Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Груповият лов - 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Груповият лов - 2009

    Ми то вие не чакате сезона. Преди това си взимате пая
    LZ1AID

    Коментар


    • До: Груповият лов - 2009

      Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
      Ми то вие не чакате сезона. Преди това си взимате пая
      едни хранят други светят, нали знаеш Лошото е че няма оправия с бракониерството.

      Коментар


      • До: Груповият лов - 2009

        Абе поне сте излезли - ние в неделя се събрахме само 4 души и ловът пропадна.......а за мен това си беше откриването.

        Коментар


        • До: Груповият лов - 2009

          А Аз още не съм открил. СЕЗОНА

          Коментар


          • До: Груповият лов - 2009

            Петък е колеги, става обедно време, по закон неписан ловджийски по това време който още работи утре и вдруги ден раницата му ще е празна трябва да се започват приготовления, да се точат ножове, да се провери превряло ли е виното, ракия има ли достатъчно и станала ли е трушията. Все задачи от градивен характер за да бъда лова лов.
            Пожелавам на всички слука, хубави емоции и добро настроение. А аз съм се навил да утепам едно прасенце и колкото и да ме разубеждавате няма да се откажа. В понеделник - снимки на трофея

            Коментар


            • До: Груповият лов - 2009

              Първоначално публикуван от Sheiha Преглед на мнение
              Петък е колеги, става обедно време, по закон неписан ловджийски по това време който още работи утре и вдруги ден раницата му ще е празна трябва да се започват приготовления, да се точат ножове, да се провери превряло ли е виното, ракия има ли достатъчно и станала ли е трушията. Все задачи от градивен характер за да бъда лова лов.
              Пожелавам на всички слука, хубави емоции и добро настроение. А аз съм се навил да утепам едно прасенце и колкото и да ме разубеждавате няма да се откажа. В понеделник - снимки на трофея
              НаслукаБлагородно ти завиждам.

              Коментар


              • До: Груповият лов - 2009

                Първоначално публикуван от Sheiha Преглед на мнение
                Петък е колеги, става обедно време, по закон неписан ловджийски по това време който още работи утре и вдруги ден раницата му ще е празна трябва да се започват приготовления, да се точат ножове, да се провери превряло ли е виното, ракия има ли достатъчно и станала ли е трушията. Все задачи от градивен характер за да бъда лова лов.
                Пожелавам на всички слука, хубави емоции и добро настроение. А аз съм се навил да утепам едно прасенце и колкото и да ме разубеждавате няма да се откажа. В понеделник - снимки на трофея
                ЕЕЕ-Колега,от кога ги разбираш тези работи?
                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                Коментар


                • До: Груповият лов - 2009

                  Това е от мен за вчера. Около 40кг. но това ми излезе. Ех да беше излязъл дядо му!
                  Прикачени файлове
                  Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                  Коментар


                  • До: Груповият лов - 2009

                    Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                    ЕЕЕ-Колега,от кога ги разбираш тези работи?
                    Любчо, лова не знам дали го разирам много, старая се, но виж за пукницата и табиета, там е друга работа, ако ти трябва нещо - питай, ако се срамуваш - ела да видиш как става

                    Иначе по отношение на прасето дето си бях заплюл да утепам, в Коприщаца има един лаф "Иванеее, прибери шопарът от дворът че ще го удари гърмът" та мойто прасе Иван го беше прибрал и мойта раница пак празна...

                    Коментар


                    • До: Груповият лов - 2009

                      Да се включа и аз с няколко снимки. И специално се обръщам към Иван Цанев който е в ИСПАНИЯ, ти си лови големите риби а ние със Съби ще си трапим........големите нерези.







                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • До: Груповият лов - 2009

                        Тези снимки ще ни радват до следващата зима,така че качвайте.
                        От мен трофейче.
                        Прикачени файлове
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • До: Груповият лов - 2009

                          Това са любимите ми снимки- Ге-класи ,карабини , оптики и дивеч!!!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • До: Груповият лов - 2009

                            Тази седмица само гъбки и един нагъл бацил. Вчера ме тръшна и не мога да стана от леглото, днес съм по добре и смятам да се пораздвижа.
                            Задават се две нулеви седмици.
                            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                            Коментар


                            • До: Груповият лов - 2009

                              И при нас засега няма прасета

                              Коментар


                              • До: Груповият лов - 2009

                                И при нас беше слабо тази седмица,обаче чух че отново мечка е нападнала колега някъде в Чепеларе.Някой знае ли нещо?
                                Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                                Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X