Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    И аз искам 1 литър, че и моите запаси свършиха
    Николай Папазов

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      Има керамични стойки, в долната част, на които се пали чаена свещ, а в горния сектор(като чинийка) се сипва вода, в която се капва от това, което имаш. Свещта нагрява водата и изпарява маслото...замирисва много еротично...иска червено вино и кристални чаши...може би и да я няма жена ти...
      Наричат ги арома лампи.https://www.google.bg/search?q=%D0%B...w=1280&bih=617
      Имам но при тях свещите изкарват 2-3 часа а това го бодваш в контакта и като ти писне да ти мирише го изключваш.
      0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
      Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

      Коментар


      • От: Репелент!

        Щом е почнало записване и аз искам поне 0.5
        YAMAHA RAPTOR 700R

        Коментар


        • От: Репелент!

          Записвам се и аз с 1литър.

          Коментар


          • От: Репелент!

            И къде се записвате че не ми е ясно,колегата въобще не е казал дали тая година ще прави...

            Коментар


            • От: Репелент!

              Ми.... ние хубаво се записваме, ама дали да не помолим chrichri или друг знаещ, как да си го приготвим? Предишният производител, може и да няма интерес към темата.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Хич да не казва ами да забърква че литнаха кръвопийците.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Не съм чел назад темата и не знам за какво се записвате, ама мой приятел произвежда репелент против кръвосмучещи в София, с моя помощ, разбира се. Има 3 вида: спрей, крем и кърпички. Струват 1-2 лева и имат задоволителен ефект. Не знам, дали знаете, но репелент означава отблъскващ, не унищожаващ и ефекта е няколко часа. Утре ще го питам и ще публикувам някава връзка с него, че телефона, който имам може да е личен.
                  А, ако аз ви забъркам нещо ...всеки комар, още смучейки ще запее някоя пиянска...

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Ако успея да внеса съставката, ще има. Аз и за себе си нямам. Последното го дадох на колега.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Искаме си класическия препарат на Данчо!!! Казвай какви пари да предплащаме, кой колкото е заявил, и давай адрес/сметка да почваме
                      Беше ми останало малко, тази пролет на Халкидики бяха бясни, само той работеше. Намазах се целия, само ръцете отгоре оставих за тест. Станаха като игленик, жалко че не снимах... Докато стигна колата да ги намажа, няколко огромни плюски ми се надигнаха. Където е намазано, няма проблеми, не хапят. Ама там са активни сутрин и вечер, та като изляза от морето за вечерта трабва пак мазане.
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                        Ако успея да внеса съставката, ще има. Аз и за себе си нямам. Последното го дадох на колега.
                        Стискам палци да внесеш защото по добър репелент не съм ползвал,а и аз вече го свършвам.

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          И аз искам. Дай сметка да преведем авансово парички. Може и другите репеленти да действата добре, но твоя като го мажа усещането и аромата са приятни, а на другите - не. Така че брой ме и мен.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            И аз се записвам! 1 литър без аромат. Ако трябва авансово плащане...ще следя темата!
                            Последно редактирано от ianely; 18-05-15, 20:41.

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              И аз напомням за себе си, живея в блатото. То пък т'ва живот ли е, баси! Без кръвчица останах.
                              Литър мисля, че ще ми е достатъчно.
                              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                              А+
                              LZ1DRZ

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                Ако успея да внеса съставката, ще има. Аз и за себе си нямам. Последното го дадох на колега.
                                Тъй, тъй! Я да се стегнеш и да го внесеш, че хората ги изядоха гадовете. И аз да се запиша за всеки случай, ако все пак внесеш.
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X