Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колебание!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Колебание!!!

    Не е като да нямаше хора които да я разболеят
    Последно редактирано от Goblin; 17-07-09, 17:03.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #77
      До: Колебание!!!

      Такъв съм си за някои неща ... ;-)

      Коментар


      • #78
        До: Колебание!!!

        Не е добре да се превръща в спор между двама - трима колеги, една сериозна молба за помощ от млад човек. Сега си вика - "глей ги тия пенсии колко са ....".
        Последно редактирано от maystor; 17-07-09, 16:57. Причина: изтървано сказуемо
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #79
          До: Колебание!!!

          Не мисля че написаното тук не е било от полза за Младежа, напротив, видя противоречиви мнения и различни гледни точки. И постъпи както си беше решил така, че не бих упрекнал някого в Спам, поне не в тази тема

          Коментар


          • #80
            До: Колебание!!!

            Здравейте!
            Много ви благодаря за коментарите до тук!
            След вчерашното си завръщане от село,реших да видя дали съм класиран.Пуснах компютъра и влязох в сайта на Русенския университет"Ангел Кънчев",още не бяха излезли резултатите.Поразочаровах се!!!
            След това влязох в сайта на ТУ-София ,и се ококолих ,на първо класиране съм приет в специалност "Машинно инженерство,енергетика,транспорт и авиация".
            Не знам как да прехвърля снимката от Пейнт в обикновенно изображение,за отваряне от всеки компюпър.

            Поздрави на всички!

            Коментар


            • #81
              До: Колебание!!!

              Не разбирам какъв е проблема, но избери "save as" и съхрани във формат .jpg и след това може да я трансферираш в "offroad" форума, ако за това става въпрос.

              Коментар


              • #82
                До: Колебание!!!

                Поздрави, Лудау!
                От простия въпрос или?-или? ти получи тук цели житейски послания от умни глави!

                И, понеже в лингвистично отношение, Русе е своеобразна чужбина, като идеш на рекъта, смело пий от ръкъ водъта...също с момъта.

                А като няма трамваи в Русчук - те така казват на автобусите!
                И може да живееш в жилищен блок "Невена", вместо бл.345689 в "Младост1333"

                Един съвет от старо време: Ходи на лекции. Ученето по чужди "записки" е имитация на учение. И почти сигурна гаранция да те скъсат.
                В деня на изпита стани рано и "прехвърли" материала.
                Учи езици!!!

                Чичо Симеон. Диплома № А546739, 4,95 по петобалната.

                (Все още мога да консултирам по Дескриптивна, Съпромат, Механика, ТММ...)
                Последно редактирано от Симеон; 26-07-09, 08:33.

                Коментар


                • #83
                  До: Колебание!!!

                  Първоначално публикуван от ludau Преглед на мнение
                  Здравейте!
                  Много ви благодаря за коментарите до тук!
                  След вчерашното си завръщане от село,реших да видя дали съм класиран.Пуснах компютъра и влязох в сайта на Русенския университет"Ангел Кънчев",още не бяха излезли резултатите.Поразочаровах се!!!
                  След това влязох в сайта на ТУ-София ,и се ококолих ,на първо класиране съм приет в специалност "Машинно инженерство,енергетика,транспорт и авиация".
                  Не знам как да прехвърля снимката от Пейнт в обикновенно изображение,за отваряне от всеки компюпър.

                  Поздрави на всички!
                  Това 1 специалност ли е??? Защото и аз уча в технически университет и такава специалност не бях чувал, при нас има Машинен инжинер, инжинер по енергетика и инжинер по транспорт, но са поотделно. Това да не е някаква специалност 3 в 1.
                  Не се притеснявай от това че не си приет на 1 класиране, на второ класиране необходимия бал за влизане пада с повече от единица.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Колебание!!!

                    Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                    Не се притеснявай от това че не си приет на 1 класиране...
                    Ама той е приет бре!

                    Честито за което!

                    Избери това, което най ти харесва. Поучвай, и гледай положително на всичко. Така хем ще ти е по-лесно, хем ще научиш каквото искаш, хем ще изживееш едни от най-хубавите години от живота си така че някой ден да си спомняш с усмивка.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Колебание!!!

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Ама той е приет бре!

                      Честито за което!

                      Избери това, което най ти харесва. Поучвай, и гледай положително на всичко. Така хем ще ти е по-лесно, хем ще научиш каквото искаш, хем ще изживееш едни от най-хубавите години от живота си така че някой ден да си спомняш с усмивка.
                      Имах впредвит това което иска.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Колебание!!!

                        Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                        Имах впредвит това което иска.
                        Впредвид, напредвид, изпредвид и пр. са много сложни, неразбираеми за останалите, форми

                        Може просто ПРЕДВИД.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Колебание!!!

                          Здравейте!
                          Приет съм.Това е една обща специалност за всички,за първа година е.След първите два семестъра се учи по съответната специалност,в зависимост от желанието и от успеха.
                          Май наистина ще се насача към София,за да съм после "по-добре в живота-по думите на някои хора".
                          Дано да си намеря работа след това по специалността,че ще "робувам" много и то цял живот.
                          Поздрави на Всички!

                          Коментар


                          • #88
                            До: Колебание!!!

                            Реших се за малко снимчици,ето ги и тях:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #89
                              До: Колебание!!!

                              Първоначално публикуван от ludau Преглед на мнение
                              Здравейте!

                              Май наистина ще се насача към София,за да съм после "по-добре в живота-по думите на някои хора".
                              Дано да си намеря работа след това по специалността,че ще "робувам" много и то цял живот.
                              Поздрави на Всички!
                              Последно къде ще учиш? Каква работа точно искаш да си намериш и защо смяташ, че се "робува"?
                              Все още се влияеш от чуждото мнение. Това не е много добре, защото всеки ти дава различен акъл и ако правиш това, което ти каже всеки докъде ще стигнеш?
                              След като прочете всички мнения до тук, би ли споделил какви изводи си направи? Какво е най-важното , което разбра?

                              Коментар


                              • #90
                                До: Колебание!!!

                                Здравейте!
                                Ще отговоря напълно на въпросите ви.
                                1.Отказах се от гр.Русе поради простата причина,че доста хора ми споделиха мнението си за София.Все пак София си е София.

                                2.От моето училище в Оряхово са приети две момчета,които са на доста по-ниско ниво от моето-само дано да не прозвучи тривиално.Тези момчета ходеха на училище само за да го избутат и накрая влязоха и в Русе.Мисля,че такива колеги като тези развалят реномето на Университета.още по-лошото е и ,че завършват.

                                3.Избрах с много не желание София,но в края на краищата ще се учи.Все пак и доста приятели учат там,така че ще помагат и те.

                                В началото на учебната 2008-ма година бях на 100% решен ,че следването ще ми е в Русе,но накрая всичко се преобърна.
                                За съжаление изместих мнението си на 180 градуса,заради изброените причина,може и смешни да са,но за мен това са едни от най-важните неща.

                                Доста от "възрастните" хора във форума ме посъветваха да погледна към София,реших да ги послушам пък ще видим какво ще стане.

                                Поздрави на всички!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X