Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Ако желаещите да гледат БТВ сега вземат да си сменят оператора с друг, то моя съвет е: не подписвайте срочен обвързващ договор с които и да е оператор!.
    Реалната цена се вижда при безсрочен договор!!!!.Всичко друго е капан за мишки.
    Още по -тъпо е да си купиш външен тунер за наземна цифрова телевизия за кинескопния си телевизор.По- добре си вземи нов с цифров тунер/ DVB-T и DVB-C/. В наземната цифрова телевизия , която сега се рекламира , няма как да видиш научно- популярни и спортни канали както и чуждестранни програми.
    Хората с телевизори с DVB-T тунер, живеещи в по-големите градове и притежаващи LCD , LED или плазмени телевизори, могът да пробват да сканират за наземни цифрови програми , където има БНТ, БТВ. ТВ 7,ББТ.Парче кабел в антенния вход на телевизора и пускаш "търсене на DVB-T канали".Може да се хване нещо.....
    Ето един линк с малко повече информация за излъчваните каналиhttp://www.cifronim.com/%D1%86%D0%B8...-dvb-dvb-t.htm
    Последно редактирано от Пламен Златарев; 02-01-13, 19:43. Причина: допълнение
    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
    Пламен Златарев 0888 66 03 18

    Коментар


    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Май Старгазера изчерпа темата в пост № 146.
      Верно гърчави келеши ...((( Аз да съм някво КЗК - ше ги затворя и тия и ония, за урок на останалите.
      Последно редактирано от Стефан; 02-01-13, 22:29.

      Коментар


      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
        Според мен голямата радост на мъжката аудитория се състои основно във факта, че нежните им половинки ще са лишени от голяма част от поводите да се домогват до дистанционното.
        Алилуя и амин. Не че дистанционното ми е притрябвало толкоз (ако не е жената, отдавна да съм продал това творение на Лукавого наречено телевизор), но шансовете да проведа смислен разговор (а не монолог) с благоверната, в часовия пояс 20:00-22:00 рязко се увеличават
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Добре,явно само аз ще си плача за мойта си болка... някакви идеи къде ще се гледа шампионската лига!?

          Коментар


          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Да, за жените сериалите, за мъжете шампионската, ясно е, че не се гледа нон-стоп. Но все пак, всеки може да намери нещо за себе си. Ако ще да е и Звездев, когато го засичам, обичам да гледам какво прави.

            Иначе за шампионската лига, за мен остават АлДжазири с коментар от Дарикрадио.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

              ше се разберат бе хора! Няма къде да ходят! И двете страни са зависими една от друга по някакъв начин... няма как да не се разберат. Единия ще клекне леко, другия и той и така...
              Последно редактирано от Y.Stoqnov; 02-01-13, 22:16.

              Коментар


              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
                не че ги защитавам (не съм им клиент дори), но зная, че са много гъвкави от към ценова политика. Дори и да не се споразумеят (което е малко вероятно) не виждам какъв е проблема ако е само за едната шампионска лига да се ползва стайна антена... Мисълта ми е, че ако само това е проблема - то значи е никакъв
                Аз съм сигурен, че ще намерят вариант, докато и дойде времето на лигата. Просто в България футболът е едно от малкото неща, които са в състояние да продадат "телевизия" на крайния потребител. Освен това, вероятно ще откупят и голяма част от българското първенство през пролетта, за кеф на Батков и Домусчиев и напук на напъните на В.Михов да го замъкне точно в бтв за "без пари".
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
                  не че ги защитавам (не съм им клиент дори), но зная, че са много гъвкави от към ценова политика. Дори и да не се споразумеят (което е малко вероятно) не виждам какъв е проблема ако е само за едната шампионска лига да се ползва стайна антена... Мисълта ми е, че ако само това е проблема - то значи е никакъв
                  Айде сега назад към първобитния строй. Ако нямаш пряка видимост, мачти, антени, ако телевизора няма цифров тунер още екстри...... абе зарежи....
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                    Аз съм сигурен, че ще намерят вариант, докато и дойде времето на лигата. Просто в България футболът е едно от малкото неща, които са в състояние да продадат "телевизия" на крайния потребител. Освен това, вероятно ще откупят и голяма част от българското първенство през пролетта, за кеф на Батков и Домусчиев и напук на напъните на В.Михов да го замъкне точно в бтв за "без пари".
                    сори, че редактирах мнението, което написах, но май бях допуснал грешка (личи си кой не гледа шампионска лига)

