Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Щях да идвам на 21-22.02.09 но един приятел се жени и не мога да му откажа.Все пак става въпрос за банкет

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Чавдар няколко пъти каза-всички са добре дошли, а ако се обадите като идвате ще се съберем повече хора а както е казал Мечо Пух-колкото повече толкова повече
      Николай Папазов

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        е обаждайтесе колегата meha1971 само бяга по тач линията

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Днес направихме поредният излет до Дунава.Риба пак нямаше ама купона пак стана.Ето малко снимки:
          Прикачени файлове
          Николай Папазов

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            И малко видео: http://vbox7.com/play:a56943c2 , http://vbox7.com/play:679ef26a , http://vbox7.com/play:c36f4d0e
            Николай Папазов

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              И аз ходих тука по варненско на един гьол, ама то като на дунава - пак нищо, но поне си починах.

              Да се обадите като ръгне рибата, че имам да уча една 13 метрова щека да лови риба.
              Последно редактирано от musovir; 02-03-09, 23:11.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Ето и от мен малко снимки.Коко от срам ли от какво не знам не е качил снимките с грамотите/актовете/,които получихме двамата за неправилна употреба на алкохол и мезе и за никаква уловена риба.Ама ще се научим и да ловим и да пием!/някой ден/.
                Имаше песни,ядене ,хора и ръченици.Карах и оффроуд трактор/клипче/,доста гости ни посетиха,дори и един руснак,дошъл за празника 03.03.и се получи доста весело.Вадихме с лебедката и паднало дърво от реката,смяхме се със"Спартак"/кучето/,прескачахме огънат за здраве,пяхме "Боят настана....." и т.н.

                Р.Р.Актовете взехме на заем,само за снимките от едни момчета ловили "на търмък",но уловили проверяващите от ИАРА.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от чаро 4х4; 03-03-09, 05:31.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  да се вади дърво от Дунава е мой патентмного хубаво сте си изкарали бравои да питам Чавдар защо така стресирахте Спартаксега ще ревни и Бриджит Бордо и го напивате с алкохолни парии не накрая ме дразнити по телефона за малко да се метна на джипа и тръгна за ''части '' на Дунава
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Страшни сте! Евалла!

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Обажда ли се хишникът по Дунава? Другата седмица ще съм в района на Оряхово, та мисля да хвърля две въдици.
                      [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
                        Обажда ли се хишникът по Дунава? Другата седмица ще съм в района на Оряхово, та мисля да хвърля две въдици.
                        При нас още не е активен.Опитвахме и на рибка и на блесна от брега.Няма слука.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          ходил лие някой миналата седмица момчета ние с колегата meha1971 говорихме ама нищо не стана

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Тази неделя какво ще правим Една разходка до Дунава няма да ми се отрази зле
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Аз съм за
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Обаче го дават да се разваля времето
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X