Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Спира БТВ по Булсатком!!

    дублиран пост
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • #47
      От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
      Задължителни за излъчване по закон са програмите на БНТ и БНР!
      В нито един договор с кабелен или сателитен оператор не са изброени поименно програмите ,които операторът предоставя.
      Даже има клауза, коята дава право операторът да променя излъчваните програми.
      Списъкът с програмите присъства само в рекламните брошури!Затова - никакви срочни договори!Днес не ти харесва- приключваш и се включваш в друг оператор!Има още два сателитни и поне по един кабелен оператор в населено място!
      Да, ама в наше село няма кабеларка, в чужбина също няма българска кабеларка.

      Коментар


      • #48
        От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Баси... толкова хора и никой не спомена за ШАМПИОНСКАТА ЛИГА!? Хич не ми пука за бтв,ама си искам БТВ екшън... сега къде ще се гледат мачовете ;(

        Коментар


        • #49
          От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Първоначално публикуван от KIKI55 Преглед на мнение
          Да, ама в наше село няма кабеларка, в чужбина също няма българска кабеларка.
          Има още два сателитни оператора-Виваком и Сателайт
          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
          Пламен Златарев 0888 66 03 18

          Коментар


          • #50
            От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
            ....Кабелните оператори в страната ще преустановяват излъчването на програмите на bТV Media Group
            Тази организация, вероятно е някаква създадена от БулСатКом - асоциацийка.
            Всеки един от големите си създава нещо подобно, за да има по-голяма тежест.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #51
              От: Спира БТВ по Булсатком!!

              На Играчите от Булсатком ,започват лека-полека да им свалят гащите и да ги клатят и както предрекох преди време ,не ги чака нищо добро!
              Далече съм от мисълта ,да защитавам БТВ или който и да било оператор, но народа казва "каквото повикало -такова се обадило"!
              Очаквам в скоро време и другите големи играчи да ги отрежат ,защото от 1-2 години,те им ходят по нервите и се опитват едностранно да определят правилата и да им извиват ръцете!
              Примери много,като почнеш от правата за излъчване /които те естествено са закупили,обаче предоставят в пъти по-скъпо на другите/ на доста спортни мероприятия ,та да стигнеш до двата канала ТВ+ и Филм+, за които дори не искат да дават права на който и да било ,срещу каквато и да е сума!Такава им била политиката /предполагам да привлекът повече абонати/ ,да обаче сметката ще им излезне грешна,може би!
              Изглежда ,доста са си надценили възможностите и скоро ще станат храна за акулите!
              Кой ли ще ги купи?
              Лично и неангажиращо мнение!
              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

              Коментар


              • #52
                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Не е въпроса дали липсва- и на мен също ми е през член@ за бтв, ама хиляди абонати са си платили да гледат предварително упоменати в договор програми и сега те го дух@т.
                В случая цената на "пакета" на БТВ скача 3-но от 80ст на 2.80лв. В такъв случай най-добрия вариант е които иска БТВ да си го плаща, или поне да плати разликата между 80 и 2.80, както каза колегата по-горе...

                Коментар


                • #53
                  От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  http://www.bacco.bg/novini/Kabelnite...Media-Group-49
                  Кабелните оператори в страната ще преустановяват излъчването на програмите на bТV Media Group

                  Ако това е действие, подкрепено от основните членове на въпросната асоциация, на бТВ може и да им се постъжни ...

                  Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                  ... В такъв случай най-добрия вариант е които иска БТВ да си го плаща, или поне да плати разликата между 80 и 2.80, както каза колегата по-горе...
                  Ама доколкото разбирам от разни откъслечни сведения, бТВ искат техните програми да са включени в базисния пакет. Т.е. искаш, не искаш - плащаш ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
                    Има още два сателитни оператора-Виваком и Сателайт
                    То че има алтернатива- ясно, но пак е свързано с куп неудобства- връщане до тук, мъкнене на антени, чинии...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #55
                      От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Дали вече се спомена, че ТВ 7 също преустановява подаването на сигнал към Булсатком?
                      тук
                      LZ1AIV

                      Коментар


                      • #56
                        От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                        Дали вече се спомена, че ТВ 7 също преустановява подаването на сигнал към Булсатком?...
                        Явно редиците на противостоящите се уточняват.
                        Сега ще се види, кой от кои е .
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • #57
                          От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Виваком няма как да спрат БТВ, Бтв лейди , Бтв синема , БТВ комеди, ТВ7 , защото от 45 градуса е официалното излъчване за кабелните оператори./Също така и ББТ и Супер 7/
                          Дали пък основния "грях" на Булсат не е излъчването на "Скат"/ всички кабелни оператори го свалят от там/.....
                          Преди години бившия "КЕЙБЪЛ" ,спряха "Скат" за да получат многомилионна поръчка от ведомството на Емел Етем за използването на тяхната оптична мрежа...
                          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                          Пламен Златарев 0888 66 03 18

                          Коментар


                          • #58
                            От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            По никакъв начин не желая да ми се вдига таксата за тв, заради босфор тв.Като се смятат за велики,би било редно да се съгла сят на отделен платен пакет,който абонатите да заплащат АКО ИСКАТ. ( като НВО). Сигурен съм обаче,че не им стиска.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Първоначално публикуван от Златков Преглед на мнение
                              По никакъв начин не желая да ми се вдига таксата за тв, заради босфор тв.Като се смятат за велики,би било редно да се съгла сят на отделен платен пакет,който абонатите да заплащат АКО ИСКАТ. ( като НВО). Сигурен съм обаче,че не им стиска.
                              А дано,но на дали.Ти ще платиш ли 2 лева отгоре да гледаш тия бездарници?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Според мен бтв се оср.ха яко!Изнудват кабелни и сателитни оператори,артисти,Господари на ефира,доставчици!А парите от реклама ги лапат яко!И се подиграха с обикновения зрител от което си спечелиха много "обожатели"!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X