Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ел въпрос.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз съм толкова доволен от себе си, че намерих туй по-долу че ако мина покрай огледало ше взема да си налетя

    Трябваше ми ТОЧНО това и преди да започна да сер@ в кутиятя реших да потърся.
    В кварталната железария - 70лв.
    Казах им да спрат или поне намалят пушенето на говн@.
    Това дойде от Ташев за под 15лв.
    Аферим!
    Враг усраине

    Коментар


    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Знам къде са по 9 лв.Ползвам ги често
      Има и вариант с директно заземление през дин шината ....Изолирано за фази

    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      През дин шината нещо май не е правилно да се заземява. По-добре да му се тегли отделно жило за заземлението.

    • Esper
      Esper коментира
      Редактиране на коментар
      DIN шината се използва само за крепеж на кутията.
      Няма никаква ел.връзка нито с нулевата нито със земната рейка в нея.
      В последствие евентуално може да има със земната ама това е по желание.

      А в конкретният случай аз възнамерявам да ползвам тази кутия за 12V DC разпределител!

  • Ми аз съм си неадерталец, не знаех дали изобщо има такова, стрелях на тъмно.
    Дали 9 или 13 за 1 инцидента броня няма значение.
    Те и у железарията вероятно разчитат на това, обаче неусетно са се уср@ли.
    На подобни безумни цени шините треве да са от свръхпроводник.
    А не са!
    Враг усраине

    Коментар


    • https://argos.cz/produkty/vypis/3980...e-do-rozvadece избирай си
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • Esper
        Esper коментира
        Редактиране на коментар
        Продават ли ги тук някъде?
        То мен не ме интересуват повече от бройката, която вече имам.
        Днес даже я наредих а кой знае кога бих имал нужда от друга.
        Много добро е това.
        В тъпото село искат ~10лв за единична шина с 5-6 отвора за кабели.
        Сякаш не е месингова а платинена да ги ева у лакомите дупета!

    • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Колко по конкретен въпрос искаш,като хвърляш сушоар във вана ,кой ще ти мери потенциал....това е работа на дтз ...тук има основни положения или да или не.....няма ако...ясен въпрос,ясен отговор.....и е само един....

      В края на краищата,това е твоята постановка с две допълнителни условия от мен 30/300 ма не е важно
      ТОва не е изпит,а комкретна ситуация
      Ами отговори съм ти. Или и ти като чукчата само пишеш, но не четеш.

      А като стана въпрос за отговори, да те помоля да отговориш на въпросите които са ти зададени в темата? Ясно е, че си ги видял, но се правиш, че не си. Което създава едно досадно впечатление, че си правиш оглушки защото не ти изнася да им отговориш? Или не знаеш отговорите въпреки тапията?
      Затова постарай се малко повече за да разсееш тия съмнения.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

        Тука има само един правилен отговор,няма възможно или ако...въпроса е ясен...няма скрити подзадачи.....
        Видно е че наблягаш на общи приказки. Локуми. Важно е публиката да си направи изводите.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение

          Видно е че наблягаш на общи приказки. Локуми. Важно е публиката да си направи изводите.
          Видно е че Ицо разтагя локуми като политик ,горе долу е в час....липсва му опит ,той по почти всички теми е така. де..а ти си технически не подготвен по темата...Ако искаш се обиждай .Аз съм отговорил на всички въпроси,готов съм да отговарям за всяка дума и няма да престана...от малък съм така!
          Задавай правилните въпроси.....

          Обаче и двамата сте като в небрано лозе.....

          Конкретен въпрос...реална ситуация

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          ...какво ще се случи (как ще реагира ДТЗ) ,ако тъщата ти хвърли сешоар във ваната ,на който фазата е прекъснала в кабела на сешоара ,на токовия кръг има ДТЗ монофазно и в този токов кръг има включен само този уред?
          Ицо пита за тъща си....Елементарен въпрос...няма локуми,няма подводни камъни,има само знания(по точно познания) и опит...ДА ЩЕ СРАБОТИ...НЕ НЯМА ДА СРАБОТИ....

          Подчертайте един от двата отговора...така по лесно ли ви е? Що си мислите че аз знам отговора...аз съм прос техник ....Помогнете ми да спра да пиша най после...!

          Едно време преписвах в час.(за радост на ИЦО вероятно)..като ме сложиха най-отпред ...да не преписвам...колежката ми диктуваше.и пак си вземах изпитите...в последствие ми стана жена...та тя сигурно знае,да я питам ли?

          Вие от вкъщи с компютър ,гугъл...ютуб....два дни...не можете да отговорите на един елементарен въпрос с да или не! За disko04 го притеглих...ХРИСТО..защити форумната чест бе човек..разочароваш ме...вярвах в теб...ще почна хапчета да пия,помогни ми....баси...Така кактовървите,ще почна сам със себе си да споря....Ми не е редно така!
          Последно редактирано от Roninn; 15-04-23, 15:11.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

            Видно е че Ицо разтагя локуми като политик ,горе долу е в час....липсва му опит ,той по почти всички теми е така. де..а ти си технически не подготвен по темата...Ако искаш се обиждай .Аз съм отговорил на всички въпроси,готов съм да отговарям за всяка дума и няма да престана...от малък съм така!
            Задавай правилните въпроси.....

