Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Репелент!

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    Активната съставка мога да я кажа утре, не я знам наизуст. Иначе носителят е леко тоалетно мляко, бързо попиващо в кожата и лесно за размазване, с витамини. Бих могъл да го направя и с UV защити, но ще му се вдигне цената.

    Да поясня само - това нещо не го правя с цел печалба. Просто това е себестойността на продукта и го предлагам само за колеги от форума.
    Направих си труда да изчета безброй страници с хвалби и метани за този продукт и може би е време, колегата, който не иска да печели да сподели каква е активната съставка на този вълшебен продукт. Обещавам, че няма да го произвеждам и продавам ! И понеже поразбирам малко от химия, а и отровите, продавани на пазара са добре известни, може да се окаже, че го има във всяка бакалия у нас, или се влага във всички репеленти, продавани у нас, но в занижени концентрации. Нека колегата не ми се сърди, ако му бъркам бизнеса...ама всичко силно ефективно в тази област е обикновенно доста отровно.
    Дръжре се комари, репелен няма!

    Коментар


    • От: Репелент!

      Работя в този бранш на вносителите и произв. на лекарства,да помагаме нещо,иначе и аз съм на опашката

      Коментар


      • От: До: Репелент!

        Ако го имаше във всяка бакалия, нямаше да я има тази тема . Всеки който иска да го произведе, може да се разтърси и да си я купи. Тъй като и на мен ми писна да ме ядат комарите, правя последни опити да се снабдя с нея по лекия път. Ако не стане ще си платя разрешителното и ще я пусна на пазара. Само дето цената няма да е същата вече. Но поне ще има нещо ефективно и безопасно.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: До: Репелент!

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          Ако не стане ще си платя разрешителното и ще я пусна на пазара. Само дето цената няма да е същата вече. Но поне ще има нещо ефективно и безопасно.
          Данчо, репелента ти е уникален и безценен -доказано ефикасно и мощно работещ при всякакви географски ширини и условия и си заслужава цената,която ще калкулираш. А клиенти,виждаш,чакаме на опашка( и не само ние)
          Предлагам да помогнем за разрешителното,после да си купим и да дишаме спокойно вече...!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: Репелент!

            Стискайте още малко и ще видим. Май има светлина в тунела.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Репелент!

                Тц, не е. Ако беше, щеше да е лесно. Както казах има светлина в тунела. Много е вероятно да има производство до края на месеца.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    И аз се записвам за един литър,с аромат.Стискаме палци,дано да има производство .
                    Трагичното не е смъртта, а животът, който
                    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                    Чарлз Буковски

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Обещаха ми едно количество, вероятно за около 200 кг, мисля че ще задоволя всички желаещи за тази година Цената може би ще е обаче 1-2 лв нагоре за кг. До 2 дена ще знам със сигурност. При повече желаещи вероятно ще мога да получа още в средата на лятото.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Отлична новина!!! Записвам се за литър.
                        First Man, then Machine!
                        Lada Niva
                        Honda XR 400

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Лев-два не решават въпроса. Чакаме репелента. Да му мислят комарите. А предпазва ли от кърлежи, че преди 3-4 години имах неприятен проблем.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            И за мен един литър.

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                              И аз да се наредя на опашката за репелент.
                              За 2л.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Aко наистина има скоро производство на репелента,мога да ви спестя цената на куриерите,като ви го доставя на състезанията в Нова Черна,Лясковец и Бабово.
                                NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                                ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X