Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на катализаторите!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на катализаторите!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Тази сутрин се разходих до високото над Шумен, единствено с цел да снимам и да ви подразня
    ...
    Tузарите си пътуват всеки ден от околните села. Там е по-поносимо. На мен засега гроздето ми е кисело.

    Коментар


    • От: Айде на катализаторите!

      Още два месеца и ще ви мине.
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • От: Айде на катализаторите!

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Тази сутрин се разходих до високото над Шумен, единствено с цел да снимам и да ви подразня
        [ATTACH=CONFIG]946204[/ATTACH]

        Снимката е гадна, че е от дрт телефон, и срещу слънцето, ама след малко може пак да ида, този път със сапунерката и със слънце зад гърба...
        Ами има си смог и то не малко, макар тези дни да е доста малко и снимката да е лоша пак се вижда, че има поне малко. Точно квартала в който си в момента допринася най-много, като погледнеш натам и се виждат десетки пушещи комини чиито дим се събира в един гаден нисък облак. Снимки от преди няколко седмици, тъй като тогава беше много характерно, че е само там, над кв. Еверест и над Добруджанския:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180111_163858.jpg
Прегледи:1
Размер:314.6 КБ
ID:5779980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180111_163910.jpg
Прегледи:1
Размер:334.3 КБ
ID:5779981Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180111_163916.jpg
Прегледи:1
Размер:404.6 КБ
ID:5779982
        Знаеш къде живея, имам доста добра панорама към половината град, тези снимки са от другия апартамент от който се вижда другата половина.

        От година на година става малко по-добре, до преди 7-8 години миризмата на дърва беше ужасна. Зимата дървата са основен замърсител, но решение на проблема с тях не виждам, алтернативите не са евтини.
        Не че и колите не са проблем, трябва да има поне минимален контрол, че ми писна от смърдящи и кадящи коли. Най-гадното е, че масови ги карат някакви комплексари дето като ги изпревариш за да не им дишаш дима, те те изпреварват и пак залепват по-бавни пред теб. И не са само дизелите, наскоро помислих, че ми се спука маркуч на газта докато карах зад едно Алди 80. Парното ми винаги работи и вкарва винаги външен въздух.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: Айде на катализаторите!

          Раде, Радееее, и ти стана гъзар.
          Ма то си е нормално де, Гьобелс в действие...

          Всъщност съм съгласен, че отоплението на дърва не е за града.
          По презумпция в града се вземат по-добри заплати от селата, та човек живеещ в града може да си позволи малко по-скъпо отопление(не много по-скъпо, айде холан), за да не пречи на другите живеещи в града.
          През последните години поради бедност масово се наложиха локалните отоплителни инсталации на твърдо гориво, което трови въздуха, но не можеш да накараш хората да стоят на студено.
          Ако продължаваше да е така-много хора щяха да се пренесат по селата, че там живота е по-евтин, отоплението даже с гуми и пластмаси не пречи никому, та е супер евтино, абе-рай за некадърниците, дето не могат да виреят в града.
          Но доходите започнаха да растат, и по-бедните започнаха да имат възможност да плащат малко по-скъпо отопление, та се задържаха в градовете.

          Аз понеже знам,ч е няма по-естествен живот от този на село, и няма по-естествено отопление от това на дърва-в скоро време май ще се преселя на село. То и досега да съм го направил, ама пусти мангали...

          П.П. Снимах и следобед, ама забравих сапунерката в колата. Ма то не се губи де, пак ще пусна да дразня.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Айде на катализаторите!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000669.jpg
Прегледи:1
Размер:602.2 КБ
ID:5779991

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0250.jpg
Прегледи:1
Размер:621.3 КБ
ID:5779992

            ....е как да не ме е яд че не моа да живея постоянно там!!!!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Айде на катализаторите!

              Не ми е работа да давам акъл, ама можеш бе, как да не можеш.
              Въпрос на желание и достатъчно мотивация.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Айде на катализаторите!

                Камъни ли ке яде?!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Айде на катализаторите!

                  Мога ама много неща на кантара тряа да турна!А и не мога еднолично да взема решение!........А въздуха там е.........
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: Айде на катализаторите!

                    Е затва е мръсно у софията. Щото едно е да искаш, друго да можеш пък трето и четвърто да го направиш.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Айде на катализаторите!

                      Ми не точно!В София е мръсно /между другото и в доста други столици/ щот има в пъти повече работа тук.Ти мани Перник!Всяка сутрин от Благоевград дори идват да работят тук!Отделно че не вЕрвам цялата гняс да е от хафтомобилите!!!Аз не се изтъквам,нито искам да обидя някой,но трето поколение софианец.Просто тъй се е случило.Ама ако продължава така,не си представям да завърша битието си в този град.
                      п.п.Едно време на паветата на Паун Грозданов колелета карахме мамка му!И Редута беше девствена неизследвана територия!Ееехееее..........
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Айде на катализаторите!

                        Да де, много по лесно е тук, отколкото да се напъваш в Шумен
                        На едното място се иска акъл и топки.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Айде на катализаторите!

                          Никъде не е лесно!Просто тук има повече възможности,но и конкуренция!Питай ги тез хора,дето блъскат по N километри на ден само за да идат и се върнат от работа дали ако имат опция да работят там,където живеят ще го правят тва упражнение!?!Не съм съгласен с тва еднострачиво мислене!
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Айде на катализаторите!

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            Никъде не е лесно!Просто тук има повече възможности,...
                            Ей това е с няколко думи.

                            Иначе има една стара приказка - "Работи, Иванчо, чифликът е твой! И баща ти умря тука..."

                            Коментар


                            • От: Айде на катализаторите!

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Камъни ли ке яде?!
                              Божко, не се прави на оригинален, не върви.
                              По селата камъни ли ядат хората?
                              Просто на село може с много по-малко пари да си живееш също като в София. Може би нещо като два пъти по-малко. Ама си иска да живееш по селски, а не да си слагаш ръкавици за да не си изцапаш нежните ръчички когато вземаш яйцето от полога...

                              Ма ням да ме разбереш. То си трябва да си живял на село. Точно да си живял, а не да си бил на гости.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Айде на катализаторите!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                да си живял, а не да си бил на гости.

                                Няма как да знаеш, че съм бил овчар в Горни Лом. Ако имаш познати натам, питай. Мога да направя бестселър от това.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X