            Обаче и двамата сте като в небрано лозе.....

            Конкретен въпрос...реална ситуация



            Ицо пита за тъща си....Елементарен въпрос...няма локуми,няма подводни камъни,има само знания(по точно познания) и опит...ДА ЩЕ СРАБОТИ...НЕ НЯМА ДА СРАБОТИ....

            Подчертайте един от двата отговора...така по лесно ли ви е? Що си мислите че аз знам отговора...аз съм прос техник ....Помогнете ми да спра да пиша най после...!

            Едно време преписвах в час.(за радост на ИЦО вероятно)..като ме сложиха най-отпред ...да не преписвам...колежката ми диктуваше.и пак си вземах изпитите...в последствие ми стана жена...та тя сигурно знае,да я питам ли?

            Вие от вкъщи с компютър ,гугъл...ютуб....два дни...не можете да отговорите на един елементарен въпрос с да или не! За disko04 го притеглих...ХРИСТО..защити форумната чест бе човек..разочароваш ме...вярвах в теб...ще почна хапчета да пия,помогни ми....баси...Така кактовървите,ще почна сам със себе си да споря....Ми не е редно така!
            Чаках те две страници да се правиш на УЛАВ докато те питах от контакта със земя как ще я закараш до консуматор който се захранва от две жици. Накрая се направи на интересен че не те интересува. Аз смятам че ти ставаш за добър ИЗПЪЛНИТЕЛ на поръчки. Явно друг ти задава задачите, но няма лошо, има нужда от всичко в тоя живот.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение

              Чаках те две страници да се правиш на УЛАВ докато те питах от контакта със земя как ще я закараш до консуматор който се захранва от две жици. Накрая се направи на интересен че не те интересува. Аз смятам че ти ставаш за добър ИЗПЪЛНИТЕЛ на поръчки. Явно друг ти задава задачите, но няма лошо, има нужда от всичко в тоя живот.
              Нали по горе писах,че в института съм преписвал,какво да направя повече,толкова са ми възможностите.

              ​​​​​​
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • Накрая ще изкарате глупавият земем контур по-важен от фазата, ве!
                И как спомена некой по-напред добре, че не се коментират повече от 1
                Враг усраине

                Коментар


                • По въпроса как се докарва земята, аз го правя така:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:084DF979-A9D2-4521-93A7-722203088001.jpeg
Прегледи:242
Размер:695.5 КБ
ID:6920001
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Не е ясно от снимката дали височината позволява препикаване но аферим за технологията!
                    Пък дава решение за земно и на соц панелка

                  • Roninn
                    Roninn коментира
                    Редактиране на коментар
                    Това не е по наредбата,точката за мерене и клемната кутия са проблем.

                • През соца земята беше обща и няма проблем
                  088455338две
                  "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                  Джамбазов 2010г..

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Видно е че Ицо разтагя локуми като политик ,горе долу е в час....липсва му опит ,той по почти всички теми е така. де..а ти си технически не подготвен по темата...Ако искаш се обиждай .Аз съм отговорил на всички въпроси,готов съм да отговарям за всяка дума и няма да престана...от малък съм така!...
                    Чак в тая тема ми просветна, че си обикновен общак и те бива само за общи приказки.
                    Като те заклещят с конкретни въпроси, се скриваш под масата и от там започваш да размахваш тапията - с репликата "Ти да мълчиш. Аз имам дукимент".
                    Само се чудя защо ли те се връзвам...

                    Хайде, весели празници от мен.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

                      Нали по горе писах,че в института съм преписвал,какво да направя повече,толкова са ми възможностите.

                      ​​​​​​
                      Не съм искал да те обидя.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        Чак в тая тема ми просветна, че си обикновен общак и те бива само за общи приказки.
                        Като те заклещят с конкретни въпроси, се скриваш под масата и от там започваш да размахваш тапията - с репликата "Ти да мълчиш. Аз имам дукимент".
                        Само се чудя защо ли те се връзвам...

                        Хайде, весели празници от мен.
                        Ох...Ицо дойде,сам дойде ....ничего себе
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                          Аз съм толкова доволен от себе си, че намерих туй по-долу че ако мина покрай огледало ше взема да си налетя

                          Трябваше ми ТОЧНО това и преди да започна да сер@ в кутиятя реших да потърся.
                          В кварталната железария - 70лв.
                          Казах им да спрат или поне намалят пушенето на говн@.
                          Това дойде от Ташев за под 15лв.
                          Аферим!

                          Доста често ползвам същите,както ти пратих линка...MEROX май пишеше ..... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230907_162828.jpg
Прегледи:97
Размер:590.3 КБ
ID:6936311

                          ​​​​​​
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X