Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка,няколко въпроса ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

    Днеска малко по дълга разходка,Пловдив ,Стрелча,Копривщица,Пирдоп,София,понор или както се казва,Царичина,Монтана и обратно Пловдив около 700 км.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1448137606058.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5693187

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1448137624931.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:5693188

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1448137642786.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:5693189
    Последно редактирано от Roninn; 21-11-15, 21:33.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

      Монтира ли късите ръчки,как са като удобство?

      Коментар


      • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

        Още не,нямам време от няколко седмици в къщи сглобявам врати,каси,паркет,четири гардероба,шкафове,килими пари....пари...За сега застой с мотора,няма време за каране поне до нова година.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

          Днеска скромно,100-150 км. Имах си и компания


          Големия син,спирка за кафе в гр.Баня
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

            Тая каска не му ли е много голяма? Някак седи неестествено наклонена брадата надолу,може и да бъркам заради бонето ама...

            Коментар


            • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

              Голяма му е,на 12 г. е дребния,малкия на 6 г.му е рано да стои зад мен.
              Има си каска за големия ,но не е фулфейс и не е подходяща за сезона,минахме през Карлово и Троян Кърнаре,горе имаше така наречената черна поледица и беше хладно,сина го бях навлякъл с термо бельо ,долу си беше 15 гр.истинска пролет.
              Като гледам и мойта стои така а ми е по мярка ,за тая каска поръчах три размера,и оставих леко стегнатата,която след 4-5 слагане заспа като калъп на тиквата ми.В касата освен цял бабек който купих от магазина за кафе спирката,имам и тъмен визьор от който лятото съм много доволен,днес обаче пък и зимата слънцето е ниско,и ако имах вградени очила,щеше да е отлично решение.Тая беше с 50% по скъпа от същия модел със очила,но взех тая заради механизма на визьора и мястото за говорители за блутоота от който съм адски доволен,работи по добре от фабричната блутоот система на новата ми служебна дачия.



              Неможах да си измия мотора и да напълня резервоара до горе, ама до неделя има време.Бъдни вечер......хубав празник.
              Последно редактирано от Roninn; 24-12-15, 23:00.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                За туристическо каране при студени условия търси Schuberth,нямат равни като тишина и комфорт,страхотна изолация няма студ...Аз ползвам ей тая=> огромен визиор със широко зрително поле,падащи очила с бутон отляво,анти фог покритие,подбрадник против вятър,слюдата се сваля за 5 секунди ...За мен най-добрата туристическа каска за дълги пътувания.Дебна из ибей и аз да си монтирам блутуут,страшна екстра е спор няма.

                Коментар


                • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                  Шуберт... Тихо, счепатляваща вентилация и контол над нея но прекалено много пари.
                  И не на всяка тиква пасва без да е "прикютъна"!
                  Та не бих я развявал като светая светих.
                  Особено ако не говорим за харчене на куп пари, които са доста над възможостите на голяма част от бългагрете!
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                    Това с каските е наистина строго индивидуално.Бях си приготвил парите за С3 преди няколко години като бях във Виена.Исках обаче да я пробвам първо,а не да я поръчвам в нета.МНОГО ПРАВИЛНО РЕШЕНИЕ съм взел тогава.Имаше ги налични всички размери и след дълго мерене и стоене с каска на главата в магазина...се отказах.За същите пари си взех яке и панталон ,които са ми перфектни и до сега, а си взех тогава последния модел отваряем Каберг ДЮК.Още си карам с него ,както и с предния модел,който вече не се произвежда КАБЕРГ РИНО ГРАФИК. Говоря обаче само за отваряеми каски,защото съм с очила и преди с ендурските ми каски бая цайси изгубих от забравяне тук и там.За мен (за моята глава ) най- хубавата каска е ШОЕЙ НЕОТЕК. Колега ми даде да карам с такава и останах възхитен.Всичко каквото и трябва на една каска е в тая.
                    ПП Сега се сещам. Пинлока е хубаво нещо -не ти се изпотява визьора когато вън е студено . Но ако си с очила върши работа на 50%, защото слюдата не се запотява, НО СТЪКЛАТА НА ОЧИЛАТА....... Тоя проблем знае ли някой как може да се реши?Предполагам по оптиките продават разни спрейчета , ама където и да питам все нищо не могат да ми предложат. Така ,че ако постоянно си с очила като мен проблемът с каската е доста по- голям. На Каберга това му е хубавото,че вградените слънчеви очила ИЗОБЩО не пречат на нормалните , които нося. Но пък отпред на подбрадника мястото за микрофон е малко. А ве, пълно щастие няма, както и няма универсална НАЙ-ХУБАВА КАСКА. Весели празници на всички!

                    Коментар


                    • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                      Честита Коледа! да си кажа и аз карам с диоптрични очила, и от време на време се запотяват, но след леко отваряне на визьора се оправят. даже отварям веднага като спра. каската ми е astone rt 1000, със слънчеви падащи и подготовка за пинлок, но не съм го монтирал. аз също гледах други каски ама тази я взех,заради това,че като пуснеш слънчевите не закачат долните очила.. най-дорото решение е да мериш или да покараш с такава каквато си ибрал и после решението идва само. за шуберт, шоей и каберг не коментирам, понеже са ми много пари. те това е

                      Коментар


                      • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                        Тая беше към 300 лв.и 30-40 лв.за тъмния визьор,удобна ми е,рядко се запотява,мисля три пъти съм карал в порой,единия път над три часа,няма проблем с запотяване,ако дишам през устата само тогава, и за 4-5 сек.се изпарява
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                          Имаме навик да "закриваме сезона" на 31.12., вече към 35г. Когато, разбира се сезонът позволява. Можеш да се присъединиш, ако не те притесняват по-старите мотори и рокери... Карането обикновено е малко, другото е повече.

                          Коментар


                          • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                            Къде ,в/към колко часа
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                              Нещо, като по обяд, обикновено до Новотела.

                              Коментар


                              • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                                Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                                За туристическо каране при студени условия търси Schuberth,нямат равни като тишина и комфорт,страхотна изолация няма студ...Аз ползвам ей тая=> огромен визиор със широко зрително поле,падащи очила с бутон отляво,анти фог покритие,подбрадник против вятър,слюдата се сваля за 5 секунди ...За мен най-добрата туристическа каска за дълги пътувания.Дебна из ибей и аз да си монтирам блутуут,страшна екстра е спор няма.
                                Това кой модел ?
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X