Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Една позната в Индия го пробва, и на Мачу Пикчу също. Много е доволна - не са я хапали комарите. Един друг приятел моряк в Нигерия не са го яли комарите също. Той каза, че се е мажел обилно преди слизане на брега - страх лозе пази.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • От: Репелент!

      Аз съм го пробвал на о-в Занзибар. Дали поради свойствата, или поради силния вятър на източното крайбрежие , но поражения нямаше. Обаче срещу медузи не действа .
      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
      LZ1YBB

      Коментар


      • От: Репелент!

        Има ли още налични количества, репелент?
        TT-Tuning Team
        АСК Добрич

        Коментар


        • От: Репелент!

          За тази година предвижда ли се нова партида на репелента?

          Коментар


          • От: Репелент!

            Не мога да си доставя съставката. Само една фирма в Европа я ползва в момента и не мога да я взема. Пак поддържат монополите от ЕС.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              А някъде от другите континети не може ли да се намери , давай да помагаме .
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Репелент!

                Ако има как да го купим от фабриката в САЩ и да го внесем в БГ, няма проблем, да го произвеждам и продавам наливно както до сега и да сме доволни всички. Но фабриката се съмнявам да продаде за Европа нещо, те си имат представителство в Швейцария, а ония продават само на едни, дето заради тях написаха в Брюксел нови правила.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Давай данни къде е тази фарбирка и какви количества ти трябват . Те за европа може да не продават , ама за хамерика ще продадат ... малко ли паплач от форума е там
                  Айде да се обединим и да си направим нещо хубаво за нас самите
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Ако препарата НЕ е за двойна сиреч военна употреба и НЕ е контролирана субстанция, сигурно няма да е толкова трудно да се закупи в САЩ, да се прати до местните "куриери/препращачи" и от там за Европа.

                    Не съм го правил още това упражнение сам, но знам, че грубо казано така работи.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Няма да е и толкова лесно. Те от UK доста продавачи отказват да пращат съвсем безобидни субстанции до България, та какво остава за САЩ.

                      В смисъл, има си процедури за това, предполагам. Не става по общия ред, поне ако иде реч за въздушен транспорт. А то с морски ще стигне наесен и няма смисъл.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        За определяне възможностите за транспорт трябва да се има MSDS (Material Safety Data Sheet) на изделието - куриери и спедитори ще го искат задължително. И в зависимост от съдържанието вътре, може да се види дали ще има ограничения в транспорта или не...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Добре нека да знаем колко е количеството има хора които се прибират за по малко ако е 1-2 кг. може да се донесе в куфара
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            И аз да се присъединя към чакащите!
                            Много се надявам да се получат нещата.
                            Готов съм и да се включа финансово в експериментална партида с аналози!
                            Четох за това: http://www.gofishingbg.com/t6341-top...B0%D1%80%D0%B8
                            GPS системи https://www.easytracking.bg/
                            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Преди ден го пробвах на състезанието в с. Бабово до Русе , комарите ме подминаваха и даже големия ми син не го ухапаха .........а си е сладък за вредители . Така , че ако може да се достави ме включвайте в списъка на чакащите . Ако трябват финанси , да плащаме на зелено . Анжела от Перник ни предложи да го ползваме и останах изненадан от ефективноста на продукта .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Достатъчно са желаещите май, за да е сигурна бъдещата покупка.
                                Дано има шанс...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X