Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Палатки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Палатки

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Би ли споделил цената !
    То си пише 1799 рублиХ5ст=90 лв приблизително.

    Коментар


    • #92
      От: Палатки

      Аз последните години си возя една MSR (Hubba Hubba май е модела) и съм страшно доволен. И на тъмно я разпъвам за не повече от 5 минути, за мен това е важно, че ме мързи страшно
      Ride to arrive.

      Коментар


      • #93
        От: Палатки

        Пламене, аз също се интересувам от това - лесно разпъване ( имам чудесни палатки ,но ме изнервя разпъването). От къде си я купувал,че нещо не намирам из нашите сайтове...
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #94
          От: Палатки

          touratech.de
          Ride to arrive.

          Коментар


          • #95
            От: Палатки

            Ще си позволя да драсна два реда в тема където нямам работа щото мотор не карам, поне за сега.
            Ако правилно разбирам добрата моторджийска палатка е лека, устойчива на вятър, водонепроницаема и лесна за разгъване/сгъване. Предполагам. че е добре и да е евтина, затова предварително се извинявам за идеите си и предуптеждавам, че са по скоро от ненормално скъпите по разбиранията на повечето хора. На всички останали изисквания отговарят еднослойните високопланински палатки с дишащи материи подобни на гортекса.
            Такива са например всички палатки на американската фирма Bibler tents, които понастоящем се продават с марката Black diamond:



            Има от супер малки и леки (I tent, Eldorado) през компактни и супер устойчиви като Fitzroy и големи, но пак компактни и леки като Bomb shelter.

            Такъв тип палатки произвеждат и други производители - напр. Mountain Hardwear EV2/3 tent



            EXPED, Outdoor Research и др.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #96
              От: Палатки

              Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
              То си пише 1799 рублиХ5ст=90 лв приблизително.
              а аз я взех за 75
              HONDA XL650

              Коментар


              • #97
                От: Палатки

                3,4 кг не е ли много?
                VANGO Soul 100 = 1,73 кг
                VANGO Soul 200 = 2,00 кг
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #98
                  От: Палатки

                  Вчера пробвах палатка която возя в джипа от две години и нито един път не е разпъвана,оказа се че е като на колегата п-плевен,само цвета е различен,няма лошо обаче ми идва къса, а не съм дълъг 1.80 съм. !
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #99
                    От: Палатки

                    В единия си пътепис ме разпитваха за палатката. Моного го съм доволен от пингвина. Издържа на много сериозен дъжд в един немски къмпинг, а също така много добре се прадстави и в Алите.
                    http://www.pinguincz.cz/ru/product/gemini-150-extrem-snow/p-1562
                    BMW F700GS
                    BMW R1150RT

                    Коментар


                    • От: Палатки

                      Това е височинна палатка. Тя си е предназначена за по-екстремни условия. Всичко и е по-добро от обикновенните палатки. И плата и шевовете, и рейките, и циповете, като съответно е малко по-скъпа.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • От: Палатки

                        Така е, но преди 4 годи като прогизнахме с една друга палатка, изобщо не гледах парите / така се казва де, имаше и по-скъпи/, а само водния стълб . Човек като си изпати един път, си има едно на ум.
                        BMW F700GS
                        BMW R1150RT

                        Коментар


                        • От: Палатки

                          Здравейте,
                          Рейките на палатката ми си заминават все повече. От фибро стъкло са. Палатката също не е първа младост и не си струва да се подменят. Продават се и не са никаква цифра, ама за околната среда ме е еня.
                          Ако някой са му останали само те да се мъчим да измислим нещо. Търся рейки с размер: ф7,9mm x 50 cm, колкото броя има. Общата дължина на една дъга е 200cm. Възможни са и други комбинации от брой, единична дължина и ф;.

                          п.п. габровска работа
                          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                          Коментар


                          • От: Палатки

                            В специализираните магазини за алпийска екипировка се продават само рейки. Най-добре си вземи алуминиеви. Рейките от фибростъкло по начало не са добро решение и обикновенно се използват при по-евтините модели палатки.
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • От: Палатки

                              Най-новата придобивка: едномесна палатка комарна мрежа. Някакво залежало военно изделие.
                              Предполагам лятото, когато е жега, ще хване ред. Заедно с предпоследната придобивка, едномесната Vango Soul 100, ще задоволят всякакви нужди от Май до Септември.


                              Последно редактирано от p-pleven; 29-05-13, 14:16.
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: Палатки

                                Вчера се сдобих с Vango Halo 200 . http://www.tashev.bg/shop/product_in...idarticles=124 . Разпъването и е за 5 мин. сам. Двата пласта си стоят заедно и само промушваш рейките и огъваш.Стои си дори без колчета .
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0265.jpg
Прегледи:1
Размер:165.6 КБ
ID:5487068
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0266.jpg
Прегледи:1
Размер:154.4 КБ
ID:5487069

                                Познайте къде спах снощи Аз доволен
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X