Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отмъщение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Отмъщение

    Странно, да не е била пукната или наранена секцията. Аз винаги нося 2 мухарки в тубоси, гадно но пази.

    Коментар


    • От: Отмъщение

      Може аз да съм я натиснал някъде. Не е голям проблем. Получих отговор на имейла от дистрибутора на едро. Пратиха ме до магазина от където съм я купил да си поръчам нужният елемент. Преди малко бях там, до две седмици обещаха да дойде .
      Toyota Land Cruiser BJ70 1985
      Lexus LS430

      Коментар


      • Re: Отмъщение

        Вземи си един тубус ако нямаш, много пази иначе се случва да, но е гадно да отидеш за риба някъде далече и да няма с какво да ловиш

        Коментар


        • От: Отмъщение

          Имам тубус, но ме мързи да го влача. Ама май ще трябва. Тая снимка я качих когато го купих за Куба. Сигурно я има някъде назад по страниците
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0056.jpg
Прегледи:2
Размер:405.9 КБ
ID:5600013
          Toyota Land Cruiser BJ70 1985
          Lexus LS430

          Коментар


          • Re: Отмъщение

            Ами ти си си за бой И на мен ми е неудобно но го влача винаги Още ли не намери някоя река на която да ги ловиш - на мен някакси ми е много по приятно на суха муха и на река.

            Коментар


            • От: Отмъщение

              Не не съм намерил, но до офиса минава една рекичка и има парк/алея покрай нея с дървени мостчета. Та с колегата храним рибетата със солети. Днес намазаха и половин кремвирш, та по случая големите рибоци излязоха изпод сенките. Имаше 3-4 големи колкото дланта ми, останалите са по-дребни. Забавно е.
              Toyota Land Cruiser BJ70 1985
              Lexus LS430

              Коментар


              • От: Отмъщение

                Случайно установих, че и в София има река с пъстърви! Колкото и да е чудно ...
                ПС. Евтини, но яки защитни тубоси за мухарките си правя от тънкостенни PVC пръби ф5
                Последно редактирано от trapper; 18-07-14, 18:51.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • От: Отмъщение

                  Отдавна не съм писал

                  Днес беше хубав ден, но няма снимки. Бях на малко езеро с труден достъп. Имаше период от половин час през който на всяко второ хвърляне имах удар по мухата. Хареса ми.

                  Не така беше вчера. Реших да пробвам на река. След два часа шофиране се озовах на мястото...
                  Хванах много от тези:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09814R.jpg
Прегледи:1
Размер:365.9 КБ
ID:5608689

                  Хванах и две пастърви
                  Прикачени файлове
                  Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                  Lexus LS430

                  Коментар


                  • От: Отмъщение

                    Първоначално публикуван от vento5 Преглед на мнение
                    ...Не така беше вчера. Реших да пробвам на река. ...
                    Хванах много от тези:
                    [ATTACH=CONFIG]737352[/ATTACH]
                    Браво, къдемлия си! Как им казвате на тия риби по вашему?
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • От: Отмъщение

                      Northern pikeminnow

                      http://www.fishingwithrod.com/fish_p...ikeminnow.html

                      Много лакома и не особенно умна риба. По цял ден може да ги хващаш и пускаш. Идеални са ако искаш да учиш деца на риболов.
                      На снимката бях вързал лодката по средата на реката под един мост (от дясната страна се вижда дървения ствол). Под мен беше 4,5м, а тия рибоци се криеха под лодката на около 3м дълбочина.
                      Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                      Lexus LS430

                      Коментар


                      • От: Отмъщение

                        Реших да се възползвам от последните хубави дни преди да дойде студа. Времето беше страхотно, цял ден бях по къс ръкав.

                        Водата беше 12С


                        Поглед към езерото


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09820R.jpg
Прегледи:1
Размер:242.5 КБ
ID:5613345

                        Както всяка година по това време пастървата в езерата налиташе на блесна. И мухарката не остана без внимание, но беше по-слабо. Закачих 2 рибока, но не успях да ги извадя- махнал съм контрата на куката и лесно се откачат (куката не е проектирана да е без контра...).

                        А тези ще си ги водя в къщи

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09819R.jpg
Прегледи:1
Размер:450.9 КБ
ID:5613346
                        Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                        Lexus LS430

                        Коментар


                        • Re: Отмъщение

                          Ако си махнал контрята на куката трябва винаги да я държиш опъната, ползвай куки който са си проектирани да са без контра. Аз така изпуснах няколко големи рибока и вече си ползвам правилните куки.

                          Много красиво. Браво.

                          Коментар


                          • От: Отмъщение

                            Благодаря Дани.

                            Рибока се откачи след еднометров скок. Куките няма да ги сменям, щото още не съм се научил да си правя сам мухите . Пък нали и рибока трябва да има шанс-не съжалявам за откачилите се
                            Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                            Lexus LS430

                            Коментар


                            • Re: Отмъщение

                              Точно тогава се откачат при отпускане на опъна, защото куката е с късо жило и не е извито. Шанс на рибите винаги им давам - пускам ги на 90% процента, рядко взимам по няко за малкия. При вас е друго - има риба

                              Между другото, гледам, че си се запалил по язовири - защо не пробваш дълга въдица или спей ?

                              Коментар


                              • От: Отмъщение

                                Колко дълга? Двете мухарки който ползвам основно са с дължина 9' 3" ако не се лъжа. За двуръчни ми е рано, аз с тези едва се оправям Като натрупам опит може и да пробвам, ей така от любопитство.
                                Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                                Lexus LS430

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X