Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Урбанизиране на земеделска земя с намерения за строеж на нов дом - много неясноти?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    ... просто се избира по-сух ден и т.н.
    Ти гледай да избереш не само по-сух ден, ами по-сух период, та земята да не е разкисната.

    Че на село едни дебили миналата година нееднократно вкарваха тежка техника на разкиснат от снеготопене терен и *баха мамата на пейзажа ...

    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Прав си Чавдаре, аз дори си мисля, че реално в идните 2-3 месеца няма шанс за изваждане на разрешителното + подготване на площадка, копане, кофриране и полагане на основи и т.н.

  • #92
    То всъщност и сега е сух период, но щом още не е готово... Иначе товарът като тегло никак не е нещо особено, товар като товар - с голям габарит.
    Е тоя клип, само за онагледяване и като вариант съм го качвал преди години в една подобна тема назад в раздела. 40 фута, близо 4 тона.

    https://www.youtube.com/watch?v=hq_0K9IAxjw

    Коментар


    • #93
      Фирма Миг 03 предлага подобни фургони на прилични цени!

      Коментар


      • #94
        Проекта за Поставяне на ПО в Добрич е готов, но пък там не приемат заявления за поставяне на ПО по електронен път или днес аз не успях да го намеря.

        В Елин Пелин Визата ми е на 99% готова, чака нова Скица, която токущо пуснах през електронното правителство/платформа, стана за секунди, плащане през Ипей.бг 30 лева Експресна за 3 дни.

        Другата седмица ще трябва да звънна на Гл Архитект да си вземе скицата и да ми парафират Визата.

        След като съм с Виза в ръцете мисля да подам по електронен път заявление за Разрешение за поставяне на Преместванем Обект.

        Днес платихме малко над 500 стотака на ЧЕЗ Елин Пелин за 6кВт ток, сега чакам поставяне на табло, свързване и т.н.

        Преди два дни взех и последния подписан договор от доставчиците на ток/вода в Добрич, там следва Архитектурен проект но имам 1001 неща да изясня в главата си преди да започна проектиране за около 30лв/м2/РЗП...
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          би ли споделил как вадиш нова скица по електронен път, че не ми се ходи до Радомир?

        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          https://unifiedmodel.egov.bg/wps/por...ipal-services/
          ЕЛЕКТРОННИ АДМИНИСТРАТИВНИ УСЛУГИ
          Административно-технически услуги "Устройство на територията"
          2027 Издаване на скици за недвижими имоти => https://egov.bg/wps/portal/egov/serv...5-f12ad9ae26d8

        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          Супер, ще пробвам

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X