Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Груповият лов - 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Груповият лов - 2009

    Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
    Човече, а ние сме КАПО!!!!!
    Стига бе!Верно ли?Ти ще ме накараш да се радвам и на това????????????

    Коментар


    • До: Груповият лов - 2009

      Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
      Бе не е много ама си е далече.Да го е...а у прасето.Не че не съм готов ама?????
      Мога да те поканя ако искаш.

      Коментар


      • До: Груповият лов - 2009

        Ами последната силна година ни беше сезон 2006-2007 с 36 броя. След това 2 поредни години по 5 прасета. Сега ги има, но ни куца нещо лова - слаби (млади) кучета, трудно се събираме повече от 8-9 човека и това си оказва влияние.

        Коментар


        • До: Груповият лов - 2009

          Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
          Ами последната силна година ни беше сезон 2006-2007 с 36 броя. След това 2 поредни години по 5 прасета. Сега ги има, но ни куца нещо лова - слаби (млади) кучета, трудно се събираме повече от 8-9 човека и това си оказва влияние.
          Брате,по малко от 20-25ч. никога не сме били.Просто няма добитак.Акучета дал господ и то добри

          Коментар


          • До: Груповият лов - 2009

            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            Мога да те поканя ако искаш.
            Добре.Покани ме!

            Коментар


            • До: Груповият лов - 2009

              Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
              Добре.Покани ме!
              След закриването на Шумен заповядай.

              Коментар


              • До: Груповият лов - 2009

                Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
                Човече, а ние сме КАПО!!!!!
                Твоето нещастие в никакъв случай не ме прави по-щастлив. Бих казал с чиста съвест напротив. Най-лошото е както по-горе някой казва, че сезона свършва и бих добавил преди да е започнал......
                А не бе носене на царевица, не бе сол и горело масло. Само фураж с жешка вода не сме им бръкали. Но нема и нема. Вчера на поредната гонка ми се обажда сина "тате тука има цигани с коне и резачки, какви прасета чакаме ?" Отговора ми бе "ако не те видят конете измаай некой циганин, че те добичетата не са виновни". Добре че синчето е по-съвестен от мен.
                От немане и ние вече се събираме все по-малко. Жал ми е за кучетата, те приемат нещата по-зле и от нас. Вчера бяхме 12 ловци с 14 кучета.......
                Тази земя, по която тъпча сега,
                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                тази земя – не е моя земя,
                тази земя, простете, е чужда.

                Коментар


                • До: Груповият лов - 2009

                  При нас сезона тръгна с нямане и това отби доста от "ловците". После се появиха сюрии, глигани - тук ровено, там се каляли, царевицата която изнасяме се изяжда редовно и всичко това въпреки циганите с конете и безбройните ендуристи. Баш тогава сгазиха най-доброто ни куче и откраднаха другото такова и ......край с лова. Сега ако искаме да изкараме дивеч на пусиите, трябва да пускаме по 4-5 гонача, а тогава не остават хора за пусиите. Абе затворен кръг.

                  Коментар


                  • До: Груповият лов - 2009

                    Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
                    При нас сезона тръгна с нямане и това отби доста от "ловците". После се появиха сюрии, глигани - тук ровено, там се каляли, царевицата която изнасяме се изяжда редовно и всичко това въпреки циганите с конете и безбройните ендуристи. Баш тогава сгазиха най-доброто ни куче и откраднаха другото такова и ......край с лова. Сега ако искаме да изкараме дивеч на пусиите, трябва да пускаме по 4-5 гонача, а тогава не остават хора за пусиите. Абе затворен кръг.
                    Тогава търси помощ от приятел. Ако закъсате викай и 4-5 човека с един жип /верно не е фероза/ ще дойдем да помагаме. Мога да стрелям, мога да викам, мога да пия, мога и да ям.
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • До: Груповият лов - 2009

                      Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
                      Човече, а ние сме КАПО!!!!!
                      Ние вече сме на 100!!!
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • До: Груповият лов - 2009

                        Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                        Ние вече сме на 100!!!
                        Престани, моля те с твоите репортажи, че ние завиждаме и то здраво. Но това не е всичко, на ръба на инфаркта сме !!! Дано не ти се случва да попаднеш в нашия филм.
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • До: Груповият лов - 2009

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          След закриването на Шумен заповядай.
                          Ок.ПакЩе се чуем.

                          Коментар


                          • До: Груповият лов - 2009

                            Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                            Ние вече сме на 100!!!
                            Знаем знаем!За вас легенди се носят вече.И по радиото съобщиха даже.Надявам се и на нашата улица да изгрее слънце/някога/.

                            Коментар


                            • До: Груповият лов - 2009

                              Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                              Престани, моля те с твоите репортажи, че ние завиждаме и то здраво. Но това не е всичко, на ръба на инфаркта сме !!! Дано не ти се случва да попаднеш в нашия филм.
                              При нас в събота паднаха 42, 43, 44 и 45. Две от тях убити с нищо неставащия Калашник от нищо не разбиращия ловец. Тази вечер мисля да напълня някой и друг километър със суджуци, че фризерите ще се пръснат, а вие се "замисляите"
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • До: Груповият лов - 2009

                                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                                При нас в събота паднаха 42, 43, 44 и 45. Две от тях убити с нищо неставащия Калашник от нищо не разбиращия ловец. Тази вечер мисля да напълня някой и друг километър със суджуци, че фризерите ще се пръснат, а вие се "замисляите"
                                Ако нямаш място във фризера мога да ти услужа.имам 300 кубика сводна хлана техника свободна.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X