Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи колеги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

    Oк, свободното придвижване с изчакване ме устройва - аз ще потвърдя допълнително - правя едни модификации и ако съм готов и има какво да "тествам" на дълго - идвам.
    You'll never find out - I got no key hole....

    Коментар


    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

      Колеги, извинявам се ,че се намесвам, но ви чета уговорките за Румъния и тъй като доста уговорки съм правил тук в нета за пътувания и в крайна сметка винаги се е получавало ,че пътуваме само с хората с които се познаваме от по-преди и сме се виждали на живо . С едно единствено изключение -Пламен от Плевен с когото се чуваме и до сега . Танай-реалистичния за вас модел според мен е да си уговорите една среща в Бг без значение къде -дата ,час, място. )Забивате си я като твърда точка и който дошъл-дошъл. За същия ден си биете още една или 2 контролни точки в Румъния и толкоз. А пътуване без обвързване си е най-правилното решение. Всеки да си ходи и кара където си иска , а вечерта се казва къде е срещата и толкоз. Преди 2 години така пътувахме 14 мотора и за учудване на всички стана(хем ходихме не само на проходите , а и до Хунедоара , Турда и Сигишоара. А палатки, хотели...това си е решение на всеки и да не влиза в уговорките изобщо, защото 100 души , 110 акъла . Успех в пътуването ,но то Трансалпина и Трансфагарашан са според мен даже по-лесна дестинация от Родопите и няма нужда от чак такава прецизна организация .Специално за проходите : В ниското има мечки(подходете сериозно на поставените надписи , щото на мен в 03 часа посред нощ ми се дръпна п...ята, като видях две мечки на 30 метра от мен да ровят в боклука , който предвидливо бяхме оставили НАРОЧНО далече с идеята да го изхвърлим сутринта в една още по-далечна кофа за смет.По високото не е проблем за палатка и няма мечки ,щото е голо , ама си е студ .

      Коментар


      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

        Естествено,ние караме мотори,да не сме японски туристи със колела в група до дряновския манастир със пилотна кола със минерална вода и т.н
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

          Ако тръгвате Петък вечерта, ще ви настигна Събота рано сутрин. Само изяснете от къде ще минете. Няма да рискувам с ферибот, за да не го изпусна. Може да се чакаме на Питещи или някъде там...
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

            Предлагам да се преброим...
            Добър вариант според мен е събота сутринта на бензиностанцията преди представителството на Хюндай в Русе,примерно в 8 часа.
            Зареждаме ,кафета и т.н
            До 9:00 часа сме в Джоджи (Гюргево)
            Там имаме 10 часа да минем 350-400 км.до северната страна на фагараш.
            Питещи имаше Лидъл ,добро място за малка почивка, чакане,сладолед и т.н
            Към 18-19 часа трябва да сме намерили място за спане,да сме заредили ,бира,кола и т.н

            На другия ден неделя ,ставане кой когато стане ,но е хубаво да е към 7-8 часа,обратно фагараш до към 17 часа Русе...и от там кой на където ...

            Аз съм за и други варианти,не ми е проблем да е по рано или по късно,мога и да не спя...ама едва ли[emoji3]

            P-pleven-Хонда доминатор
            Roninn Кавазаки версис
            Ili4 ако не бъркам bmw 1200
            S_s1 се надявам да потвърди че идва..
            Давайте да спретнем една приятна разходка.
            Последно редактирано от Roninn; 07-08-17, 19:10.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

              Русе и плана на Ronin ме устройва, но съм отворен и за други предложения.По лични причини ще ползвсм сух път, без параходи.
              За който иска - има сигурен ферибот от Никопол в 8 часа.
              Мога да возя на някой част от багажа - палатка, шалте, да ги зема от София също, може и през седмицата.
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                В плановите ми за 19 и 20 е посещение на северната ни съседка. Имам някакви неясноти най-вече с багажа, който трябва да накича по моя гол мотоциклет. Нямам и дъждобран. Така, че ако синоптиците предвиждат мокро време-без мен, че и предната ми гума дори и в мъгла не държи.
                За събота 8.00 ч. ми се вижда малко рано даже за кафе, дори и в леглото, но ще се опитам да си вдигна задника и го довлека до Русе. Ако Ви изпусна ще ви догонвам из Мамалигарско.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  В плановите ми за 19 и 20 е посещение на северната ни съседка. Имам някакви неясноти най-вече с багажа, който трябва да накича по моя гол мотоциклет. Нямам и дъждобран. Така, че ако синоптиците предвиждат мокро време-без мен, че и предната ми гума дори и в мъгла не държи.
                  За събота 8.00 ч. ми се вижда малко рано даже за кафе, дори и в леглото, но ще се опитам да си вдигна задника и го довлека до Русе. Ако Ви изпусна ще ви догонвам из Мамалигарско.
                  Пич, да не си объркал хобито !$%§??

                  Приятно изкарване
                  още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                  Коментар


                  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                    Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                    Пич, да не си объркал хобито !$%§??

                    Приятно изкарване
                    Да, и съм от категорията на чаршаф мотористите.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                      Колеги в четвъртък (10) ако някой атакува трансфагарасана и алпината да пише на л.с да сме двама.

                      Коментар


                      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                        ili4 e out - пострадах през уикенда (не на мотор) и вчера ме оперираха - каквото и да правя - няма да мога да се възстановя - приятно изкарване от мен и ще дебна за снимки
                        You'll never find out - I got no key hole....

                        Коментар


                        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                          Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                          ili4 e out - пострадах през уикенда (не на мотор) и вчера ме оперираха - каквото и да правя - няма да мога да се възстановя - приятно изкарване от мен и ще дебна за снимки
                          Еее жалко.....оправяй се бързо.Днес исках да ти звънна ,и ти пратих л.с

                          ,за момента

                          Ronin
                          P-pleven
                          S_s1
                          На 19.08.17
                          8-8:30 на Лукойл Русе, преди моста за Румъния.
                          Това е уговорено помежду ни за момента.
                          Моя телефон го има в подписа,апелирам всеки който се колебае,да звънка или пише тука...ще се движим културно,можем да помагаме всякак ,всеки е добре дошъл
                          Тел ми е 0887509815 ще имам блутоот в каската и мога да говоря постоянно.Това за тези които се притесняват че ако има нещо няма как да се свържат с групата и т.н


                          п.п

                          Аз съм със безкамерни гуми,ще нося фитили и спрей за тези със вътрешна гума! За всеки случай.
                          Последно редактирано от Roninn; 08-08-17, 20:29.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                            Понеже вече датата наближава може ли някой да постне метео прогноза за 19-ти и 20ти.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                              https://www.sinoptik.bg/sibiu-romania-100667268/5-days
                              https://www.meteoblue.com/en/weather...romania_667268
                              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                              Златомир Попов - Forry

                              Коментар


                              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                                Прогнозата е повече от добра. Преди 10 дена имаше нещо от сорта 46 мм валежи в Сибиу и района между двата прохода...
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X