Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Груповият лов - 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Груповият лов - 2009

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    Колеги днес беше последния ден за дива свиня. Искам да пусна малко снимки на закриване на сезона. На втората пусия 2 бройки изненадоха колегата. Този който вади карантията. Изодзат. И ето резултата. Незнам дали сте виждали такъв лов но е голям купон. Няма да досаждам повече. Ако имате материал . Поканетени Много сме добри.










    Колега за първи път виждам диво прасе да се пърли и обработва по този начин, като паднат повече животни за такива работи как ви остава време Ние само дерем
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Груповият лов - 2009

      Първоначално публикуван от dimitar22 Преглед на мнение
      Колега за първи път виждам диво прасе да се пърли и обработва по този начин, като паднат повече животни за такива работи как ви остава време Ние само дерем
      А ние толкова можем.

      Коментар


      • До: Груповият лов - 2009

        Мнение на dimitar22
        Колега за първи път виждам диво прасе да се пърли и обработва по този начин, като паднат повече животни за такива работи как ви остава време Ние само дерем




        Колега билета пресен ли е
        Последно редактирано от ЦОНКО; 13-01-10, 07:42.
        [FONT=Comic Sans MS]
        [/FONT]

        Коментар


        • До: Груповият лов - 2009

          Цонко тази снимка доказва че са диви.

          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Груповият лов - 2009

            Вълков на последния лов питах възрастните ловци в дружината и ми разказаха, как едно време те като са били млади ловци са го правили това и то в балкана. Пърлене на трап. Межу другото и аз имам спомен за този начин на пърлене, но на домашни прасета.
            Тогава е имало много дивеч, но отстрелваш толкова колкото можеш да носиш на гръб няколко километра.

            А сега чудо 300 000 хиляди ловци грабнали по една модерна пушка, скочили в един джип и юря, прилича на Чечня.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • До: Груповият лов - 2009

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              Вълков на последния лов питах възрастните ловци в дружината и ми разказаха, как едно време те като са били млади ловци са го правили това и то в балкана. Пърлене на трап. Межу другото и аз имам спомен за този начин на пърлене, но на домашни прасета.
              Тогава е имало много дивеч, но отстрелваш толкова колкото можеш да носиш на гръб няколко километра.

              А сега чудо 300 000 хиляди ловци грабнали по една модерна пушка, скочили в един джип и юря, прилича на Чечня.
              В повечето случай там където ловувам ги пърлят. Има и изключения естествено зависи къде се намираме.

              Коментар


              • До: Груповият лов - 2009

                [QUOTE=valkov.val;997598]Цонко тази снимка доказва че са диви.

                [/QUOTE

                Ееее Валка ти ме срази ,а ониа чичка как стърже с мотиката..................,не за друго ама как сте докарали лимоновия цвят не е за вярване,въпреки че съм драл много през ловната ми практика съм се заблуждавал ,че под четината кожата е черна и не се яде.

                Я кажи сега как се прави пърлена глава от сръндак
                Последно редактирано от ЦОНКО; 15-01-10, 12:18.
                [FONT=Comic Sans MS]
                [/FONT]

                Коментар


                • До: Груповият лов - 2009

                  Цонко ти го удари . Па ме покани ,Аз ще го направя. Може всички да сте драли. Ама кой е пърлил от вас че да знае какъв е цвета.

                  Коментар


                  • До: Груповият лов - 2009

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Вълков на последния лов питах възрастните ловци в дружината и ми разказаха, как едно време те като са били млади ловци са го правили това и то в балкана. Пърлене на трап. Межу другото и аз имам спомен за този начин на пърлене, но на домашни прасета.
                    Тогава е имало много дивеч, но отстрелваш толкова колкото можеш да носиш на гръб няколко километра.

                    А сега чудо 300 000 хиляди ловци грабнали по една модерна пушка, скочили в един джип и юря, прилича на Чечня.
                    Колега аз от 10 години съм в дружинката от където са последните снимки на Вълков и сме драли само няколко миризливи нера и 3-4 прасета само когато окъснеем.Обаче кожата все се намира кой да я прибере и на другия ден:една стара врата, кожата, гвоздеи,горелка и готово мезе.Какво да ги правиш-тертип и това е във всяко село в Странджа.Това си е като ритуал след като падне животно.

                    Коментар


                    • До: Груповият лов - 2009

                      Дочев по този край хората варят и пържат калкана и го слагат в буркани. Незнам точната рецепта но ако те интересува мога да попитам.Пробвал съм става за мезе. А наздраве.

                      Коментар


                      • До: Груповият лов - 2009

                        Радост от миналата събота.И това мина през пърлачката.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Груповият лов - 2009

                          Ето още от тази Дива коледа.


                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Груповият лов - 2009

                            Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                            Мнение на dimitar22
                            Колега за първи път виждам диво прасе да се пърли и обработва по този начин, като паднат повече животни за такива работи как ви остава време Ние само дерем




                            Колега билета пресен ли е
                            Поясни ,че нещо не те разбирам

                            Коментар


                            • До: Груповият лов - 2009

                              Грешката е при мен шегувах се ,ама пусти майсторлъци човек се учи докато е жив по-нагоре писах.
                              [FONT=Comic Sans MS]
                              [/FONT]

                              Коментар


                              • До: Груповият лов - 2009

                                Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                                Грешката е при мен шегувах се ,ама пусти майсторлъци човек се учи докато е жив по-нагоре писах.
                                Няма нищо и аз така си помислих , ние в балкана гоним до късно и не ни остава време за такива начини само ги дерем ,а кожите отиват за настървяване на кучета или по стървищата за варда на чакали , иначе стажът ми в горите не е малък
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X