Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    Чавдаре ако искаш в неделя да прескочим до дунава?
    коко набави си малки рибета за стръв ако ще ходиш за риба и повече патрони ако ще ходиш на лов ще ти стана май колега ловецднес ми се обадиха че щяло да има май курсове та сега не ми дават и дума да проговоря за авджълък в къщи неделя ще ти се обадя по тел поздрави и наслука
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      ще ти стана май колега ловецднес ми се обадиха че щяло да има май курсове та сега не ми дават и дума да проговоря за авджълък в къщи
      Николай Папазов

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        [quote=kokoff;538342]

        Е сега се е.... майката на джиповете на Меха!!!!
        Не ставай ловец,Мехаааааа,не си разваляй рахътлъка!
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
          Чавдаре ако искаш в неделя да прескочим до дунава?
          Става,аз съм на линия!
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Туку що се върнах от красивия ДунавПълно капо въобще не бутна нищо ама не съжеляваминаче си беше гот да карам по коловози пълни с вода само на заден мост много търмъкчии се навъдили две места знаех чисти и тях ги отписах напълнили навсякаде с корда тоз излет ми беше май за последно за таз година Нова година нов късметпоздрави и наслука колеги дилемата остава да ставам ловец или не
            Последно редактирано от meha1971; 28-11-08, 15:58. Причина: допълване
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Внимавай ,че пушката не е като въдицата.

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Равносметката от днешният риболов е следната:Три попчета от 7бр.въдици,хубава кал за джиповете,2 изгорели свещи на "Кроки" и голяма маса отрупана с хапване/не сме я снимали да не се дразните-нали е криза/
                Аз не можах да се запиша дори за попче и мисля да приключвам с риболова за тази година.Имам малки таранки за хищник,ако някой колега от района му трябват да се обажда-подарявам ги!
                На снимките е колегата "Kokoff"
                Прикачени файлове
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Ейййй то за бирата няма бе.Дано сте си изкарали добре.

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                    Ейййй то за бирата няма бе.Дано сте си изкарали добре.
                    К'ва бира в тоз студ Гена, наблегнахме на червено винце-Специално Сяновско Резерва
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                      К'ва бира в тоз студ Гена, наблегнахме на червено винце-Специално Сяновско Резерва
                      Добре бе Ники какво и има на бирата в студа.

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Равносметката от днешният риболов е следната:Три попчета от 7бр.въдици,хубава кал за джиповете,2 изгорели свещи на "Кроки" и голяма маса отрупана с хапване/не сме я снимали да не се дразните-нали е криза/
                        Аз не можах да се запиша дори за попче и мисля да приключвам с риболова за тази година.Имам малки таранки за хищник,ако някой колега от района му трябват да се обажда-подарявам ги!
                        На снимките е колегата "Kokoff"
                        ейййй голям улов аз и толкоз не можах да хвана яама колегата коко е майсторсъжелявам че не можах да дойда
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Как да не отида за риба при това перфектно време бях си зазимил въдиците но не издаржах днес и пак ги метнах в джипа утре съм отново на любимото ми мястоще пробам отново за шарко ,дунава доста се качи към 2 метра е нивото някъде към 8 градуса е водата на такова ниво и градуси на дунава съм хващал най-големия си шаран
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Днес след сутрешното кафе взехме решение да посетим ДунаваВеднага се направи малко качамак малка рибка вземахме от едни приятели и айде на Рекатаоще с влизането след дигата карането стана готино калта беше превъсходна през целия ден ръмя дъжд и калта стана още по хубава съжелявам за качеството на снимките но повярвайте ми много е трудно да караш в такава кал и да снимаш хубавите моменти ги истарвах щото трябваше да държа воланаследващия път ще имам навигаторка която ще снимаобещавам риба нямаше но си покарах хубаво в калта
                            Прикачени файлове
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Хайде да се включа и аз.

                              На път към реката:


                              Буните обаче бяха под вода:


                              Продължих към друга, като едно леко хлъзгане ме делеше от водата:


                              Лекичък офф :


                              Другата и тя под вода:


                              Е, навръщане беше време да поизмия жипката:


                              Риба НЕ хванах.
                              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                                Хайде да се включа и аз.

                                На път към реката:


                                Буните обаче бяха под вода:


                                Продължих към друга, като едно леко хлъзгане ме делеше от водата:


                                Лекичък офф :


                                Другата и тя под вода:


                                Е, навръщане беше време да поизмия жипката:


                                Риба НЕ хванах.
                                не проба ли за хишна риба като гледам местата би трябвало да се навърта бяла риба
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X