Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

    Нямате ли ловци в района ?

    Коментар


    • #62
      До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

      Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
      Нямате ли ловци в района ?
      Тихо бре, Бриджит Бардо дебне.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #63
        До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Тихо бре, Бриджит Бардо дебне.
        Да си дебне...
        Аман от пишман природозащитници! Докато се грижат за "правата" на животните дай да се оставим да ни убиват и ядат, щото после да не ни обяват за врагове на дивата природа. Жалко за човека, дано скоро да няма такива случаи...
        Ама верно ли там няма кадърни ловци? То от мечка не стават наденици, защо да се тормозят(бракониерите)...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #64
          До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

          Да, ето го съобщението:
          http://dnes.dir.bg/news.php?id=6408403

          Аз пък уверено твърдях, че това не се е случвало. Кофти, наистина. Няма да разберем никога и за причината за нападението от мечка.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • #65
            До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

            Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
            Колеги,майтап ви струва,но днес точно в "моето"село мечка е убила човек.Най-вероятно е мечката за която ви говорих.А вчера бях там.Ако науча подробности ще пиша.
            Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
            Утре пътувам в този район . Обясни ми къде е хижата . Стига ли се с лека кола ( няма да съм с Нивата , че съм с хора ).
            Пловдив- Смолян - Момчиловци - Петково - Пловдив . Ако имам възможност ще погледна хижата ( и мечката .... )
            Ако не - през лятото ....
            Мечката е виновна щото не е чела статистиките и форума.
            Бе де го колегата bgbul да иде да поговори с тая мечка .Да я види така ли смята да продължава. Да и обясни ,че мечките таквизи неща нивгаш не правят ......или почти нивгаш. Твърдеше ,че ги умее тия работи
            Последно редактирано от droba; 18-05-10, 14:03.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #66
              До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

              Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
              Да, ето го съобщението:
              http://dnes.dir.bg/news.php?id=6408403
              ... по последни данни в района на община Смолян обикалят около 220 мечки. Проблемът се задълбочава и от факта, че мечките са гладни, защото няма никаква система за подхранването им. ...
              От тази информация излиза, че или смолянската кметица говори наизуст, или районът се е пренаселил с мечки, което хич не звучи добре ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #67
                До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Е, сега вече може да си напълно спокоен..., шанса това да се случи е веднъж на десетина години... ходи си спокойно вече...
                Не го подлъгвайте Явор. Мецана си е трудно предвидима,но опита ли веднъж нещо го прави пак. Пример е всяка мечка напуснала условното вегетарианство. Така че Яворе умната и внимателно, поне докато не са и опънали кожата пред някоя камина.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #68
                  До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                  Имаме си веч закон за защита на животните... вече и пандизене като за убийство на човек и глоби колкото имот!
                  Да видим сега има ли такъв за защита на хората... кво ще и правят на Мецана? Ще я нахранят предполагам. Глоби не може да плаща... дори и 200-тата лева по закон.

                  Еволюция! Докъде ли ще стигнем? Защо в края на краищата ни е тая държава?

                  Коментар


                  • #69
                    До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    От тази информация излиза, че или смолянската кметица говори наизуст, или районът се е пренаселил с мечки, което хич не звучи добре ...
                    Познавам района добре. И двете ти констатации са верни. От резервата се измъкнаха доста мечки и надали има друг район в страната , толкова гъсто населен с мечки. И аз съм имал срещи с тези разбойници там, но за разлика от Явор не съм пацифист и са завършвали благополучно за мен.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #70
                      До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                      Не случайно в древен Египет котките са били пазачи на храмове
                      http://www.vbox7.com/play:6fb3d201

                      Коментар


                      • #71
                        До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                        Ако колегата с хижата и мечката иска, мога да му дам координатите на Райчо Гънчев - един от най-големите живи специалисти в България по тези животни, вкл. и лова им! Човека е много точен и е на ясно със законодателството в тази област до най-малката подробност..

                        Коментар


                        • #72
                          До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                          Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                          Да, ето го съобщението:
                          http://dnes.dir.bg/news.php?id=6408403

                          Аз пък уверено твърдях, че това не се е случвало. Кофти, наистина. Няма да разберем никога и за причината за нападението от мечка.
                          Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                          ... Защото на тая са и сложили нашийник с GPS и я следят къде е.Аз и за това знам къде и е бърлогата.Използва изоставени галерии от мина.
                          Видно ли е от траклога дали "твоята" Меца е предпочела човешка мръвка пред медеца?

                          И още 1 въпрос ме измъчва: какъв е този ГПС с толкова малка консумация, или батерия с толкова голям капацитет, или как Меца си зарежда батерията на ГПС-а?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #73
                            До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                            Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                            Ако колегата с хижата и мечката иска, мога да му дам координатите на Райчо Гънчев - един от най-големите живи специалисти ...
                            Ха, не го е изпапала още Меца, казваш!
                            С най-добри чувства!
                            Иначе към господата продозащитници, дето скачаха за криминализиране на посегателствата над животни:
                            Гледайте филма Home, видях го в Замундата и Колибката последно (kolibka.com - точи се без торент-клиент) , преведен. Хвалил съм го вече, казвам това в контекста на хилядократно по-големите поразии, дето творим на живия свят. Купи-изхвърли продукт от рекламата (с кредит) с 200+ кг. вредни емисии за производството му... и си пазарувай в полидеградекс торбички - чиста съвест!
                            GPS-и и хранилки за 200+ мечки... и орязване на инвалидните пенсии и лекарствата... на родителите ни
                            Към рунтавите гиганти нямам против, така са създадени всеядни, ние също между другото... проблемът не е в тях!
                            Последно редактирано от Rabin; 18-05-10, 15:59.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                              Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                              Ха, не го е изпапала още Меца, казваш!
                              С най-добри чувства!
                              Иначе към господата продозащитници, дето скачаха за криминализиране на посегателствата над животни:
                              Гледайте филма Home, видях го в Замундата и Колибката последно (kolibka.com - точи се без торент-клиент) , преведен. Хвалил съм го вече, казвам това в контекста на хилядократно по-големите поразии, дето творим на живия свят. Купи-изхвърли продукт от рекламата (с кредит) с 200+ кг. вредни емисии за производството му... и си пазарувай в полидеградекс торбички - чиста съвест!
                              GPS-и и хранилки за 200+ мечки... и орязване на инвалидните пенсии и лекарствата... на родителите ни
                              Към рунтавите гиганти нямам против, така са създадени всеядни, ние също между другото... проблемът не е в тях!
                              Извинявам се за спама. Държи фронта още и много бързо може да реши проблема на колегата при нужда...!!!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Не съм ловец.Как да се защитя в гората?

                                Работата май върви към курсове за ловец за да се защитавам аз и семейството ми.
                                Пак казвам-не се притеснявам като съм на хижата а ако тръгна на разходка в гората.Знам ли къде им са хралупите.Е едва ли ще се отделям от пътеките,но....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X