Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Игра на тронове!!!

    Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
    .....
    ЧЕРНООБИЛ е серияла!
    Доообре!
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • От: Игра на тронове!!!

      Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
      Дърти мъже как се радват на тази приказка-недоумявам го.
      ЧЕРНООБИЛ е серияла!
      Гледам гооо!Страшен във всеки смисъл ,показва това което е било,държавна соц .свинщина !Гледали сме я и тука,гледаме я още!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Игра на тронове!!!

        Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
        Дърти мъже как се радват на тази приказка-недоумявам го.
        Кой дърт бе младия?! И на лежанка ще те бия и на кофички и на клек!
        И на старт от светофара аа само ти имаш мотор сякаш

        Коментар


        • От: Игра на тронове!!!

          Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
          Дърти мъже как се радват на тази приказка-недоумявам го.
          ЧЕРНООБИЛ е серияла!
          Be аз се чудя дърти мъже как се радват на сериал. Още едно завоевание на джендъризма
          Честно, не съм гледал ни една серия по- далеч от откъсите, качени в Ютуба. ДЖордж Мартин го чета покрай "Планетата на ветровете", само, че някъде на третата книга от "Огън и лед" цялата работа ми заприлича на "Дързост и красота" във фентъзи версия... с малко повече кръв и сех
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Игра на тронове!!!

            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
            Be аз се чудя дърти мъже как се радват на сериал. Още едно завоевание на джендъризма
            Бе и аз се чудя какво намират хората в картините на Пикасо.Едни разкривени такива - ужас! Мъча се да открия гениалното в тях - ами аз не успях.

            Коментар


            • От: Игра на тронове!!!

              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
              Бе и аз се чудя какво намират хората в картините на Пикасо.Едни разкривени такива - ужас!
              Факт!

              А какво наистина намират в пикасо и подобните му - елитна групичка си е решила въпроса с банковите влогове "за черни дни". В банката парите се топят, в картината - не.

              Не смятам че която и да е картина измерена в пари може да струва 5-6-7 цифрена сума, ако ще рисувалият я да е най-великият гении в човешката история. Като произведение на изкуството може да е безценна, като продаващ се за пари на търг предмет е просто предмет с цел някой да си начеше егото или да сложи едни кинти на дългосрочен депозит, често оказващ се с доста добра лихва.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Игра на тронове!!!

                Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                Дърти мъже как се радват на тази приказка-недоумявам го.
                ЧЕРНООБИЛ е серияла!
                Като малък никой не ми е чел приказки.
                Много ми липсват.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: Игра на тронове!!!

                  Първоначално публикуван от ivied
                  Има го и този момент, но в случая това е сериал, който надминава книгата... Не е често срещан случай... За четене има много по-добри книги, а и те не са само една. За гледане обаче - няма много по-добри сериали...
                  Kак ме подлъгахте да изгледам всички серии от последният сезон. Лош сценарий, нахвърляни сцени без връзка една с друга - много слаб сезон и абсолютна загуба на време. Поради хвалбите пак тук, изгледах и една серия от Чернобил. Е това и от последната поредица тронове е по-зле...
                  It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                  Mark Twain
                  https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                  Коментар


                  • От: Игра на тронове!!!

                    Е.гледай "Seal team",ма там па много тероряги и пукотевица за некои уюти мъже тука и тоя е джендърски,по -добре намери някой сериал.за приспиване!Всеки с предпочитанията си!"Чернобил"не е приятен за някои ,но е самата истина ,по цялата катастрофална трагедия!Тука съобщиха следа като облачето бяло-сиво премина и направи.марулите по 1метър ,изядохме ги ,както и всичко от градината и тогава.почнаха да се промъкват новини ,а на черно ,от вражеските станции най-вече,но почти веднага ,та се знаеше!Филма.не е длъжен да се хареса,както и всеки друг!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Игра на тронове!!!

                      Първоначално публикуван от Primrouse Преглед на мнение
                      Kак ме подлъгахте да изгледам всички серии от последният сезон. Лош сценарий, нахвърляни сцени без връзка една с друга - много слаб сезон и абсолютна загуба на време. Поради хвалбите пак тук, изгледах и една серия от Чернобил. Е това и от последната поредица тронове е по-зле...
                      Гледай "Милиарди" по НВО. За мен е много добър.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • От: Игра на тронове!!!

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        ...,но е самата истина ,...
                        Много далеко е от истината, както за причините, така и за последствията.
                        It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                        Mark Twain
                        https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                        Коментар


                        • От: Игра на тронове!!!

                          Защо така мислиш ,обоснови се?!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Игра на тронове!!!

                            За вързката между чернобил и еднометровите марули ли?
                            It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                            Mark Twain
                            https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                            Коментар


                            • От: Игра на тронове!!!

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Тука съобщиха следа като облачето бяло-сиво премина и направи.марулите по 1метър ,
                              Глупости.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Игра на тронове!!!

                                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                                Гледай "Милиарди" по НВО. За мен е много добър.
                                След опита ми с Играта и Чернобил, съм умерено скептична
                                It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                                Mark Twain
                                https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X