                    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                    Айде сега назад към пъвобитния строй. Ако нямаш пряка видимост, мачти, антени, ако телевизора няма цифров тунер още екстри...... абе зарежи....
                    то така или иначе мисля до 2014 ще се премахват всички антени по фасадите, така че и това е временно решение! Всичко ще е по оптика или антени по покривите и пак кабели по фасадите или вътре във входовете...

                    Коментар


                    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
                      сори, че редактирах мнението, което написах, но май бях допуснал грешка (личи си кой не гледа шампионска лига)
                      Тези редации объркват всичко, сега излиза, че съм цитирал нещо, което не е написано никъде.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        peppy, извинявай, но лично на мен и на много мои познати и твои, със сигурност, им е писнало, жените им да им обясняват, как всичко случващо се в турските сериали, се доближавало и било едва ли не еднакво с нашето..Новинарския им канал е отвратителен и всичко де се приказва е пълен т@шак..
                        Що да ги гледам? Ако искам да гледам мачове, мога да го направя по всякакъв начин..Онлайн стрийм и пр..

                        Коментар


                        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Хм, май проблема на бтв-то не е единствено Булсатком.
                          Ето тук: http://newsromania.com/news/business...m-subscribers/
                          Новини за румънската DTH платформа Dolce и за абонатите на кабелни мрежи на Romtelecom. От 3-ти януари 2013, каналите, управлявани от ProTV SA няма да бъдат излъчвани във мрежите на Romtelecom.
                          Romtelecom не са съгласни с условията,, изисквани от ProTV в подновяването на договора за излъчване.
                          "По време на преговорите, които са започнали през септември, Romtelecom не приемат да плащат за каналите ПроТВ цена, която да е съразмерна с стойноста на продукта получаван от абоната", се посочва в прессъобщението на ProTV .
                          От друга страна, Romtelecom твърди, че позицията на компанията е отворена за уреждане на споразумение но ProTV "поискали значително покачване на цената за излъчването на 11 канала, управлявани от румънската медийна група и че ако се приеме цената на ПроТВ на цената на абонамента би се увеличила, за доставката на услугата.
                          Romtelecom обявява, че 3 от януари, ще предложи на своите абонати нови канали за алтернативни, за да се компенсира загубата на тези 11 на ProTV SA.
                          ProTV SA оперира общо 11 телевизионни канала, включително ProTV , Acasa, Pro Cinema, sport.ro, MTV Румъния и VH1.
                          ProTV SA е сбственост на CME което не може да не се направи паралел с ситуацията която се развива в България с другата медийна група собственост на CME bTV Media Group и българският DTH оператор Булсатком където ситуацията е аналогична.

                          Коментар


                          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Явно нашего брата пак е жертва на трансгранични мошеници,не че ми дреме за босфортв,аз повече харесвам другите филмови канали на булса,но все пак е гадно да те цакат международни матрапази, не стига че ме проглушват с тъпи реклами на всеки 15мин,ами искат и увеличение на таксата!!!

                            Коментар


                            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              То CME-то си е странен икономически субект отвсякъде:
                              "Офшорка" регистрирана в Бермуда... листвана в NASDAQ... ама с обявени нетни загуби за последните 6 месеца (по-назад не съм ровил) от 32.6+19.4= $52 милиона... нормален "бизнес" като за източна Европа
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Някой днес да е видял реклама по БТВ???
                                Май рекламират само собствените си канали и продукции

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X