Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    От ГЗ казват, че през 2006 нивото е било като сегашното, т.е. през април можем да чакаме повторение на 2006, че и по-лошо...
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Да не ви затрупа поредния сняг ба,каде са покрихте всичките?

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
        От ГЗ казват, че през 2006 нивото е било като сегашното, т.е. през април можем да чакаме повторение на 2006, че и по-лошо...
        То е ясно,че ще е по зле,ама нали чакаме последния момент,както винаги.

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
          Да не ви затрупа поредния сняг ба,каде са покрихте всичките?
          Не бе, ама две трети от групата(Чавдар и Мехата) вече са в Трявна за състезанието а останалата една трета(моя милост) утре по ранина заминава пак за там та затова
          Николай Папазов

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
            Не бе, ама две трети от групата(Чавдар и Мехата) вече са в Трявна за състезанието а останалата една трета(моя милост) утре по ранина заминава пак за там та затова
            Е бравос,защо не казахте да се разходя и аз до там да погледам?

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
              Е бравос,защо не казахте да се разходя и аз до там да погледам?
              Утре 6.30 сборен пункт ОМВ Здравец-тръгване 7.00часа

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Ейго на пак оттървах,ма кои да чете изобщо не видях че си писал мислех че всичко е загубено а така ми се гледаше

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Никой не пише нищо дека забегнахте пак сички.Вчера ми се наложи да прескоча до Търново ина връщане спирах на няколко места по Янтрата кадето видех рибари а те не бяха малко,рибоците са се размърдали а мене така ме чопли от вътре да се изстрелям за риба някаде.а и времето май се оправя вече.Е патуването не мина и без инциденти де, на големия ми бус единият вентил направо хвана гората след поредната дупка по пътя,то си беше направо трап де,незнам на кого ги плащаме тея винетки пък пътища нула.

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Какво върви по Янтрата, че май сега е време само за там. Нещо на блесничка ми се ще, ама все време не остава.

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Ако днес избутам колите от гаража утре съм на Дунава.Нивото е малко височко ама ще опитам да вляза от някъде.Вече мога да заметна въдиците от вчера имам валиден рибарски билет.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Днес минах по кея в Русе имаше доста рибари, но основно плувкари. Никой нищо не извади за около половин час, докато бях там.

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          Ако днес избутам колите от гаража утре съм на Дунава.Нивото е малко височко ама ще опитам да вляза от някъде.Вече мога да заметна въдиците от вчера имам валиден рибарски билет.
                          Ами свиркай де що малчиш нали това чакам и аз.

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                            Ами свиркай де що малчиш нали това чакам и аз.
                            Не можах да свърша пустата му работа.Днес Чавдар ми се обади малко да ме подразни.Да се надявам че събота или неделя ще мога да отскоча до реката.Таман нивото ще падне още малко и някой друг градус ще качи.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Не можах да свърша пустата му работа.Днес Чавдар ми се обади малко да ме подразни.Да се надявам че събота или неделя ще мога да отскоча до реката.Таман нивото ще падне още малко и някой друг градус ще качи.
                              Ще се обадиш ли да се разходя и аз че ме е подгонила една къръщина днес ми се развали перката на радиатора от там вдигна температурата и изби на най слабото място а това беше радиатора на парното и стана една.....Станах не дограмаджия ами автосервиз.така че искам малко да се махна от града и да посетя реката ако не преча обади се да се разходиме с по една чапа на реката.

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Никой ли не ходи Дунава . Сезона тепърва започва . Време е за платика .Каня се таз събота да сляза надолу по Калимок да пробам . Времето го дават перфектно.Само да не ми мине котка път....
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X