Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черноморско приключение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Черноморско приключение

    Ми... днес не е добър ден за планиране за тях... След като Дърк не го пускат без паспорт през границата, всичко се обърква.
    Такива бяха плановете преди един час....
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • До: Черноморско приключение

      Можем ли с нещо да помогнем ?
      Някакви документи или хора да се возят нагоре надолу, из страната ?
      Защото си спомням един филм с Андрей Миронов, дето един си загуби паспорта. А следват Събота и Неделя ((
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • До: Черноморско приключение

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Можем ли с нещо да помогнем ?
        Някакви документи или хора да се возят нагоре надолу, из страната ?
        Защото си спомням един филм с Андрей Миронов, дето един си загуби паспорта. А следват Събота и Неделя ((
        Паспортът на Дърк е намерен в хотела, просто най-вероятно ще пренощува още една нощ в Румъния и после ще пътува директно за София. Ако графът не го изяде.
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • До: Черноморско приключение

          Ето ги юнаците на българска земя....
          Съжалявам за качеството на снимките, и телефонът и фотографът толкова си могат...
          Прикачени файлове
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • До: Черноморско приключение

            Добре дошли, надявам се предложението за показване и разказване на семинара в Балчик се приема, нали?
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Черноморско приключение

              Гореща новина: Димо си събу ботушите!!!!
              Кръгът е затворен.
              Героите са уморени и обезбирени.
              Ще нощуват в Бургас, на креват и с душ!!!

              Свалям им шапка - изпълниха мечтата си.

              P.S.Има няколко хиляди снимки, подбор, редакции... моля всички за търпение.
              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

              Коментар


              • До: Черноморско приключение

                Поздрави за обиколката!!!
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • До: Черноморско приключение

                  Eхооо
                  Прибрахме се. По домовете си. Тримата заедно.
                  Малко ще се подредя, малко ще поспя (няколко дни) и после ще разкажа
                  Приключението - приключи.
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • До: Черноморско приключение

                    Ще почакаме по-обстойния репортаж.Важното е,че се прибрахте живи и здрави.

                    Коментар


                    • До: Черноморско приключение

                      Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                      Eхооо
                      Прибрахме се. По домовете си. Тримата заедно.
                      Малко ще се подредя, малко ще поспя (няколко дни) и после ще разкажа
                      Приключението - приключи.
                      За Семинара за горите на 24-26 октомври си на линия в Балчик, нали? Със снимки и разкази, екран и проектор с лаптоп ще носим.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Черноморско приключение

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        За Семинара за горите на 24-26 октомври си на линия в Балчик, нали? Със снимки и разкази, екран и проектор с лаптоп ще носим.
                        На линия съм Злати. За сега всичко е по план - ще пътувам. С разказите си, (чак пък за екран ) Аз тази история ще си я „нося с мен" цял живот Няма как да я оставя, с мен ще е След сериозните мероприятия (които Gadeff ни е подготвил) ще си говорим за отсрещния бряг на Морето. Балчишките вечери предразполагат
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • До: Черноморско приключение

                          Бих искала и аз да съм там.. защото сега разбирам, че тези 20 минути в Одеса не ми стигнаха изобщо....ни за разкази, ни за снимки, ни за общуване...

                          Коментар


                          • До: Черноморско приключение

                            Ха добре дошли! Радвам се че осъществихте една от мечтите си. Чакам с нетърпение снимки и разказ от първа ръка.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Черноморско приключение

                              Поздравления, момчета!
                              Това, което направихте е върхът!
                              И... добре дошли в България...
                              У дома си е най-добре, нали?
                              Димо - специални поздрави от брат ми - следил е експедицията по интернет... Голям фен ти е

                              Коментар


                              • До: Черноморско приключение

                                В петък случайно се засякохме с Димо и Дафин на бензиностанцията в Приселци. Радвам се че се запознах и с двамата.
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X