Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черноморско приключение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Черноморско приключение

    Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
    На линия съм Злати. За сега всичко е по план - ще пътувам. С разказите си, (чак пък за екран ) Аз тази история ще си я „нося с мен" цял живот Няма как да я оставя, с мен ще е След сериозните мероприятия (които Gadeff ни е подготвил) ще си говорим за отсрещния бряг на Морето. Балчишките вечери предразполагат
    Разбрахме се, ти носи една флашка или диск с най-интересните според теб 500 снимки, останалото аз ще го организирам
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Черноморско приключение

      Добре дошли и БРАВО!
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • До: Черноморско приключение

        Поклон от мен, че имате дързоста и куража да превърнете мечтите си в реалност! Благородно ви завиждам!

        Добре дошли у дома, за радост на семействата ви и тези, които ви обичат!
        Поздрави от Lincoln, UK! :)

        Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 (дълга база)

        Коментар


        • До: Черноморско приключение

          Добре дошли и от мен!
          Големи сте Димо!
          А като се замисля, че преди да те срещна дори и не бях чувал за Ewan McGregor и "Long way down".
          Пълно невежество и пропуск от моя страна.

          Поздравления и за това, че имате куража и времето да следвате мечтите си.
          ... to be continued

          Коментар


          • До: Черноморско приключение

            Димо, аз има връзки в Източна Африка( Мозамбик и Малави). Ако решите, тръгвам като поддържащ автомобил. А за Юън Макгрегър ако питаш мен, не е зле да установите някакъв контакт, пък защо не и да ги поканите тук с Чарли Бауман или да направите Средиземноморска обиколка заедно
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Черноморско приключение

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Димо, аз има връзки в Източна Африка( Мозамбик и Малави). Ако решите, тръгвам като поддържащ автомобил. А за Юън Макгрегър ако питаш мен, не е зле да установите някакъв контакт, пък защо не и да ги поканите тук с Чарли Бауман или да направите Средиземноморска обиколка заедно
              Къде ги прати да обикалят пак...
              Първо снимки, после другото..
              И да не се забравя ... тука много народ ч а к а м е !!!
              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

              Коментар


              • До: Черноморско приключение

                Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                Къде ги прати да обикалят пак...
                Първо снимки, после другото..
                И да не се забравя ... тука много народ ч а к а м е !!!
                Споко Мария, в Балчик на семинара ще има презентация "Най-доброто от Черноморско приключение" лично от един от авторите.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Черноморско приключение

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Споко Мария, в Балчик на семинара ще има презентация "Най-доброто от Черноморско приключение" лично от един от авторите.
                  Изобщо не си прав да го обявяваш на всеослушание, така тези които няма да отидем, само ще се ядосваме
                  Последно редактирано от Peppy; 13-10-08, 17:25.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • До: Черноморско приключение

                    Пепи, дето ще се ядосвате, едно на ръка, ами специално на теб, ще ти пишем отсъсътвие... Мисли му после как ще го извиняваш!
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: Черноморско приключение

                      Добре дошли у дома..

                      http://vbox7.com/play:aa663208
                      По-добре известен пияница, отколкото анонимен алкохолик!

                      Коментар


                      • До: Черноморско приключение

                        Привет на всички, които живеехте с емоциите и бяхте съпричастни с преживяванията ни по време на обиколката. Не съм от активните членове на форума, но благодарение на положителния имидж на Кро бях посрещан и подкрепян от абсолютно непознати за мен хора, които реагираха като стари приятели. На всички вас сега искам да кажа Благодаря!
                        Като нагледен резултат от пътешествието се оказа че имаме нещо като 2'500 снимки и няколко часа филм. Дърк се е заел с обработката и озвучаване на видеото, от което ще изкара 15-тина интересни минути. Кога и как ще бъдат споделени е отделна тема.
                        За снимките, за които не един и двама питат с Кро и някои приятели играем с идеята за организиране на фото изложба, където да поставим в рамка 40-50 броя от най-добрите и на чаша питие да споделим най-интересното. Дали ще се случи зависи от наишя "меценат". Но едно е ясно - натрупахме впечатления и опит, които задължително под една или друга форма ще намери отражение на страниците на този форум, както и това че с реализирането на този проект поставяме начало за организиране на много нови и интерсни километри на 2 колела

                        Коментар


                        • До: Черноморско приключение

                          пускам няколко снимки, от последния ден на нашето пътуване



                          сигурен съм, че много от вас ще познаят тези места:







                          а ето така затворихме обиколката:

                          Последно редактирано от Димо; 21-07-09, 11:43. Причина: снимки

                          Коментар


                          • До: Черноморско приключение

                            явно трябва да попрочета как се публикуват снимки, тъй като това, което пуснах не излиза точно на екрана, а разхождайки се за да го видиш губиш усещането от мига
                            няма да се разсърдя ако някои ме посъветва

                            Коментар


                            • До: Черноморско приключение

                              Първоначално публикуван от dsredkov Преглед на мнение
                              явно трябва да попрочета как се публикуват снимки, тъй като това, което пуснах не излиза точно на екрана, а разхождайки се за да го видиш губиш усещането от мига
                              няма да се разсърдя ако някои ме посъветва
                              най-лесно
                              1. Сваляш си програмката irfanview
                              2. Сваляш си допълнението към програмката - irfanview plugins, за да можеш да разглеждаш снимки от всички видове фотоапарати
                              3. Инсталираш си първо irfanview, после irfanview plugins
                              4. Намираш снимката която ти трябва и с десен бутон отиваш на Open with и избираш irfanview (иконата е едно червено петно)
                              5. Когато снимката ти вече е отворена с програмата отиваш в менюто Image - Resaze/Resample и задаваш размер на снимката 800х600. След това менюто File и Save as. Пишеш някакво име на снимката и това е.

                              Изглежда сложно така написано, но като го направиш един път ще видиш че не е толкоз сложно... Програмата има още много възможности, като оправяне на цветове, острота, контраст и т.н.....

                              Коментар


                              • До: Черноморско приключение

                                Дафине, тази последната снимка повече ми харесваше в гигантския си размер.

                                Хайде почвайте да разказвате, че търпението девалвира

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X