Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Почвам да чакам пратката

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Имам една молба към всички желаещи. Нека тази темичка някой модератор да я поразчисти, има много лични данни в нея. Всички желаещи нека изпратят заявката си на поща repelent@abv.bg. Единичната опаковка ще е 0,5 литра. Така е по-удобно и за вас.

      Писмото да съдържа количество, със/без аромат и информацията за куриерите: имена на получател, адрес, телефон. Ако някой има предпочитан куриер нека пише.

      Може да се сложи и слънцезащитен фактор, мисля SPF 15 ще е достатъчен. Но за целта трябва да се забърка минимум 25 кг.

      Цената на репелента ще я напиша допълнително тия дни, също така и на тази със слънцезащитния фактор.

      Просто да преместя поста да се вижда, имам чувството че ще пропусна някой, който не го е видял.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Репелент!

        Какъв е проблема с личните данни? Ако искаш конкретно да изтрия нещо пиши.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Репелент!

          Ми аз нямам проблем, но на много хора им висят имената, телефоните и тук-таме адрес. Все си мисля, че хем разводняват темата, хем може да им ги вижда всеки и извън форума. Но както прецениш.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Репелент!

            Хубаво е да се поразтреби.

            Коментар


            • От: Репелент!

              Имаш мейл, най-сетне да отдъхна, че досега си кътах от предишния.
              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
              Това е положението.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Само аз ли не видях наличност и цена за литър?
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Само аз ли не видях наличност и цена за литър?
                  +1

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Количеството ще е според заявките, май. За сега цена няма, вероятно и тя ще зависи от количеството. Влизаме в себестойностно- реализационни филми, които също съм ги гледал, дори играл, включително тук. Ако се намесят и въпроси относно НАП, нещата отиват съвсем в киреча. Добре е, за момента, нещата да се разглеждат откъм взаимноспомагателната страна. Влезнем ли в подробностите, темата ще изчезне.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Добре е, за момента, нещата да се разглеждат откъм взаимноспомагателната страна. Влезнем ли в подробностите, темата ще изчезне.
                      Колко си прав.
                      Всички искат репелента,а сега се почва-наличности,цена и т.н.
                      Вярвам,че който го е ползвал ще го вземе пак независимо от цената.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Исаев,аз не съм мрънкач ,че да почвам или свършвам,отговора ти е в стил искам го,стискам го,има ли нещо конкретно ,очаквам отговор от автора на темата ако нямаш против.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Количеството ще е според заявките, май. За сега цена няма, вероятно и тя ще зависи от количеството. Влизаме в себестойностно- реализационни филми, които също съм ги гледал, дори играл, включително тук. Ако се намесят и въпроси относно НАП, нещата отиват съвсем в киреча. Добре е, за момента, нещата да се разглеждат откъм взаимноспомагателната страна. Влезнем ли в подробностите, темата ще изчезне.
                          Добре , как да поръчам нещо като незнам нито колко струва , нито дали има или изобще ще има.
                          Не се сърдете - съвсем нормално питане !
                          Който е взимал знае кое как , дайте шанс и на останалите

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Венци,разбрах,мерси.Въпроса идва от това че тая година няма суровина,после 10 поста надежда,и последните няколко поста са от рода най-после надежда че ще има.Явно ако дойде нещо до теб,ще се снабдяваме срещу заплащане по съседски от теб.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                              Aко наистина има скоро производство на репелента,мога да ви спестя цената на куриерите,като ви го доставя на състезанията в Нова Черна,Лясковец и Бабово.
                              Жоре,за бати ти Радо една половинка без миризма ще е достатъчна
                              все ще се видим на някое от състезанията
                              плащане кеш,брой и на ръка ведно с комисионната
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                За Нова Черна би трябвало да имате репелент. Цената ще е около 18-19 лв за кг (без слънцезащитния ефект). Точната цена ще я напиша когато пристигне материала. Няма кой знае каква разлика с предната цена. Ако на някой му е скъпо или не му се чака, съжалявам, това мога - това правя. Не го правя за пари, правя го да имам за себе си и за приятели. Ако мислите, че със 100-200 кила ще забогатея, направо сте се объркали
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X