Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на катализаторите!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на катализаторите!

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    ... са в ЕС
    То пък ние дето сме..., за сопата и санкции!

    https://greentech.bg/archives/74856

    Коментар


    • От: Айде на катализаторите!

      До момента коментирахме тоягата . Има ли вариант с морков ?

      Коментар


      • От: Айде на катализаторите!

        Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
        До момента коментирахме тоягата . Има ли вариант с морков ?
        Не и в България ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Айде на катализаторите!

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Има ли вариант с морков ?
          То от много зеленчуци сме на това ниво.

          Какъв точно да е моркова? По-евтин от вече най-евтиния ток и газ в EC?
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • От: Айде на катализаторите!

            Той моркова отдавна го подмятат.И то от трите най дългия!
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Айде на катализаторите!

              Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
              Какъв точно да е моркова?
              Ами те едни милиарди се наляха в санирането та ми се ще по европрограми за чист въздух да кихнат по некой лев за екооборудване на желаещите да преминат на такова ! Ама надай се коньо на зелена трева !

              Коментар


              • От: Айде на катализаторите!

                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                Ами те едни милиарди се наляха в санирането та ми се ще по европрограми за чист въздух да кихнат по некой лев за екооборудване на желаещите да преминат на такова ! Ама надай се коньо на зелена трева !
                http://desireegas.bg/bg-bg/ - 20% добре ли е?

                И тук можеш да се пробваш ако се преместиш към Нови Искър.

                пелети
                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • От: Айде на катализаторите!

                  Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                  И тук можеш да се пробваш ако се преместиш към Нови Искър.

                  пелети
                  Надявам се в близко бъдеще да се разпространи за цяла София ! Не съм нахален и не искам да ми я харизват , ама 50 % не бих отказал !

                  Все пак чистотата на въздуха е наболял проблем и не трябва да го отнасят само автомобилистите ! Трябва и други мерки да се вземат !

                  Коментар


                  • От: Айде на катализаторите!

                    За програмата за саниране са ме питали много пъти разни хора дали е ОК да кандидатстват. При тия условия, отговорът ми е еднозначно НЕ. Рискът е твърде голям.
                    REECL работи с много тесен кръг изпълнители и всъщност връщането на някакви пари го няма, защото доставчиците там работят с надценки от по 30-40%. Последно като питах, климатик под 3000 лева нямаше. Това цени максимум за 12-ки. С дограмите беше още по-голямо дране.
                    СО каквото и да пусне, докато спъва умишлено газификацията на абонатите на общиснката топлофикация, нищо не може да се прави с тях.
                    Дезире-то нищо не предлага. 20% от допустимите разходи са твърде малко пари. При наличие на изградена разпределителна мрежа, свързването на отделния абонат не е толкова скъпо, за да си заслужава дори половината от бюрокрацията по тая програма.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • От: Айде на катализаторите!

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      ... защото доставчиците там работят с надценки от по 30-40%...програма.
                      Не всички могат да са в сивата икономика.

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      Последно като питах, климатик под 3000 лева нямаше.
                      Само те имат КОП 15

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      СО ... спъва умишлено газификацията на абонатите на общиснката топлофикация, нищо не може да се прави с тях.
                      Няма абсолютно никаква логика да пускаш газ за блок с ТЕЦ.

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      Дезире-то нищо не предлага. 20% от допустимите разходи са твърде малко пари. При наличие на изградена разпределителна мрежа, свързването на отделния абонат не е толкова скъпо, за да си заслужава дори половината от бюрокрацията по тая програма.
                      Поне да беше дочел какво финасира програма. А бюрокрацията е гигантска:

                      "Достатъчно е да посетите Клиентски център на ... и да подадете Заявление за безвъзмездна помощ. Ще Ви бъде изготвена индивидуална оферта..."
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • От: Айде на катализаторите!

                        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                        ...
                        Няма абсолютно никаква логика да пускаш газ за блок с ТЕЦ.
                        Докато такива логически въпроси ги решава администрацията вместо пазарът, положението ще е това.

                        Коментар


                        • От: Айде на катализаторите!

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Докато такива логически въпроси ги решава администрацията вместо пазарът, положението ще е това.
                          Точно пазарна логика няма.
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • От: Айде на катализаторите!

                            Топлил съм се на парно, топлил съм се и на газ. Ако това са ми опциите моментално си вкарвам газ.

                            Коментар


                            • От: Айде на катализаторите!

                              Ако дават 25kw и нагоре с водна риза ,може и да смена сегашната,ма не даваааат.Само сухи на пелети за стари хора дето греят по една стая и с един чувал пелети ше изкарат 3 дена.На мой човек му правих парно 2016 с камина Burnit 13 kw с водна риза и при минус десет 4 чувала на денонощие при сегашнат зима чувал ,чувал и половина.С пенсия или ниска заплата няма как да се издържа при средно 7лв чувал,сравнително добри пелети.За 25,27kw става дебело за цяла зима.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Айде на катализаторите!

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Топлил съм се на парно, топлил съм се и на газ. Ако това са ми опциите моментално си вкарвам газ.
                                Не дей лъжи. Ти ще сложиш климатик. Знам те.
                                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                                Drag Grand Canyon Daily
                                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                                LZ1JYM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X