Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Да, предния път като думна Гокса.

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      Някой си прави майтапи.

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        http://thegenesisblock.com/go-fork-y...oin-hard-fork/

        Случвало се е.

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          http://m.vesti.bg/pari/finansova-pol...blagat-6008949

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            В някакъв град, обявиха, че ще имат собствена криптовалута
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              За мен е изключително интересно (а и забавно), че това въобще продължава.

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                За теб забавно,за мен доходоносно.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                  За теб забавно,за мен доходоносно.
                  Днес цената се срути бързо, какво пак е станало, верно и на мене ми е интересно.

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                    Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                    Днес цената се срути бързо, какво пак е станало, верно и на мене ми е интересно.
                    Без изобщо да съм специалист в областта и без да съм копал БитКоинти, мимоходом чух новината, че е излязло тълкование на американските данъчни служби, относно Биткоинта. Добива и търговията с виртуалната валута се приравнява на търговия с ценни книжа върху която се дължи годишен налог от 10%.
                    Значи, ако си американец и си изкопал 100 биткоинта по 1500 долара парчето.............. Колко дължиш на хазната ?

                    Не зная дали плащането би могло да се извърши в БитКоинти, или напротив в зелени хартийки.
                    Как мислите ?
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      ...
                      Не зная дали плащането би могло да се извърши в БитКоинти, или напротив в зелени хартийки.
                      Ти сещаш ли се за държава, която да приема данъци в друга валута, освен официалната си?

                      Коментар


                      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                        Още от първият си пост в тази тема се опитвам да разбера:
                        Някой от участниците във форума купувал ли си е нещо срещу биткойн или да е получавал реални пари срещу него?
                        Все още нямам отговор.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                          Няколко човека го написаха. Аз включително.

                          Коментар


                          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                            ...
                            Значи, ако си американец и си изкопал 100 биткоинта по 1500 долара парчето.............. Колко дължиш на хазната ?
                            ...
                            Би трябвало като си приспаднеш разходи и ако нямаш загуби - да се смятат спрямо долара. А 1 бибиткойн скоро ще стане под 400$ както се е засилил, на косъм тая сутрин.
                            Иначе китайците затворили 3 борси, затуй била галимацията.

                            Коментар


                            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              Не зная дали плащането би могло да се извърши в БитКоинти, или напротив в зелени хартийки.
                              Как мислите ?
                              Тъй като съответната "криптовалута" е много по-близко то ценните книжа заплащането се извършва в американски долари, според курса в момента в който заплащаш данъците... което лесно може да се превърне в такъв секс, че цял живот можеш да ходиш преееее*ан!

                              //EDIT: Виноват... усетили са се х'американците и са въвели и коефициент на разлика между цена купува и цена продава, което е направило съответните такси доста по-справедливи и предвидими.
                              Последно редактирано от господин никой; 04-04-14, 11:25. Причина: смислова добавка!

                              Коментар


                              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                                не знам за американците, но за целите на данъчното облагане в Бг мисля че трябва да се направи разлика между добиване с копане и добиване с покупка...... не съм се задълбочавал в темата, но все си мисля че тук се облагат печалбите от търговия т.е. когато си ги продал срещу пари и имаш печалба, а не се облага самото притежаване.
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X