Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda XL 600 V Transalp

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Honda XL 600 V Transalp

    Абе, за вас диференциален манометър не съществува ли, какви кранове какви тръби фи 110
    Yamaha XT​M600E '98
    Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

    Коментар


    • От: Honda XL 600 V Transalp

      За да не скачат аз слагам в маркуча за маномеъра по една дюза от телоподаващо 0.8.
      Иначе Чавдар също е прав за диференциалния манометър, но не отчита това, че някои машини имат повече цилиндри от Африката,
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Honda XL 600 V Transalp

        За цилиндрите е ясно, но все пак темата е за трансалп и в случая разни ВИК приспособления са излишни А за многоцилиндровите какво пречи да синхронизираш първо двата, после другите два по тях.....
        Yamaha XT​M600E '98
        Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

        Коментар


        • От: Honda XL 600 V Transalp

          Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
          За цилиндрите е ясно, но все пак темата е за трансалп и в случая разни ВИК приспособления са излишни
          Е хубва работа, к'во значи излишни? Това имал човека, това сложил. Крановете му били грозни. Може баща му да е водопроводчик
          Важното е, че се е справил. Стрелките не му подскачат нали ?

          Ето го оригиналния дивайс с елегантни кранчета

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bike2010.jpg
Прегледи:1
Размер:175.5 КБ
ID:5588103
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • От: Honda XL 600 V Transalp

            Бе тъй си е като се замисля, няма опасност маслото да се всмуче в някой от цилиндрите Недоверието ми идва от една случка, в която хванах един подобен уред в голяма невярност
            Yamaha XT​M600E '98
            Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

            Коментар


            • От: Honda XL 600 V Transalp

              Тоя винт за който споменавате си е чист дросел - бях сложил и на двата, но с успокояването и вакуума става все по малък и манометърчетата стават по-малко чувствителни. Занимавам се с пневматика и дроселите и манометрите не ми бяха проблем за намиране... ама уви, не и глицеринови . Сега се замислям ако отида на майстор и той няма оригиналното приспособление - то дали ефекта ще е по добър от постигнатия от мен - поне манометрите който взех са на Festo и знам, че са били точни.

              Коментар


              • От: Honda XL 600 V Transalp

                Здравейте колеги трансалписти!
                От миналата година имам Трансалп 600 с лъскавия двигател.
                Мотора не си знае километрите, а и аз му навъртях едни 11 000 за един сезон.
                Препоръчайте ми добър майстор във Варна, за почистване/реглаж на карбове и най-вероятно смяна на гумички и каквото друго трябва по двигателя,
                че разхода на масло стана 1л/1000.
                Планирал съм една разходка до Гръцко в края на месеца та много ми се иска да не тръгвам с тубата с маслото
                Благодаря и безаварийно!

                Коментар


                • От: Honda XL 600 V Transalp

                  Здравейте,

                  Сдобих се с Трансалп 600 '97. Пратих го на майстор да го прегледа - пушка казва :-)
                  Ама нали съм новак, реших и аз да го огледам. Свалих спойлерите и се оказа, че е малко пооправен - нагласен.
                  Предният спойлер заедно с фара виси на страничните. Като карам целият се тресе. Свалих де що има ръководства и хартиено си поръчах от Amazon - Никъде няма информация как се захваща към металните "рога" или "Honda XL 600 V Transalp Fairing Bracket (Upper)" намиращи се тук: http://www.promasydb.nl/pics/boonstra/000000114052-1.jpg
                  Дали имате снимка на спойлерът отвътре за да започна да "изграждам" местата за захват?
                  Предварително благодаря!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X