Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Игра на тронове!!!

    На твоите глупости съм се наслушал, "колега".Човек дето е карал жигули с изменен ъгъл на впръскване да ми разяснява за ядрена авария - не, благодаря.Ако си останал с убеждението че всички ликвидатори, които са работили след аварията са били безмозъчни и са били убедени, че ще се разминат с настинка, мога да те разочаровам.
    Последно редактирано от Kirilpm; 25-05-19, 15:35.

    Коментар


    • От: Игра на тронове!!!

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Искаш да кажеш , че не е възможно да съществуват чак пък милиони тъпаци по света и следователно "капацитетите"тук не са прави ?
      .....
      Само да вметна,че по-голямата част са си платили да го гледат.Което,вероятно, според някои,ги прави още по-големи тъпаци.
      Вместо “капацитети“,може да се използва и друга,хубава,българска дума-хейтъри.
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • От: Игра на тронове!!!

        Казва се специалистори
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Игра на тронове!!!

          Ей ся гледах Чернобил. На един дъх...3-те серии...Бих казал че е много по страшен от Играта на тронове!
          Само 3 серии намерих? Има ли още от Чернобила?

          Коментар


          • От: Игра на тронове!!!

            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
            ...са си платили да го гледат...
            Имали пари бол, дали!
            It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
            Mark Twain
            https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

            Коментар


            • От: Игра на тронове!!!

              Някой и сега даваме.И си гледам и Чернобил и Гейййовете Тролове както им викам аз когато и както ми хареса по хбббоооуу гоууу.В което няма нищо лошо.
              В момента в който разберем,че за да гледаме нещо качествено трябва да заплатим за него ще отпадне нуждата от тоновете реклами на превръзки,хапове за диария и тем подобни.
              Та Чернобил е особено силен филм дори неочаквано за мен като продукция.На пропусналите го ще кажа,че няма да си загубят времето ни най-малко.
              А иначе очаквам да се появи серия 4.След това ще го има и по тракерите.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: Игра на тронове!!!

                За чакащите сериала мога да препоръчма това
                https://www.youtube.com/watch?v=bcTLH_aDw0Y имаше го и на английски в ютюб, но сега не го откривам.

                Коментар


                • От: Игра на тронове!!!

                  Темата е “Игра на тронове!!!“.
                  Просто напомням на наглите фенове на други сериали.
                  Дизелов Jeep, не е Jeep.

                  Коментар


                  • От: Игра на тронове!!!

                    Много ти благодаря за напомнянето.
                    И аз да ти напомня, че нямаш привилегията да определяш кой в коя тема да пише, а още по-малко пък какво да пише.
                    Ако написаното не ти допада, не чети.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • От: Игра на тронове!!!

                      Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                      Само да вметна,че по-голямата част са си платили да го гледат.Което,вероятно, според някои,ги прави още по-големи тъпаци.
                      Вместо “капацитети“,може да се използва и друга,хубава,българска дума-хейтъри.
                      Аха . СхванАх . Значи коЙто не сме лайкъри , значи сме хейтъри .
                      Обаче не ти ли минава през акъла, че тука има и трети : тия дето ни е през grandfather-овия ?

                      ..та от гледна точка на последните : литературния образ на оная готината мацка , избелената , дето язди Огнемета (извинявам се че не и запомних името) страшно ми напомня за Сталин .
                      В смисъл самообявява се за водач на онеправданите, води война "срещу злото" със съюзници и в съюзи от типа "и с Дявола ортак става" , ама после : огън , катюши ..и бой по свои и по чужди ("който не е с мен е против мен" )... до крак ! ..и до пълната победа на пролетариата ... "И така , до края на света" (както се пееше в един филм) . Демек доде разкъса оковите на робите и онеправданите , ама Тя да е Водача .
                      Е , Запада и видя сметката
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Игра на тронове!!!

                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Игра на тронове!!!

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Аха . СхванАх . Значи коЙто не сме лайкъри , значи сме хейтъри .
                          Обаче не ти ли минава през акъла, че тука има и трети : тия дето ни е през grandfather-овия ?

                          ..та от гледна точка на последните : литературния образ на оная готината мацка , избелената , дето язди Огнемета (извинявам се че не и запомних името) страшно ми напомня за Сталин .
                          В смисъл самообявява се за водач на онеправданите, води война "срещу злото" със съюзници и в съюзи от типа "и с Дявола ортак става" , ама после : огън , катюши ..и бой по свои и по чужди ("който не е с мен е против мен" )... до крак ! ..и до пълната победа на пролетариата ... "И така , до края на света" (както се пееше в един филм) . Демек доде разкъса оковите на робите и онеправданите , ама Тя да е Водача .
                          Е , Запада и видя сметката
                          Ти смееш да говориш против бащата на народите?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Игра на тронове!!!

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Ти смееш да говориш против бащата на народите?
                            А коя е майката? (уж бащите обикновено са неизвестните )
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Игра на тронове!!!

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              А коя е майката? (уж бащите обикновено са неизвестните )
                              Е как коя?
                              Гея

                              ПП Неизвестните бащи са Тате, Свекъра и Шурея. Но това е друга книга
                              Последно редактирано от turtey; 26-05-19, 17:05.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Игра на тронове!!!

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                Аха . СхванАх . Значи коЙто не сме лайкъри , значи сме хейтъри .
                                Обаче не ти ли минава през акъла, че тука има и трети : тия дето ни е през grandfather-овия ?

                                ..та от гледна точка на последните : литературния образ на оная готината мацка , избелената , дето язди Огнемета (извинявам се че не и запомних името) страшно ми напомня за Сталин .
                                В смисъл самообявява се за водач на онеправданите, води война "срещу злото" със съюзници и в съюзи от типа "и с Дявола ортак става" , ама после : огън , катюши ..и бой по свои и по чужди ("който не е с мен е против мен" )... до крак ! ..и до пълната победа на пролетариата ... "И така , до края на света" (както се пееше в един филм) . Демек доде разкъса оковите на робите и онеправданите , ама Тя да е Водача .
                                Е , Запада и видя сметката
                                И други са се сетили
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:60771381_1349630828508579_8564194058426122240_n.jpg
Прегледи:1
Размер:35.7 КБ
ID:5814529

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X