Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

    Какво се е случило всеки може да знае.
    Само гледай. $20 ще е супорта

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      какво е супорт?

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        Кой е сайта където се гледа,каква е цената? Има ли
        нещо като официален сайт или фиксинг? Отварям 10 сайта и там +/- 200-500$ разлика един от друг.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          Ако доживеем някоя централна банка да установи фиксинг към биткоина, значи са настъпили радикални промени в световната икономика.

          А 200-500 долара през няколко минути е нормалното клатене днес.

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            Не са минути. Прехвърлям от сайт на сайт и няколкостотин долара за нищо ги нямат.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
              Кой е сайта където се гледа,каква е цената? Има ли
              нещо като официален сайт или фиксинг? Отварям 10 сайта и там +/- 200-500$ разлика един от друг.
              Criptobg бяха уж най-силни в България.Току що затвориха.Предполагам заявките за продажба са им дошли в повечко.На биткойнде може да ги гледаш също.

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                какво е супорт?
                https://www.google.bg/search?q=suppo...6eJeeAX42dsMAH

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                  Кой е сайта където се гледа,каква е цената? Има ли
                  нещо като официален сайт или фиксинг? Отварям 10 сайта и там +/- 200-500$ разлика един от друг.
                  Свободен пазар се нарича. Тая разлика е нищо в % отношение.

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Ако доживеем някоя централна банка да установи фиксинг към биткоина, значи са настъпили радикални промени в световната икономика...
                    И къде толко глупава ЦБ?

                    пп
                    по ЗЗД ми е интересно, не как ти ще индентифицираш отсрещната страна, а как ще убедиш някой в тога, че ейтуй 5$№476%&№7%*&687тУТЪ87 е точно "сметката" на ООД с VAT еди кой си
                    И приемайки че си успял, какво пречи ООД-то да рече, ама то 5$№476%&№7%*&687тУТЪ87 вече не е наше (хакнаха го, имаме данни че ищеца го контролира и т.н.)?

                    ппп
                    честито за късмета де
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      Пак лаишко питане:

                      Пръво беше това в една друга тема:

                      Така че биткоините са пари...
                      Както и при всички други пари, стойността се определя от склонността на пазарните субекти да купуват и продават чрез тях.

                      После се оказва, че не купуваш и продаваш с тях, а купуваш и продаваш тях:


                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Купих биткоини евтино (за диверсификация на спестяванията). Потрябваха ми пари след някакви месеци, продадох ги за 6х цената (в левове) на която ги бях купил.

                      ....
                      Последно - стока ли са или са пари? Ако са стока - хубаво, търгува се с цел печалба с всички рискове на тази дейност. Ако са пари, понеже не се казвам Сорос, "инвестиция" в пари ми звучи доста неразбираемо. Парите не са ли средство само?

                      Коментар


                      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                        Човека от БНБ рече, че са стока...

                        Коментар


                        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                          .. Парите не са ли средство само?
                          В момента в който парите са обекта на търговия, то се превръщат и в стока.
                          Този момент настъпва, когато започне търсене за замяна на едни пари с други пари.Като едновременно с това не престават да са и средство.
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                            Пак лаишко питане:

                            Пръво беше това в една друга тема:






                            После се оказва, че не купуваш и продаваш с тях, а купуваш и продаваш тях:




                            Последно - стока ли са или са пари? Ако са стока - хубаво, търгува се с цел печалба с всички рискове на тази дейност. Ако са пари, понеже не се казвам Сорос, "инвестиция" в пари ми звучи доста неразбираемо. Парите не са ли средство само?
                            В бакалията можеш ли да удариш у тезгяха едно кюлче злато срещу кило кремвирши и буркан лютеница?

                            Коментар


                            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                              Имах там едни пари и мислех да закупя биткойн, ама тогава никой не ми каза за какво да ги ползвам, тоест какво да си закупя с тях. Виждам, че се търгуват, съответно някой губи - друг печели. Но мен ме интересуваше какво бих могъл да си закупя с тях, което да не мога с долар. Какво им е предимството пред другите валути. Клатенето и спекулата са друга страна, но то се играе с всичко,утре ако успея да убедя столичани, че свежия планински въздух у буркани им удължава живота, ела да видиш. Обаче сигурно няма да се получи, след като съществува възможността да се качат на рейса за Бояна и да идат да се надишат, пазара изначално е ограничен. Та реално биткойна освен измислен и легендиран инструмент за спекула и балони, друго реално приложение, с предимство пред долара, има ли?
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                Имах там едни пари и мислех да закупя биткойн, ама тогава никой не ми каза за какво да ги ползвам, тоест какво да си закупя с тях. Виждам, че се търгуват, съответно някой губи - друг печели. Но мен ме интересуваше какво бих могъл да си закупя с тях, което да не мога с долар. Какво им е предимството пред другите валути. Клатенето и спекулата са друга страна, но то се играе с всичко,утре ако успея да убедя столичани, че свежия планински въздух у буркани им удължава живота, ела да видиш. Обаче сигурно няма да се получи, след като съществува възможността да се качат на рейса за Бояна и да идат да се надишат, пазара изначално е ограничен. Та реално биткойна освен измислен и легендиран инструмент за спекула и балони, друго реално приложение, с предимство пред долара, има ли?
                                Колега знаеш ли от колко години съществува биткойна.
                                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X