веднага след като се прибрахме му изпратих флашка с всичките снимки и му дадох моето съгласие да ги използва както намери за добре. Предложих му също така и да споделя с него моите записки, които водих ежедневно.
                Преди пътуването Кен ми каза, че иска да направи видео блог, но аз не мисля, че той засне каквото и да е било видео...
                Ако въпреки всичко нещо се появи, естествено, че ще го споделя.
                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                Коментар


                • От: Аляска, една мечта по-малко.

                  За видеоблога ще пречи сигурно пръста му, ще са му нужни твойте снимки!
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Аляска, една мечта по-малко.

                    Адмирации и благодарности за споделеното !!!

                    Коментар


                    • От: Аляска, една мечта по-малко.

                      Благодарности и от мен за споделеното пътешествие!

                      Дредж машината на български е "драга", на руски също. Използват се и сега, е преди малко гледах през прозореца една как вади пясък от Дунава.

                      Коментар


                      • От: Аляска, една мечта по-малко.

                        Невероятно вдъхновяващ пътепис. Невероятно красиви места и снимки. Не знам някой дали забеляза, но след като се разделихте с Кен, нито веднъж не се споменава думата "интернет" . Моите поздравления за пътеписа. Повелавам Ви още много вълнуващи преживявания на теб и баща ти. Личи си, че е страхотех спътник.

                        Коментар


                        • От: Аляска, една мечта по-малко.

                          Страхотен пътепис!
                          Четях го малко по малко, по лъжичка на ден, внимавах и не предозирах. Няколко дена умишлено пропуска, после пак започвах да набирам инерция и да вдигам темпото.

                          Разкошен!!!
                          Четох и препрочитах, стигнах до края и очаквах още, и още, и още...

                          БЛАГОДАРЯ!!!

                          П.П. Очаквам следващия.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Аляска, една мечта по-малко.

                            Благодаря за наистина хубавия пътепис и отделеното време за писането му!
                            Прочетох го на един дъх, като се надявам и аз някога да имам възможност да посетя тези красиви кътчета. Може би пропуснах нещо, но ми е интересно и ще питам....как точно реши да избереш образа Кен за другар по пътя до Аляска? Моята представа, е че такова пътуване или трябва да се направи с приятел, с който споделяте общи интереси и се разбирате с поглед или сам! Респект за това, че си решил да споделиш мечтаното пътуването с баща си като чели това ме впечатли най-много от твоето приключение наречено "Аляска, една мечта по-малко".

                            Поздравляния още веднъж за страхотния пътепис!

                            Коментар


                            • От: Аляска, една мечта по-малко.

                              Браво! Страхотен пътепис! Наистина се чете на един дъх. Бях в Аляска, преди 7-8 години, на едно къмпинг приключение и от тогава ми е мечта да отида и с мотора. С този разказ, яко ме хлъзна отново в тази посока. Още веднъж благодаря!

                              Коментар


                              • От: Аляска, една мечта по-малко.

                                Първоначално публикуван от Iron Horse Преглед на мнение
                                Може би пропуснах нещо, но ми е интересно и ще питам....как точно реши да избереш образа Кен за другар по пътя до Аляска?
                                Човек се учи от грешките си.
                                Сега, след като пътуването е в миналото и анализирам цялата картина бих постъпил по-друг начин.
                                По времето когато се намерихме с Кен и Майк, който изчезна 2 месеца по-късно,
                                баща ми изобщо не беше в плановете за спътник...по-късно, когато всичко се обърна с главата на долу, някак си моралът не ми даде да отсвира Кен, мислех си "колко лошо може да бъде?"...всъщност беше поносимо.
                                Кен ми се обади преди седмица да ми честити празниците, казах му, че е доста известен в един БГ форум със страстта си към интернет, не реагира, или не ме чу, или не ме разбра
                                Последно редактирано от Mitko69; 18-12-16, 19:19.
                                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X