Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
    А откъде можем да си ги закупим? Спомена някакъв офис? Че мен наистина ме ядат като за световно...
    Мога да доставя в софийския офис малко но ще се продава неофицилано понеже стоката е без етикети и нямам никакви документи за нея. Иначе Варна или куриер.
    Последно редактирано от Тихомир; 27-06-08, 12:19. Причина: правописни грешки
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      На всички колеги честит Ви "Световен ден на риболова" Чества се от 1985 г. по решение на Международната конференция по регулиране и развитие на риболова, проведена през юли 1984 г. в Рим-Италия. - НА СЛУКА !!!!
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
        Ако си там в Неделя и ако съм някъде наблизо, ще ти звънна да обменим опит.
        Ето малко снимки за онагледяване на маршрута ...









        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          Мога да доставя в софийския офис малко но ще се продава неофицилано понеже стоката е без етикети и нямам никакви документи за нея. Иначе Варна или куриер.
          Получих крема и снощи го ползвах. Има отличен ефект!
          Благодаря ти!

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
            Получих крема и снощи го ползвах. Има отличен ефект!
            Благодаря ти!
            Ако не съм сигурен няма да си сложа името зад него.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Колеги искам да отида някъде за риба през уикенда на палатка. Радиус 100-150 км от Варна ме устройва. За предпочитане държавен гьол - имам си билет. Да има някаква риба - шаранови за предпочитане. Предпочитам да ловя на дъно, на мач и на 8 метров телескоп с ластик. Да е подходящо за деца. Да не е гола поляна - желателно е да има горичка, за да се крием на сянка.

              Нямам против и компания, защото има шанс семейството да се откаже тази седмица.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                В неделя ги мъчихме на тролинг на Искъра... Много слабо... За 7 часа едно почукване на мен, но не се хвана и едно малко сомче на колегата /пуснато обратно да расте/...
                Прикачени файлове
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                  Ето малко снимки за онагледяване на маршрута ...









                  Благодаря Митко, в най скоро време ще го изпробвам.

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    В петък вечерта на Цонево пълна нула. Две бебенца сомчета по 10 см на бял червей. На сутринта обаче решихме да идем да покъцаме на Пчелник. Така че рано рано в събота бяхме там. Платихме си таксата по 10 лв на човек. Захранихме, отворихме по една биричка. Резултата беше около 18 кг шаранчета от 0,800 до 1,200 кг. и много таранки по 200-400 гр. Кефа е, че повечето ги извадихем на мача и на новия ми телескоп с ластик. Вярно че телескопа се справя добре, но с мача рибата се усеща повече. Като си търгнахме пуснахме част от шараните другите си ги платихме и вече са във фризера.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Резултата беше около 18 кг шаранчета от 0,800 до 1,200 кг. и много таранки по 200-400 гр. Кефа е, че повечето ги извадихем на мача и на новия ми телескоп с ластик.
                      Колега кг. или бройка...... НАСЛУКА.
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        "Къде кълве?"Аз биих казал, че и на ДУНАВА кълве но си иска предварителна подготовка, в уверение на това до ден-два ще пусна и снимки. За сега ще ви споделя, че за последните три уикенда хванахме първо 9бр. после 8бр. и 6бр. щарани междо 2 и 8 кг. А куриозното беше,че хващахме и платики на 2-0 кукичка.
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Първоначално публикуван от OSLAR Преглед на мнение
                          Колега кг. или бройка...... НАСЛУКА.
                          18 кг бяха общо, а като бройка не ги броихме, разделихме ги с приятеля ми - кой колкото иска. На кантара общата сума беше 18 кг. А размера има варираше от 800 грама до около 1,2 кг.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            А на Пожарево на каква риба може да се разчита?
                            И може ли да се лови на плувка?

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                              Колеги искам да отида някъде за риба през уикенда на палатка. Радиус 100-150 км от Варна ме устройва. За предпочитане държавен гьол - имам си билет. Да има някаква риба - шаранови за предпочитане. Предпочитам да ловя на дъно, на мач и на 8 метров телескоп с ластик. Да е подходящо за деца. Да не е гола поляна - желателно е да има горичка, за да се крием на сянка.

                              Нямам против и компания, защото има шанс семейството да се откаже тази седмица.
                              Такова място съществува само в РАЯ
                              Наслука !

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от edd2 Преглед на мнение
                                Такова място съществува само в РАЯ
                                Наслука !
                                Имаше такива места, все още ги има, но рибата е понамаляла - бракониери - к'во да ги пра'иш
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X