Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Мдааа. Тъй-като планирам посещения на места с комари-стръвници, и аз се записвам
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Репелент!

      И моя свърши...
      0+

      Коментар


      • От: Репелент!

        И аз да се наредя на опашката за репелент.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: Репелент!

          и на мен ще ми трябват около 2 литра

          Коментар


          • От: Репелент!

            Ре-пе-лент! Ре-пе-лент! Ре-пе-лент!

            Коментар


            • От: Репелент!

              ДАНЧОООООО,не се скатавай,а започвай да правиш тазгодишната партида!
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Репелент!

                Здравейте.Споделям моя опит в борбата с тези гадинки.Тази година и кърлежите са напаст.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:233.2 КБ
ID:5661104
                слагам му какви ли не препарати,последнaта година само FIPREX-XL и кърлежите пак му се катерят въпреки че той се опитва да им избяга.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:151.8 КБ
ID:5661105
                От около месец съм с Естествени репеленти
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Естествени репеленти.jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:5661106
                Поръчах си ги по интернет без да обикалям да ги търся.Етеричните масла трябва да са 100% а не разни разтвори независимо на коя фирма са.В едно флаконче с помпичка сипах чист спирт и по 10 капки от всеки аромат.Пръскам кучето по гърба и корема и нас си. Завираме се къде ли не и нямаме нито едно ухапване-ужилване.В нас ползвах райда от снимката но сега вместо да купувам нови пълнители отворих празните и ги напълних с вода и по няколко капки пак от всичките аромати.Сега в нас се носят всякакви аромати и нито един комар или муха-мушички.Повече инфо за етеричните масла в чичко Google.
                0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
                Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

                Коментар


                • От: Репелент!

                  В какво количество спирт?
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Шишенцето е 125 мл.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5661248
                    сложих по 10 капки от всичките аромати и се получи нещо уникално.Лимона малко бие останалите,но като цяло е доста приятно.
                    В другите за домашна употреба не слагах спирт а вода понеже там има нагряване и бързо ще се изпарява,а и не знаех дали няма да се запали спирта от нагревателчето.Изкарват 3-4 дни и после пак в същата вода добавям по 1-2 капки от всичките,само в това с трите пълнителя слагам в едното лимон в другото портокал и в третото микс от останалите.То си ги редува.
                    0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
                    Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Маслата не се разтварят във вода. Иска се високоградусов спирт първоначално и после може да се разреди наполовина с вода. И аз ползвам лавандулово по подобен начин.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Да и това е вариант.В шишенцето за лична употреба се разтвориха перфектно в спирта и няма как да изветрява понеже е затворено,а в пълнителя на ароматизатора е постоянно отворено и малко или много спирта ще се изпарява.При мен не се разтварят във водата а просто си плуват най горе и при изпаряването на водата се увличат и ароматите.При следващото зареждане ще махна водата на едно от шишенцата и първо в малко спирт ще разредя капките и после ще долея малко вода да видя какво ще се получи.
                        0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
                        Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          При предишната акция с репелента закъснях, та сега се записвам и аз с 1 л.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            1l и за мен
                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              И аз 1л., ако въобще има.
                              И да попитам .... има ли и какво е %-ното съдържание на DEET?

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от bingobongo Преглед на мнение
                                Да и това е вариант.В шишенцето за лична употреба се разтвориха перфектно в спирта и няма как да изветрява понеже е затворено,а в пълнителя на ароматизатора е постоянно отворено и малко или много спирта ще се изпарява.При мен не се разтварят във водата а просто си плуват най горе и при изпаряването на водата се увличат и ароматите.При следващото зареждане ще махна водата на едно от шишенцата и първо в малко спирт ще разредя капките и после ще долея малко вода да видя какво ще се получи.
                                Има керамични стойки, в долната част, на които се пали чаена свещ, а в горния сектор(като чинийка) се сипва вода, в която се капва от това, което имаш. Свещта нагрява водата и изпарява маслото...замирисва много еротично...иска червено вино и кристални чаши...може би и да я няма жена ти...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X