Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване в Русия до Сибир.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Пътуване в Русия до Сибир.

    Жалко за случката. Владич, пожелавам ти бързо оздравяване, и без последствия!
    Между другото, и аз бях почнал да се паля по парапланери, но май се разубедих

    Коментар


    • До: Пътуване в Русия до Сибир.

      Току що говорих с титана! Хили се и вече не го боли почти. Екстензията е по-лека и не го разпъва на кръст. Питах го да му сготвя ли нещо - отговор: "Нее, само зеленчук, плодове и ядки" Брех, че е важен! Ще стане като сибирски комар ! В събота ще отида да го видя и да му нахраня гълъбите, че му чукат едно-едно по стъклото...Всъщност ме послъга, че не го боли, ама нейсе...Аз ако падна така - пишете ме умряла. Ако ме пробият с бургия след това може и да възкръсна за малко. Ако случайно се съживя след 2 операции - ще рева до Бога от зор. Та...нашето момче Владич е герой! Но и без това - то само героите летят!
      Последно редактирано от Dan7; 21-04-10, 19:51.

      Коментар


      • До: Пътуване в Русия до Сибир.

        Влади е преместен в кардиологията. Ще го изпишат от там евентуално в понеделник. Незнам дали от залежаване, или от притеснения, по-важното е, че му се е разминало...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • До: Пътуване в Русия до Сибир.

          От днес, Влади си е пак в ортопедията, в стая 16. Възстановяването му върви нормално и вероятно след 10 дни, ще му свалят тежестите, които опъват левия му крак, за донаместване на счупените кости.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: Пътуване в Русия до Сибир.

            Чак сега разбирам за неприятната случка . Влади4 оправяй се
            бързо и ти пожелавам скорошно прибиране у дома .

            Коментар


            • До: Пътуване в Русия до Сибир.

              Благодаря за хубавите пожелания и за интереса към скромната ми личност! Джорджо ви е осведомявал какво става с мен. Днес ме свалиха от интензивното на кардиолгията пак в ортопедията. А в кардиологията попаднах, защото някакви тромби се раздвижиха из кръвта ми и напънаха да ме уредят с инфаркт. Слава богу размина се, оправиха ме и сега си лежа кротко пак в ортопедията с екстензията на крака и двете операции на таза. Утре май ще ми махат конците, но желязото от екстензията май на 15 май. Чак тогава ще започна да шавам. Към края на лятото може би ще яхна мотора, но няма да съм във форма за маратонски карания.
              Не съм се отказал от Русия и Сибир и мисля живот и здраве да го направя през 2011 годна. Може и повечко народ да се навият за тогава.
              Пак ще пиша по нататък.
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                Браво Владич, очаквахме и твоето включване.

                Нещо ми подсказва, че африката ще се кара на 16 май...
                You'll never find out - I got no key hole....

                Коментар


                • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                  Най-после се появи! Омислихме ти мислилото бре и ни се изчака чакалото! Хайде оправяй се Владич и да не забрайш да ми намериш тюркоАз-ът! Между другото имам много свободно време след 16.30, ама нямам бяла манта, че и къса, тоест не ставам за милосърдна, но, ако искаш мога да идвам и да ти чета, може и... конско! Кажи ако имаш нужда от говор и контакт, нали за това сме приятелите!
                  Последно редактирано от Dan7; 06-05-10, 14:10.

                  Коментар


                  • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                    Хей ВладиЧ,
                    най-накрая да те видим на живо
                    Радвам се, че нещата са наред вече.
                    Хайде оправяй се вече, ... бая време мина .
                    А аз имам да ти разправям ...
                    тръгнахме в неделя 02.05.10г. за Идилево, при Поли и Дъг и на 40 км. от Враца, по посока Ботевград, един с една "черна и скъпа кола" реши, че си е купил цялото шосе и не е нужно да се прибира в собствената си половина, докато изпреварва срещу мен и ... удар в лявата ми ръка, ... бърза помощ, ... частната клиника по ортопедия във Враца, ... и ето ме сега като теб: "iron man" - 6 игли в лявата ръка и два месеца болнични. А тъпанара даже и не спря, просто даде газ и си замина ... Какво му дреме ... ?
                    Така, че Влади, - приятелю - усмихвай се и ... сигурен съм, ще си караме моторите отново ... и щастливи.
                    По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                    Коментар


                    • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                      Много ми се кара мотор братя, но трябва още да лежа.... Станах кожа и кости...Тепърва ще се раздвижвам и ще започвам да ходя, като малко дете...Точно тогава ще започна да преоткривам радостите в живота отново, между които е и карането на мотор!
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                        Брво Владич, имаш дух, а и всичко с лечението се надяваме да върви добре, така,че... те очакваме скоро след нас.А Сибир няма да избяга. А до тогава може и ние да седнем на тежко ендуро.
                        Последно редактирано от giorgio; 10-05-10, 09:10.
                        [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                        Коментар


                        • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                          Една добра новина.
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                            Новината наистина е добра....браво,желая бързо и безпроблемно възстановяване и август да те видим на африка-та!!!!


                            Поздрави,
                            търся си подписа....

                            Коментар


                            • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Влади както винаги е усмихнат, само дето смехът му се прекъсва честичко от гримаса, изразяваща болка... Тазът му е счупен на няколко места, от лявата страна. Пробили са му коста на левия крак, под коляното, с дрелка и в отвора, посредством шегел е свързана проволка, която опъва крака му, за да се понаместят парчетата в таза. Пробиването е направено без упойка, но болката е била далеч по-малка, в сравнение с тази, която е изпитвал при транспонтирането и в последствие, оня ден, при преместването му до рентгена и обратно. Утре, понеделник, му предстои операция. Ще му поставят титанови планки, за да се фиксират счупените кости.

                              Ако някой има желание и възможност да го посети, то това може да стане във вторник и нататък. Намира се в хирургията на Пещерско шосе, на петия етаж, стая 16.

                              Сигурен съм, че ще се радва да види който и да е от нас, защото е сам в стаята си и компания му правят само няколко гълъбчета, на прозореца.
                              И аз в Пирогов се чудех тоя с тая Блекен Декер защо идва към мене и без упойка бръм и под коляното дупка и после една тел неръждавейкаПожелавам на Владич бързо оздравяване като препатил още съм си с неръждавейката в кракът но не ми пречи .Поздрави
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • До: Пътуване в Русия до Сибир.

                                Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                                Много ми се кара мотор братя, но трябва още да лежа.... Станах кожа и кости...Тепърва ще се раздвижвам и ще започвам да ходя, като малко дете...Точно тогава ще започна да преоткривам радостите в живота отново, между които е и карането на мотор!
                                Дръж се брат изминал съм този гаден епизод и знам какво е .98 едно дърво ме затисна в гората и счупена на три парчета бедрена костСедем часа от гората до Пирогов превоз сещаш се какво ми е билоПожелавам ти бързо оправяне много помага да се напомпваш с енергия психическиПоздрави
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X