Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Ейй , майсторче' си е Павката. Респект!
    Как ви завиждам заради Дунава...
    П.С. С него и GODzilata, се знаем от един друг форум, само, че там съм zarganski
    Jeep Cherokee Limited 2.5 tdi + BF Goodrich All-terrain
    if there is no fishing and hunting in paradise, i'm not going...

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от zehirev Преглед на мнение
      ...там съм zarganski

      Aaa........ами добре дошъл и тук!.....трябва да влезнеш веднага в клуба "Оffroad-fishing".
      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Поздравления и от мен.За съжаление не можех да дойда поради ред причини,но за следващото състезание съм там./срамота,че съм на 30км.от Мартен,а не бях там/
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          В неделя отидох да видя колегата Меха как я кара на дунава и ето какво сварих
          Прикачени файлове
          Николай Папазов

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Ами той колегата меха да вземе да сподели - кога, къде и как?
            Май е тръгнала рибата, а?....че цяло лято само на снимка съм виждал дунавска риба.
            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
              Aaa........ами добре дошъл и тук!.....трябва да влезнеш веднага в клуба "Оffroad-fishing".
              Смятай, че съм в клуба!
              Първоначално публикуван от kokoff
              В неделя отидох да видя колегата Меха как я кара на дунава и ето какво сварих
              Браво на колегатаа..
              Ейй Дунава е РЕКАТА! Далече ми идва само...
              Jeep Cherokee Limited 2.5 tdi + BF Goodrich All-terrain
              if there is no fishing and hunting in paradise, i'm not going...

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                В неделя отидох да видя колегата Меха как я кара на дунава и ето какво сварих
                Нека Меха да не ги учи да пушат... горките рибки... маани, че ги е извадил на сухо, ами ги и трови с цигарки
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  Нека Меха да не ги учи да пушат... горките рибки... маани, че ги е извадил на сухо, ами ги и трови с цигарки
                  Туку що се върнах от дунава.
                  Ето още двама пушачи По-късно ще пиша кое,как,защо и каде...
                  Прикачени файлове
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    тази събота има ли мераклии за офриболов на нещодаващия дунавако не ми мине котка път тази събота ще сляза към тринайската
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                      Ами той колегата меха да вземе да сподели - кога, къде и как?
                      Май е тръгнала рибата, а?....че цяло лято само на снимка съм виждал дунавска риба.
                      тръгване е малко пресилена дума взема предимно на качамаккалве не че не калве ама чакане му е майката
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        тръгване е малко пресилена дума взема предимно на качамаккалве не че не калве ама чакане му е майката
                        Тръгнала че чак пристигнала тя...Три седмици обикалях в хубавото време по Дунав-умряла работа на всякакви стръви и захранки.Рибата се е ошашавила тотал-оня ден улових на бял червей дунавска скумрия и едно расперче/пак/.Добре че на Мартен барнах пасаж распери/на тейлспинър/ и си направих кефа няколко дни-два часа и нещо,тридесет броя над половин кило/четири тупалки над 1.8/.После Булгаристан-видяха ми живарника "колегите",накупиха спинери/първоначално им бяха скъпи/,бой нон стоп по "огледалото" дето вземаше и прогониха пасажа навътре.Сега се радвам на някой распер килце/малките ресто да папкат/и на морунашчета и платики...
                        Нещо някъде из вилаета ако знаете свиркайте,макар че тя рибата май вече е тръгнала да ляга/не че беше хукнала преди/.

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          утре се каня да се пробвам в местноста калимок на дунава от колеги има добри одзиви то когато дава дава когато не дава квото и да правиш не дава скоро разговарях с един възрастен рибар като му се оплаках че не мога да разбера дунава защо по-някога нищо не дава а той ме погледна и попита от колко време идвам на дунава за риба отговорих му от 5-6 години е мойто момче аз от 40 години съм по дунава и аз не можах да го разбера тоя дунав ми отговори дятката
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                            Тръгнала че чак пристигнала тя...Три седмици обикалях в хубавото време по Дунав-умряла работа на всякакви стръви и захранки.Рибата се е ошашавила тотал-оня ден улових на бял червей дунавска скумрия и едно расперче/пак/.Добре че на Мартен барнах пасаж распери/на тейлспинър/ и си направих кефа няколко дни-два часа и нещо,тридесет броя над половин кило/четири тупалки над 1.8/.После Булгаристан-видяха ми живарника "колегите",накупиха спинери/първоначално им бяха скъпи/,бой нон стоп по "огледалото" дето вземаше и прогониха пасажа навътре.Сега се радвам на някой распер килце/малките ресто да папкат/и на морунашчета и платики...
                            Нещо някъде из вилаета ако знаете свиркайте,макар че тя рибата май вече е тръгнала да ляга/не че беше хукнала преди/.
                            ако си добър за хищна риба обади ми се някой път да ти покажа едно местенце рано е оше да си ляга рибата
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              днес след голямо висене на дунава пак ми се усмихна щастието значи чакане му е майката от 7 сутринта чак 14:40 удари шарко после да 18 часа нищо не бутна това е от мен за днес от дунава.....
                              Прикачени файлове
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                днес след голямо висене на дунава пак ми се усмихна щастието значи чакане му е майката от 7 сутринта чак 14:40 удари шарко после до 18 часа нищо не бутна това е от мен за днес от дунава.....
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X