Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Груповият лов - 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Груповият лов - 2009

    Дано не съм прав,ама чух за четирма убити.Може би двамата ранени са починали.Гадна работа

    Коментар


    • До: Груповият лов - 2009

      Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
      Дано не съм прав,ама чух за четирма убити.Може би двамата ранени са починали.Гадна работа
      Колеги коментари като, чух, казахами, по повод на такава тема мисля, че не трябва да има. Ако някой има конкретна информация, нека да я сподели, ако ли не по добре да замълчи.
      Цветан Петров
      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
      0888865583

      Коментар


      • До: Груповият лов - 2009

        Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
        Нещо няма хвалби от този уйкенд.Наще са думнали едно но аз не бях щото си ремонтирах УАЗа
        Малко късно влизам темата , бях подготвен за хвалби и снимки но ....... като прочетох предните няколко посто мисля, че снимките ще бъдат неумесни. Но за статистиката и за тези които не мислят, че преди да вземеш трябва да дадеш, ще кажа, че за събота и неделя ние сме с 19 бр.
        Цветан Петров
        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
        0888865583

        Коментар


        • До: Груповият лов - 2009

          Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
          Колеги коментари като, чух, казахами, по повод на такава тема мисля, че не трябва да има. Ако някой има конкретна информация, нека да я сподели, ако ли не по добре да замълчи.
          Чух от новините в 12ч на Дарик радио.Ако те са казали неверни неща значи и аз ви подвеждам

          Коментар


          • До: Груповият лов - 2009

            Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
            Малко късно влизам темата , бях подготвен за хвалби и снимки но ....... като прочетох предните няколко посто мисля, че снимките ще бъдат неумесни. Но за статистиката и за тези които не мислят, че преди да вземеш трябва да дадеш, ще кажа, че за събота и неделя ние сме с 19 бр.
            Евала колега.Тая година Троянския балкан май е най благосклонен.

            Коментар


            • До: Груповият лов - 2009

              Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
              Малко късно влизам темата , бях подготвен за хвалби и снимки но ....... като прочетох предните няколко посто мисля, че снимките ще бъдат неумесни. Но за статистиката и за тези които не мислят, че преди да вземеш трябва да дадеш, ще кажа, че за събота и неделя ние сме с 19 бр.
              Този сезон вие направо изтрепахте рибата.Евала

              Коментар


              • До: Груповият лов - 2009

                Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                Колеги коментари като, чух, казахами, по повод на такава тема мисля, че не трябва да има. Ако някой има конкретна информация, нека да я сподели, ако ли не по добре да замълчи.
                49-годишен мъж загина по време на лов край Айтос, съобщиха от полицията в града.
                Той е прострелян при законен лов в землището на село Пещерско в местността Мандра баир.
                Неговите колеги са извикали незабавно медицинска помощ, но мъжът е починал в линейката на път за болницата.
                Полицията е взела натривки за барутни частици от всички участници в лова. Установено е, че стрелецът е 28-годишен мъж с ловна пушка "ИЖ-27".
                Общо три от сачмите са попаднали в тялото на загиналия, а четвъртата – в лицето, до носа.
                Полицията е задържала стрелеца и продължава разпити на свидетели на инцидента.
                Назначена е експертиза.

                При друг инцидент 45-годишен ловец простреля 71-годишен жител на видинското село Слана бара при стрелба по бездомно куче.
                Пострадалият е транспортиран в спешния център във Видин, където са открити ловни сачми в лявото бедро, тялото и дясната ръка.
                След оказана медицинска помощ, пострадалият е освободен без опасност за живота.

                източник: dnes.bg

                Коментар


                • До: Груповият лов - 2009

                  Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                  Колеги коментари като, чух, казахами, по повод на такава тема мисля, че не трябва да има. Ако някой има конкретна информация, нека да я сподели, ако ли не по добре да замълчи.
                  Авджия е прострелян смъртоносно в местността “Градището” край старозагорското с. Дълбоки в неделя, съобщиха днес от полицията. При извършената проверка на място е било установено, че по време на лова, 49-годишният старозагорец К.В. прострелял без да иска с ловна карабина 52-годишен мъж от с. Дълбоки, от същата ловна дружинка.

                  Раненият е починал на път към болницата, а К.В. е задържан за 24 часа. При извършената проверка не е било установено наличие на алкохол в кръвта му.

                  източник: standartnews.com

                  Коментар


                  • До: Груповият лов - 2009

                    Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                    Малко късно влизам темата , бях подготвен за хвалби и снимки но ....... като прочетох предните няколко посто мисля, че снимките ще бъдат неумесни. Но за статистиката и за тези които не мислят, че преди да вземеш трябва да дадеш, ще кажа, че за събота и неделя ние сме с 19 бр.
                    И аз се точа да се хваля с 5 бр. в събота и две в неделя. Ти направо ни разби, да не сте ловували в някой "свинекомплекс"?
                    Има ли места във вашата дружинка, все пак съм земляк, от селото на Дан Колов.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • До: Груповият лов - 2009

                      Съболезнования за починалия колега.Спете,не прекалявайте с алкохола,не стреляйте по слух,използвайте предпазителите си защото следващата една секунда променя живота на няколко семейства.
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • До: Груповият лов - 2009

                        Съботата ни даде 12 броя диви прасета.Неделята прекрасно време сред природа и усмихнати хора.Наслука колеги.
                        ПС:Респект разбира се към фаворита на сезона Цветан Петров.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от adwokat; 24-11-09, 12:45.
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • До: Груповият лов - 2009

                          Бих желал едно такова коледно дрръвче като на снимката
                          Аз съм толерантен!

                          Коментар


                          • До: Груповият лов - 2009

                            Първоначално публикуван от Ивайло Шопски Преглед на мнение
                            Бих желал едно такова коледно дрръвче като на снимката
                            Говори за две.
                            899152366

                            Коментар


                            • До: Груповият лов - 2009

                              Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                              Съботата ни даде 12 броя диви прасета.Неделята прекрасно време сред природа и усмихнати хора.Наслука колеги.
                              ПС:Респект разбира се към фаворита на сезона Цветан Петров.
                              Колега вица за децата от детската градина знаеш ли го?
                              То, че за това сме учили то е ясно, ама и на теб ти се отдава.
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • До: Груповият лов - 2009

                                Първоначално публикуван от Ивайло Шопски Преглед на мнение
                                Бих желал едно такова коледно дрръвче като на снимката
                                Най-доброто коледно дърво човек сам или с дружина си сече в гората.
                                Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X