Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Игра на тронове!!!

    Е то и без това е последен и го раздават на принципа "след нас потоп"

    Коментар


    • #92
      От: Игра на тронове!!!

      Голяма работа. Ще отмине и тая сапунка, и друга Изаура ще се появи не екран, за да радва жадните за "блудкаж" зрители...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #93
        От: Игра на тронове!!!

        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
        Изгледахме сЪ супругата 08,05.Тва,дет вика един приятел "тфа жената не е кат човека"..То бива борба добро-зло ама па тва многу борба бе!
        Събудихте ми любопитството , взех че изгледАх и аз този 08/05.

        Ся, въпрос към феновете : тая готината мацка дето беше яхнАла огнепръскачката, що ги подбра така наред ?!
        Нема ваши , нема наши , сите под ножа ! ...ъъъ..така де ...под огъня.
        Абе мноо зла мадамата или просто тактиката и като на съвецки пълководец през ВСВ ?

        ..и като споменах огъня . Навремето в казармата половината работа ми беше да командвам огнеметен взвод .
        Признавам си - забравил съм разходните норми , ма като гледах оня ми ти Дракон ...

        Значи за да се обработи подобна площ - на туй животно му требе да носи напалм колкото 2 бр. Боинг 747 джъмбо + 4 бр. Ту 154 , взети заедно и със сЕ горивото за собствен ход .

        Яка работа ! Те такива ни требе на ВВС-то 3-4 броя и немаме нужда ни от от Фъ-16, ни от Миг-ове !
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #94
          От: Игра на тронове!!!

          Бат'Владо, като си дърт и не разбираш от съвременните тенденции в киното не се обаждай бе...

          Не може цял свят да е луднал по "това", а само тук някакви диви балкански екземпляри да не го харесваме.
          Засрами се.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #95
            От: Игра на тронове!!!

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            ...........Ся, въпрос към феновете : тая готината мацка дето беше яхнАла огнепръскачката, що ги подбра така наред ?!
            Нема ваши , нема наши , сите под ножа ! ...ъъъ..така де ...под огъня.
            те така са т'ва недое..ните жени, нали предната вечер си поиска, а Снежко я отсвири...
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #96
              От: Игра на тронове!!!

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              те така са т'ва недое..ните жени, нали предната вечер си поиска, а Снежко я отсвири...
              ...той я отсвирва откак разбра че му е леля.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #97
                От: Игра на тронове!!!



                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:67298887680-n.jpg
Прегледи:1
Размер:45.8 КБ
ID:5814041
                Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
                Toyota RAV4 XA10 3S-FE
                Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

                Коментар


                • #98
                  От: Игра на тронове!!!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Бат'Владо, като си дърт и не разбираш от съвременните тенденции в киното не се обаждай бе...

                  Не може цял свят да е луднал по "това", а само тук някакви диви балкански екземпляри да не го харесваме.
                  Засрами се.
                  Ето :

                  ..а аз просто искАх да вникна тутакси , че и да схвана сюжетната линия на сериала само в един епизод .

                  Щото примерно у латино сериал ако гледам 1234-ти епизод - немедленно ше разбера какво се случва в предходните 1233 .
                  Тук обаче е различно от латинос .
                  Ето че се оказва ( както ми подсказаха) че готината мацка не е сестра на г-н Снегов , а негова леля . И то тази тайна става явна новина не в 1768-ми епизод , а в още няма и 100.

                  Не бих се учудил , ако поради огромния зрителски интерес вземат че се появят нови епизоди , с нови сценаристи и нови актьори ... а някъде в 365-ти епизод Огнедишащия Дракон ше се превърне в млад принц и ше се окаже , че още нероденото дете на царица Сенсей ( или Церсей беше?) е свекърва на брата на чичото на тъста на н`ам си кой ...

                  ..та тенденциЙте са ясни : Междузвездни войни безкрай !
                  ..доде има приходи от продажбите
                  Последно редактирано от Vlado_Ts; 14-05-19, 16:10.
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Игра на тронове!!!

                    Абе ебаваме са ниЙ ама сериалофилмот си е читаво направен!
                    Ний /аз и жинатъ/ го гледаме на 55-ца /ни съ фаля/ и го пущам звука през системата и напрау кърти!Свалям най големия торент.
                    Инак тя тая русата всеки сезон си трепаше определени групи ама тоя път .....
                    Само не разбрах Варис що го затри тъй лесно....макар то да се опитваше да я отрови...ма тя не знаеше...
                    Абе мене си ме кефи!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Игра на тронове!!!

                      Вчера гледах първата и единствена засега серия от това нещо. Иначе съм чел коментари за него още като въряха по-ранните сезони, че отношенията между героите вървят по доста "скандинавски" модел. Какво да напиша...приятно за гледане- масовки, ефекти, летят дракони, лее се кръв почти като в истински екшън. Но чак пък толкова великия филм да е....не го видях баш така.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • От: Игра на тронове!!!

                        Аз па още си блъскам главата -аджеба тези на които всичко им е ясно как успяват да си живеят животица спокойно.Че нали то всичко е ясно.

                        Ейии що нямам дар слово като Гагич.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Игра на тронове!!!

                          Абе аз съм сравнително нов в форума.Много го коментирате този Гагич и то все с лошо.
                          На мен обаче ми липсва. Честно. Влизам в форума за разтуха и Гагича има един особен цветист изказ - абе много е отпускащ.Той просто казва истината по малко по различен начин.Това е колорит.И е полезен.Сега имало малко дрязги -ееееееееееееее
                          Освен това Гагича на мен лично ми е спестил пари.Съвсем сериозно.Имах казус и (късмет) по него време бях прочел негово мнение за тълкуване на един ъъъъ въпрос.И постъпих съобразно Гагича...И само след месец съдбата реши че постъпката ми е била правилна.
                          Така че ако аз имам някаква чест и достойнство е редно да призная неговите заслуги и да има моята подкрепа.Няма как другите да те уважават ако ти самия не се уважаваш.А да се уважаваш означава да спазиш някакви принципи.

                          Интересно ми е тези дето не харесват "Игра на тронове" дали харесват сериала "Спартак"? Щото в Спартак има същото количество кръв секс и борба за власт?! Само драконите ги няма.... И Мисандей

                          Коментар


                          • От: Игра на тронове!!!

                            На мен Гагича ми е помагал лично три пъти!!!!Уважавам го!Но и уважавам изборът му!Че липсва,липсва!

                            А иначе за Троновете.....
                            В този сериал има всичко от нещата от живота....Колкото и да има възвишени които ..............
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Игра на тронове!!!

                              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                              = Щото в Спартак има същото количество кръв секс и борба за власт?! Само драконите ги няма.... И Мисандей
                              Ев@т ли си лелите и сестрите и там?
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Игра на тронове!!!

                                Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                                ...

                                Интересно ми е тези дето не харесват "Игра на тронове" дали харесват сериала "Спартак"? Щото в Спартак има същото количество кръв секс и борба за власт?! Само драконите ги няма.... И Мисандей
                                Не. След Спартак на Кубрик няма начин да изгледам цял сериал, пък какво остава да ми хареса.
                                Виж, като ми пуснат моите Двама мъже и половина, Алф или друга подобна неангажираща лиготия, дето всяка серия си е отделен "скеч", мога да се посмея с тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X