Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Игра на тронове!!!

    Чичо, сериозен човек си. Казвай ся, да го почвам ли? Обещавам ти 50 изстрела с моя Байкал, ако кажеш кои са най- готините серии. Като за начало, така...
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Игра на тронове!!!

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Чичо, сериозен човек си. Казвай ся, да го почвам ли? Обещавам ти 50 изстрела с моя Байкал, ако кажеш кои са най- готините серии. Като за начало, така...
      Като за начало всяко хубаво нещо се почва от начало
      За мен последният осми сезон е най-слаб /и най-къс/ ма то все пак трябваше да свърши някак.
      Като чели средните сезони бяха най-добри, но то е щото вече си навлязъл във филма и ти е интересно какво ще стане.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Игра на тронове!!!

        Мен много ме дразни ,че е много претупан последният епизод. Те неопетнените починаха при битката за Уинтърфел и само червея и неколцина други оцеляха. А като нападаха Кралски чертог имаха 1000 души, от де бе? Вместо да включат Даарио и вторите синове, които със сигурност са забравили а те бяха доволно много.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Игра на тронове!!!

          То само това да беше!!!Ми средния дракон как лесно му видеха сметката?Ми айсмен как лесно му видеха сметката?Ми пясъчните как ги жертваха безмислено при битката с WALKING DEAD?
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • От: Игра на тронове!!!

            Явно се чувства липсата на литературен първоизточник и стремеж да се приключи най-после....
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Игра на тронове!!!

              Накрая ценностната система на гущера беше на по-високо ниво от на всичките заедно. Изгори им е.ания трон,пожали снега и си прибра каката.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Игра на тронове!!!

                Пожали.снежния Джон ,щото му е от родата и не са у България .Тука в повечето случаи родатааа......изгаря.....!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Игра на тронове!!!

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Пожали.снежния Джон ,щото му е от родата и не са у България .Тука в повечето случаи родатааа......изгаря.....!
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Игра на тронове!!!

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Накрая ценностната система на гущера беше на по-високо ниво от на всичките заедно. Изгори им е.ания трон,пожали снега и си прибра каката.
                    Tочно това и аз си мислих.
                    А какво стана с рефрена от първите 5 сезона, Зимата идва! Завършиха политкоректно в тон с глобУлното затопляне
                    Последно редактирано от Primrouse; 02-06-19, 09:06.
                    It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                    Mark Twain
                    https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                    Коментар


                    • От: Игра на тронове!!!

                      Първоначално публикуван от ivied
                      ...Тук трябваше да свърши филма!...
                      Къде и как требе да свърши не решаваме ние с тебе

                      Аз затова някъде по- напред бях споменАл :

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      ....Не бих се учудил , ако поради огромния зрителски интерес вземат че се появят нови епизоди , с нови сценаристи и нови актьори ...
                      ..та тенденциЙте са ясни : Междузвездни войни безкрай !
                      ..доде има приходи от продажбите
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Игра на тронове!!!

                        https://btvnovinite.bg/lifestyle/liu...a-rejting.html
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Игра на тронове!!!

                          Ако не беше споменат в темата, едва ли щях скоро да разбера за този филм. Изгледахме го почти наведнъж, при доста чакащи ме задачи. Струва си времето.
                          Човек се учи докато е прост!

                          Коментар


                          • От: Игра на тронове!!!

                            И "Чернобил" е много силен. Поне е само 5 епизода
                            Тук - там са по пресолили но наистина си заслужава.

                            Коментар


                            • От скоро имаме NBO GO, снощи рекох да цъкна да гледам нещо интересно и хоп, попаднах на всички сезони "' Игра на тронове ", обичам да гледам фентъзи, та реших че е крайно време да го гледам, почнах с първи Сезон 1, епизод от 1 до 3-ти включително един след друг, леле-мале ама яко се запалих, добре че детето беше заспало че като видях какви сцени имаше на насилие, особено при дивашкия секс и голи амазонски тела, леле-мале , та поне ще мога да гледам когато мога всичките 8 сезона, това NBO GO е голяма работа, струва си всеки лев такса за него, качеството на картината е брилянтна и добре че имам директна връзка от оптика към смарт тв с 100 mbps., та върви гладко и има идеална кристална картина.

                              Нямам търпение довечера след като заспи детето да гледам още 3 серии

                              Коментар


                              • IvanIvanovi
                                IvanIvanovi коментира
                                Редактиране на коментар
                                и аз обичам да гледам сериали нонстоп, а не да чакам седмица до новата серия

                              • Даниел Чобанов
                                Даниел Чобанов коментира
                                Редактиране на коментар
                                Препоръчвам и сериала Западен свят.
                                От близо две години ползвам HBO go

                            • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                              От скоро имаме NBO GO, снощи рекох да цъкна да гледам нещо интересно и хоп, попаднах на всички сезони "' Игра на тронове ", обичам да гледам фентъзи, та реших че е крайно време да го гледам, почнах с първи Сезон 1, епизод от 1 до 3-ти включително един след друг, леле-мале ама яко се запалих, добре че детето беше заспало че като видях какви сцени имаше на насилие, особено при дивашкия секс и голи амазонски тела, леле-мале , та поне ще мога да гледам когато мога всичките 8 сезона, това NBO GO е голяма работа, струва си всеки лев такса за него, качеството на картината е брилянтна и добре че имам директна връзка от оптика към смарт тв с 100 mbps., та върви гладко и има идеална кристална картина.

                              Нямам търпение довечера след като заспи детето да гледам още 3 серии
                              Вчера успях и изгледах до последния епизод на осми сезон, "Игра на Тронове", това е най-доброто нещо което съм гледал през живота ми, не съм вярвал че към днешна дата може да се направи толкова спиращ дъха, събития, емоции, страст, ужаси, вълнения, да не говорим за страхотните и премерени ефекти, страхотната игра на героите, имало е доста моменти на които сърцето ми е затупквало като преди изпит, като преди първа среща, вече разбирам защо е имал толкова добри отзиви в световен мащаб, "Игра на Тронове" според мен не е за всеки и не всеки би го разбрал истински, то носи истинското послание що е то човешката природа....

                              п.с. Препоръчайте ми по NBO GO сериал или фим от типа на "Игра на Тронове", сега ще гледам по препоръка на колегата Даниел Чобанов "Западен свят"

                              п.с. Дали наистина ще има ново продължение на "Игра на Тронове" и кога ще му е премиерата?
                              Последно редактирано от Еделвайс; 13-12-20, 09:08.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X