Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване в Русия до Сибир.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътуване в Русия до Сибир.

    Е те краката така се раздвижват най-добре - газ, спирачка , съединител. А след това и малко тайландски масажи.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Пътуване в Русия до Сибир.

      Днес успях да се кача на мотора и да покарам над 200 км. Шест месеца не съм му се качвал и карал... Здраво залягане върху резервоара беше, до като се кача на седалката... Иначе от две седмици вече ходя с бастун, като д-р Хаус....
      При това положение започвам подготовка за пътуването из Русия и Сибир, което трябваше да направя 2010 год, а сега, (дай Боже) ще направя през лятото на 2011 год.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • От: Пътуване в Русия до Сибир.

        Браво, Владич. Байкал те чака, пък и Владивосток не е далече. Оттам ако се прехвърлиш през океана: "Канада, Европата лесна - колко му е!"
        LZ2NKM

        Коментар


        • От: Пътуване в Русия до Сибир.

          Владич, хвърляй бастуна! Не ти отива.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • От: Пътуване в Русия до Сибир.

            Супер!

            Викам си вчера, че времето не е за изпускане, но работа си е работа.
            Виждам, че ти си оползотворил хубавият ден, сега ме е яд по-малко.

            Днес също се очертава да става!

            Поздрави,
            Иво

            П.С. И аз съм на мнение, че бастун не ти отива на стила.
            Черпете ме, не ме щадете!
            _________________
            (\__/)o*******_
            (='.'=)*O*.--._.=.\-.
            ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

            Коментар


            • От: Пътуване в Русия до Сибир.

              ЧЕСТИТО Владич!!!!! Ама внимавай , все пак 6 месеца са това и краката ти са отвикнали да държат по- големи тежести . Особено на бензиностанциите и по стоповете като трябва да се подпираш . Иначе damon е прав ...колко е Земята ...УСПЕХ..ти си корав!

              Коментар


              • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                За какво му е на Владич да вдига големи тежести ..... те Сибирячките са едни такива .... лекички ....

                Браво Владич!! Оправяй се и .... гаааззз ...
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                  Владич,
                  Изпращам ти линк за пътешествието на мой Румънски колега до Монголия през 2009 година. Част от маршрута е същия като твоя.
                  Успех

                  http://www.mongolia.ro/eng/?page_id=7

                  Коментар


                  • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                    Благодаря за съпричасността!
                    Вярно, че още съм малко мек и несигурен, и ако изпусна мотора в никакъв случай няма да мога да го вдигна сам, пък и качването и слизането от него са ми проблемни, но това е временно. Ще вляза във форма. Има време.
                    Виж на параплана още не мога да се кача. Там трябва бягане, за да се излети и бягане, за да кацнеш...
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                      След още някой месец и ще бягаш ...и пак ще летиш!

                      Коментар


                      • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                        Владич, ето ти стимул за по-бързо оздравяване!

                        Коментар


                        • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                          Това Барби живо ли е? Рускинче? Малеийййй....Оздравях от раз... От край време съм фен на блондинките. И жена ми е блондинка.
                          Майтапа на страна, но вече ходя и без бастун. Куцам още, но леко. А с мотора направих вече над 1500 км каране из България.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                            Че как иначе? То предимно такива ще те чакат в Сибир, без майтап!

                            Коментар


                            • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                              Владич...от край време ми е мечта и на мен да прескоча до Русия и Сибир и ти ме надъха съвсем...
                              ЕВАЛА само мога да ти кажа за духа който имаш и не се предаваш!Веселяк човек си Успех с пътешествието,четох няколко твои пътеписа и останах без думи..направо все едно го пропътувах с теб Жив и здрав!!!!!

                              Коментар


                              • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                                По-скоро е украинка от Одесса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X