Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Аз ся не разбрах - има ли последно бтв по булсатком, или няма (в чужбина съм). Ако продължава да няма - поддържам инициативата на колегата от по-горе - пращам бутилка уиски на бтв, за да задържат твърдата си позиция, и да НЕ излъчват през Булсатком, определено няма да ми липсват. Баси кефа, по Коледа верно ставали чудеса
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • #92
      От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Аз ся не разбрах - има ли последно бтв по булсатком, или няма (в чужбина съм). Ако продължава да няма - поддържам инициативата на колегата от по-горе - пращам бутилка уиски на бтв, за да задържат твърдата си позиция, и да НЕ излъчват през Булсатком, определено няма да ми липсват. Баси кефа, по Коледа верно ставали чудеса
      Ми засега си спестяваш уискито - пуснаха го! Ама не губи надежда, засега уж само до 31 декември да не ни развалили празниците!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #93
        От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Пуснаха бтв-то и спряха HBO-то... кофти оферта е това.

        Коментар


        • #94
          От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Всички с булсат-а се кефят като имат НВО канали вместо БТВ нормално според мен, може след 31 пак да има
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #95
            От: Спира БТВ по Булсатком!!

            много ми е интересно дали ще спрат в 00.01 часа на 01.01.2013.изобщо няма да ми липсват.ни бьтьвь ни тьвь7.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #96
              От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Пак ги пуснаха, а тъкмо си мислех-отървахме се.
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #97
                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Пуснете имейл до булсатком, с копие до битивито на културата. В него настоявайте програмите на битивито да бъдат спрени.
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #98
                  От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  То дистанционното и настройките на булсаткома вършат идеална работа, за да не се срещаме с телевизии, които не искаме. Пращаш ги на канал 72 и готово! Виж, ако вярно ще върви НВО пакета в замяна, кога ще изтече този договор???
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    Пуснаха бтв-то и спряха HBO-то... кофти оферта е това.
                    Това малко цървулско от страна БСК, ма айде дано им уврат кратуните. Аз да ви кажа и по НВО няма кой знае какво ново, ние в къщи през 6 месеца за по един месец го пускаме, и пак се появи някой филм дето и Тодор Живков го е гледал.
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                      Всички с булсат-а се кефят като имат НВО канали вместо БТВ нормално според мен, може след 31 пак да има
                      A някой от вас ПРЕДплащал ли си е НВО за 2013 година ? Напоследък ( примерно от месец - месец и половина насам )....

                      Коментар


                      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        На мен не ми вземаха парите за HBO казаха ми че нямат сключен договор за 2013 все още (това беше на 23.12.).Но след като го сключат,което ще е до края на тази година ще мога да си го добавя.

                        Коментар


                        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Това имах предвид, обаче ей сега след като си пуснах поста си проверих пощата ( служебната от БСК) и вече можело, от 22.12., значи с тях са се договорили.
                          Което леееко съвпада с датата на която спряха бтв май.
                          Последно редактирано от ивайло; 26-12-12, 16:52.

                          Коментар


                          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                            и вече можело, от 22.12., значи с тях са се договорили.
                            Което леееко съвпада с датата на която спряха бтв май.
                            Ми нали щеше да свършва света на 21.12.12. Всеки луд с номера си.
                            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                            Коментар


                            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Искренно се надявам да се насладили на коледния концерт на Всеселин Маринов, Сам в Къши 1,2,3 * 3,14, Умирай трудно(1-17) и други класики от началото на крана на XX век, защото преди малко мярнах някаква лента че нямат договор и от 1.01.2013 ще се спираме...
                              А дано, ама едва ли
                              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                              Коментар


                              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Е, сега ще се надлъгваме, пазАриме...Иначе, всичко по старому.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X