Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Първоначално публикуван от Layer Преглед на мнение
    Пак ще пускат БТВ за празницете.

    Дадоха заден ход. Интересно е, че твърденията за неразплатени суми от БСК изчезнаха. Останаха само приказките за "дискриминационно поведение" ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Жалко ...Поне една седмица да ги нямаше.Напразно се зарадвах

      Коментар


      • #78
        От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Гледах сега пресконференцията, която излъчи OffNews.
        Изрично бе споменато, че зад собствеността на БТВ и ТВ7, стои един и същи човек.
        Аз си мислех, че БТВ е на К. Гергов а ТВ7 на Ахмед.
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #79
          От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Да, явно става дума за търговска война:

          http://offnews.bg/index.php/138879/k...novena-v-13-ch

          А като ширпотреба БТв получиха безплатно социологическо проучване за себе си, с по моему катастрофален резултат.
          Последно редактирано от Стефан; 23-12-12, 12:49.

          Коментар


          • #80
            От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Първоначално публикуван от яворчо Преглед на мнение
            Жалко ...Поне една седмица да ги нямаше.Напразно се зарадвах
            Още ги няма!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #81
              От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Ще ги пуснат до 16.00
              В сегашната ситуация , Бтв чрез извратената ценова политика би могла да влияе на телекомуникационните оператори.
              На дадена територия сключва договор с един, и "отсвирва" другите."Богопомазания" привлича клиентите на другите, става монопол на територията и цените стават солени.
              Ама програмите на "НОВА" се излъчват официално от Булсатком.Утре може да се получи серията : "НОВА" спря програмите си към Виваком"/ там има английски и друг футбол/.Тогава феновете на английския футбол трябва да минават към Булсатком.
              Затова-никакви срочни обвързващи договори с оператори.Примамлива изглеждащата цена се “избива” от доставчика през срока на договора чрез различни хватки....
              Услугата “три в едно” е неприемлива-ако не ти харесва нет-а не можеш да го спреш само него!Телевизия от един , нет-а от друг, телефонът от трети.Тогава имаш свободата да избираш- иначе ставаш финансов роб на избрания доставчик “три в едно” за години напред.
              Аз не бих станал клиент на офшорна компания със стотици милиони задължения, независимо от цената която предлага...
              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
              Пламен Златарев 0888 66 03 18

              Коментар


              • #82
                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                "Богопомазания" привлича клиентите на другите, става монопол на територията и цените стават солени.
                По моему пък - сетиха се, че не са фактор, с който някой трябва да се съобразява. Остава им някаква фен групичка, обаче те не са платежоспособни. Един рекламодател не би наливал пари в бабешка телевизия.
                Вестник "трета възраст" е четен и евтин, но не е особено привлекателен за реклама.
                Много им се иска "цяла България да е луднала по сериалите", но:

                Разкриха фалшив рейтинг на турски сериали
                http://inews.bg/%D0%9B%D0%B0%D0%B9%D..._i.136952.html

                Коментар


                • #83
                  От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  Ха-ха,и ква стана са?Босвор ТВ даде задна,да не патили зрителите покрай празниците.Но за ден и половина се разбра,че на същите тия зрители им е през оная работа за жалката им медия.Булсат не са най добрите,но са най добрата алтернатива за момента и в скоро време не правя сметка да се отказвам от тях без значение дали има БТВ или няма.Няма договори,няма обвързване.Плащаш гледаш,не плащаш не гледаш.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Ебати кефа.!Няма БТВ, ама за сметка на това има Синема и HBO.
                    Много ме устройва ,да знаете.Че и Слави да го духа даже !
                    Не ме интересува кви са Булсатком ,ама тея рекетьорски похвати на БТВ определено не ме кефят.

                    П.П.сега мога да се ядосам саамо ако ми спрат сериалчето с Джаро и Куката !!!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      И на мен БТВ няма да ми липсва.Предпочитам HBO пред целият пакет програми на тази профанизираща телевизия.От самото начало на БТВ новините им се свеждат предимно до случващото се в България, за събитията от света почти не отделят време.Като цяло таргета им е разни лелки,домакини и бабички, което е нормално като се има предвид че се управлява предимно от жени.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        .
                        Аз си мислех, че БТВ е на К. Гергов а ТВ7 на Ахмед.
                        То какво пречи да не е така, колко пъти са ни викали "бяло" пък то кафяво и завито.
                        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                        Коментар


                        • #87
                          От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Споко! Вече има БТВ

                          Коментар


                          • #88
                            От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            Споко! Вече има БТВ
                            Е да де, на теб всеки канал сега ти е нужен! Нали няма да спиш близките няколко месеца докато на малкия му отминат коликите?!!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #89
                              От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Попадна ми интересно четиво днес за скритите причини за войната м/у бтв и операторите:
                              http://ilfsworld.com/index.php?archi...ty&serendipity[entrypage]=1
                              "На си ти куклите, дай си ми парцалките" или борбата на динозаврите за оцеляване bTV (и TV7) срещу "кабеларките"

                              Най-общо казано - истинската причина бтв-то да изнудват операторите е, че искат за в бъдеще да продават съдържание директно на зрителите, което ще стане чрез "кодиран" канал на бъдещия мултиплекс, който пък е собственост на Цветан Василев. Т.е. от следващата година гледаш ефирно и уж "безплатно" бтв, ама ако искаш другите им канали си купуваш карта и тогава гледаш.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Знам много по темата но е рано за обсъждане !
                                Един Гергов се появява взима 8 милиона да рекламира "цифровизацията".То пък тоя Гергов бил нещо там съсобственик на БетеВе-ГРУП но това нямало проблем.
                                "Цифровизацията" щела да излъчва 14 програми ама някак станало ,че 6-7 от тия програми щели да бъдат на БетеВе-ГРУП .
                                Искаш да гледаш нещо от БетеВе-ГРУП ,вадиш цифри от джоба ,"цифровизираш" и гледаш ................
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X