Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи колеги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Не, няма да Ви товаря излишно и да развалям удоволствието от завоите по проходите и ще си взема палатка, спален чувал, /но не е зимен моя/ и надуваем дюшек. Само помпата ще ми помогне.

    Благодаря за жеста.
    Колега, няма да е чак такъв проблем. Ако ще взимам помпа ще взема и дюшека. Тогава е безмислено да си взимаш и ти твоите освен ако не ни се накачулят няколко румънки в гората . Има време до към 16:00 да помислиш и да кажеш дали да сменям шалтето за помпа и дюшек.
    "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

    Коментар


    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

      Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
      Мойта е VPAY, дали ще работи? Нямам Визи и Мастеркарти.
      Трябва да е ОК, поне така пишат банките...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Не, няма да Ви товаря излишно и да развалям удоволствието от завоите по проходите ... .... .
        Нека не ви звуча като лош пророк, но в края на седмицата имам чувството че ЦЯЛОТО население се струпва по планините ..
        Толкова много коли се събират, че нашите задръствания ще ви се сторят смешни. Приятели са висяли 5 часа в задръстване миналата година .. на Фъгараша.
        Да, с мотори са били .... Минали са прохода за около 8 часа ....
        Голям кеф ще да е било ....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          ... Не знам как да завържа сак отгоре...
          Пробвай по дължина на седалката.


          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

            Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
            Колега, няма да е чак такъв проблем. Ако ще взимам помпа ще взема и дюшека. Тогава е безмислено да си взимаш и ти твоите освен ако не ни се накачулят няколко румънки в гората . Има време до към 16:00 да помислиш и да кажеш дали да сменям шалтето за помпа и дюшек.
            Може да се възползвам от предложението да разтоваря част от багажа си, но няма нужда да мъкнете и Вие излишни неща.

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Нека не ви звуча като лош пророк, но в края на седмицата имам чувството че ЦЯЛОТО население се струпва по планините ..
            Толкова много коли се събират, че нашите задръствания ще ви се сторят смешни. Приятели са висяли 5 часа в задръстване миналата година .. на Фъгараша.
            Да, с мотори са били .... Минали са прохода за около 8 часа ....
            Голям кеф ще да е било ....
            Имам го и аз това предчувствие, но нали колегата ще носи ракия и салата... Стигаме докъдето можем и разпъваме софрата и палатките.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

              Яяяя... какво затишие по темата...

              Колеги, ще пътуваме ли или се отказахте?
              Аз почти събрах багажа, като не съм на ясно дали съм събрал необходимия ми багаж.
              Вечерям, пия 2-3 бири и ако се събудя... навреме ... ще се видим.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                Аз тръгвам след по малко от час
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                  На 130 км от границата сме
                  "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                  Коментар


                  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                    Вече в Румъния
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                      колеги, лек път! щом сте се събрали, значи сте /се/ разбрали. писането и снимките-после. наслаждавайте се наа приключението!

                      Коментар


                      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                        Да се преброим пак. В 21:00 бях пред къщи. 1300 и кусур киломера. Стигнахте ли си другите?
                        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                        Коментар


                        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                          В София съм, да
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                            Не си ли остана в Плевен? Можеше да караме заедно.
                            "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                            Коментар


                            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко



                              Само да загатна за какви кадри говорим...
                              Има го и с екстра качество
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                                Кошмар.
                                P.S. Ако мен ме изпревари някой по начина в първата секунда на видеото ще озверея. Този от вашата група ли беше или свободен електрон?
                                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X