Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Язовир Искър

    Вчера и онзи ден на Искъра , Шипоченски залив , но не от към пътя , а на отсрещния бряг . 4 въдици на дъно /пружина/ , захранка Сенсас-фидер и галета , по 2 куки № 9 , бял и торен /кълвеше и на двете/ . Резултата - платики по 40см. и мако повече , каракуда по-малко и една добра червеноперка . Прибрахме се с кофа и половина /от 10 литра/ ИЗЧИСТЕНА риба Снимки - довечера

    Коментар


    • До: Язовир Искър

      Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
      Вчера и онзи ден на Искъра , Шипоченски залив , но не от към пътя , а на отсрещния бряг . 4 въдици на дъно /пружина/ , захранка Сенсас-фидер и галета , по 2 куки № 9 , бял и торен /кълвеше и на двете/ . Резултата - платики по 40см. и мако повече , каракуда по-малко и една добра червеноперка . Прибрахме се с кофа и половина /от 10 литра/ ИЗЧИСТЕНА риба Снимки - довечера
      Митко, давай снимките че сърце юнашко не трае.

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Някой попита за Пожарево - пътя е София-Божурище-Гурмазово-Пожарево, като в селото не се влиза, всъщност гъола се вижда от пътя в дясно. Вече е късно за пъстърви, сега зарибяват с шаран и каракуда, като риба се пуска всяка седмица, но за какво да ходи човек там, като вече сезона е открит!?

        За любителите на речния риболов, бих препоръчал една разходка до Лакатник.Там е построен първия от 9-те мини ВЕЦ-а по Дефилето и на бента му се е оформило чудно място за риболов - огромен вир, дълъг, широк и държи доста риба.Хващани са кефал, мряна, щука, шаран, каракуда и костур. Има и предположения за сом и бяла мряна, но не са доказни засега.
        Наслука на колегите!

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Малко със закъснение , но ето :
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
            Малко със закъснение , но ето :
            Ехеей, отлични платики , браво Митак!

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Супер, аз още не съм открил сезона и мисля събота и неделя да съм там някъде.
              Ако ходиш ще дойда да изпиеме по една бира, имам да черпя.

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Мерси . Лошото е , че до там се стига само с подготвена джипка или с лодка Стария път е пропаднал и обхода си е чист екстрем ! Щом редукторната Ужазка стържеше мостовете ...

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                  Мерси . Лошото е , че до там се стига само с подготвена джипка или с лодка Стария път е пропаднал и обхода си е чист екстрем ! Щом редукторната Ужазка стържеше мостовете ...
                  Фулда, ти ме утрепа.
                  Аз се си мислех че съм си подготвил джипа ако не за друго, поне за риба.
                  Обаче и аз съм малко подготвен, ще бръмча с лодката.

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Тази вечер след работа на Струма, от 18,00 до към 20,30 часа, защото тогава дойде бригадата на Комаров и изгони всички от реката. Клен на мухарката в района на Невестино до Кюстендил, размери различни, но средно около 25+см., около 10-15 броя, дребните не ги броя, въпреки, че имаше едно 4-сантиметрово, което беше малко по-голямо от мухата. За мой срам ще кажа, че изпуснах от ръката два около 400-500 гр. поради несръчност. Съжалявам за качеството на снимките - телефон.
                    Прикачени файлове
                    На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

                    Коментар


                    • Re: Kъде кълве?

                      рибките са готини
                      аз отдавна не съм ходил ама се надявам скоро да понадърпам малко рибки

                      Поздрави

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                        Фулда, ти ме утрепа.
                        Аз се си мислех че съм си подготвил джипа ако не за друго, поне за риба.
                        Обаче и аз съм малко подготвен, ще бръмча с лодката.
                        Не бе , от към Злокучене пътя що-годе става , ама само да не вали ...

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Ако си там в Неделя и ако съм някъде наблизо, ще ти звънна да обменим опит.

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от gotin Преглед на мнение
                            Тази вечер след работа на Струма, от 18,00 до към 20,30 часа, защото тогава дойде бригадата на Комаров и изгони всички от реката. Клен на мухарката в района на Невестино до Кюстендил, размери различни, но средно около 25+см., около 10-15 броя, дребните не ги броя, въпреки, че имаше едно 4-сантиметрово, което беше малко по-голямо от мухата. За мой срам ще кажа, че изпуснах от ръката два около 400-500 гр. поради несръчност. Съжалявам за качеството на снимките - телефон.
                            Имам лек срещу Комаревата бригада. Не пристъпват, само наблюдават отдалече.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                              Имам лек срещу Комаревата бригада. Не пристъпват, само наблюдават отдалече.
                              Дай да го видим?
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                                Дай да го видим?
                                Пръскаш се с неоцидол и всичко живо по и около теб измира. В смисъл насекоми. Продава се във ветеринарните аптеки в едни малки шишенца, разреждаш го в пулверизатор /например от тези за миене на прозорци/ и пръскаш. Особено ефективен срещу кърлежи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X