Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Спира БТВ по Булсатком!!

    От доста време бтв се излагат като кифладжии,не мога да разбера как с тази скучна програма и с турски сериали в 20:00ч.може да претендираш за по-високо заплащане си е направо нахалство.При нас в Трявна от извастно време изчезна Канал 3,най-вероятно докато тези нахалници си ги "мерят" ще страда клиентът!

    Коментар


    • #62
      От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Загуба на зрители , само това печелят БТВ,ТВ7, или ДИСКАВЪРИ -аз лично не съм лишен от тези телевизии , понеже има достатъчно конкурентни фирми , който ги излъчват .Но я се замислете и за БТВ, ТВ7 или Дискавъри все пак и те имат разходи за заплати и прочие а за булсатком или близоо или други оператори та малко ли парички ни лапкат всеки месец та да не могат да си платят правата за телевизия на някой канали :СРАМОТА .
      Land rover 2.5 tdi
      0884035413

      Коментар


      • #63
        От: Спира БТВ по Булсатком!!

        та да не могат да си платят правата за телевизия на някой канали :СРАМОТА .
        Аз много години съм се чудил като как хем ги излъчват ефирно и безплатно (вероятно имат сметка), хем реват да им се плаща, че ги разпространява някой друг. Че и от спътник. По непроверено инфо - един транспондер струва месечно къде 150 000 долара, и излъчва 12 канала ли беше...

        http://vbox7.com/play:65860ebbca
        36 турски сериала.
        Последно редактирано от Rabin; 22-12-12, 21:20.

        Коментар


        • #64
          От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Първоначално публикуван от GVT Преглед на мнение
          А дано,но на дали.Ти ще платиш ли 2 лева отгоре да гледаш тия бездарници?
          Не 2 лева,а 1 стотинка не бих дал за тях.

          Коментар


          • #65
            От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Интересно, че се групираха телевизиите излъчващи най много турски сериали.
            Дали има нещо общо във финансирането на 2 те телевизии ?
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #66
              От: Спира БТВ по Булсатком!!

              По Канал 3 тече "скрол", че утре от 12.00 ще предава директно пресконференция по случая "Спиране на БТВ в мрежата на Булсатком".Не става ясно обаче кой я дава тази пресконференция-БТВ или Булсатком?
              Само да допълня ,че официалното излъчване на Канал 3 е именно от 39 градуса, Булсатком.
              В новините на БТВ в 22.00 - нищо по темата....
              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
              Пламен Златарев 0888 66 03 18

              Коментар


              • #67
                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                http://www.capital.bg/shimg/oo_1921940.jpg

                Приходите им не се събират на 24 инчов монитор, давам го като линк.
                233 милиона лева ли е, или аз нещо не съм разбрал?

                Коментар


                • #68
                  От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  При най груб преглед днес в нета, противници срещу защитници на бтв 8 към 1.И то при положение че както аз така и много други хич не примират по булсатком.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    При най груб преглед днес в нета, противници срещу защитници на бтв 8 към 1.И то при положение че както аз така и много други хич не примират по булсатком.
                    Истинския народ, (не Ганювците в "парла-мента") - има силна имунна система.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Ми то по битивито-на-халтурата нищо не остана за гледане. Освен новото предаване на Надя (ли се казваше) "Предай нататък".
                      Дано първо да го бойкотират, после да го забранят. Със закон!
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                        http://www.capital.bg/shimg/oo_1921940.jpg

                        Приходите им не се събират на 24 инчов монитор, давам го като линк.
                        233 милиона лева ли е, или аз нещо не съм разбрал?
                        Правилно си разбрал!
                        Това което Аз не съм разбрал е защо при такива дупки в бюджета и реване не спретнат една малка национализацийка и по коледа да зарадват лекарите с нова апаратура например.
                        Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Тази организация, вероятно е някаква създадена от БулСатКом - асоциацийка.
                          Всеки един от големите си създава нещо подобно, за да има по-голяма тежест.
                          Не е баш така, Булсатком не е член - виж тук:
                          http://bacco.bg/chlenove/palnopravni-chlenove-0
                          Но пък виждам Виваком и Близу. Това дали значи, че и техните абонати спират да гледат бтв???

                          Според мен има конспирация между бтв, тв7 и трите мобилни оператора срещу Булсатком.
                          Ако от Булсатком наистина изстрелят собствен спътник, успеят да стартират 4-тия ГСМ лиценз ще станат твърде силни и твърде големи. А това останалите мобилни оператори не искат да го позволят. А както знаем вече зад Виваком стои Цветан Василев с КТБ.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            В случая излиза, че Виваком подкрепят Булсатком. Нещо не се връзва...

                            Най-лесно е всички оператори да отделят бТВ в отделен пакет и да го пуснат на цените искани от бТВ плюс разходите за излъчване. Тогава от най-гледана ТВ бТВ ще отиде в регионална В група. Там ще отидат и приходите й от реклама...

                            "Сега и кварталната закусвалня може да си позволи реклама по МТV" Не помня кой го беше казал, беше по времето когато MTV от институция стана биг брадър канал.
                            По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                            Коментар


                            • #74
                              От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Пак ще пускат БТВ за празницете.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Писах и на друго място- проблемът е в това, че бтв-то искат да набутат всичките си канали (6 или 7 са) и то в основния пакет на операторите. Имаше подобен проблем преди време с друг оператор...
                                Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
                                Grand Cherokee 3.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X