Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да подредим гаража си !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да подредим гаража си !?

    ето отчета.това беше сутринта,сега е ковнал мартаците от едната страна.до утре вечер би трябвало да е почнал да го покрива.
    най-лошото е ,че ми съгледа ракетата и с тоя диск за дърво,ще я изгори.да знаете за строеж си треба циркуляр,ракетата се товари много ,баща ми е изгорил една при строежа на наща къща,ама и покрива е друг, около 250кв.м

    и баш майстора като не съм наоколо се мотаят ама няма как нали и треба да се учи,чеее.....

    и малко сметки..
    12торби цимент
    1м3 баластра/песък-
    3корита вар/окло 1кубик/
    1тръба 6метра ,4мм.стена. Ф~100мм.
    45мартака х2.5м./100х80мм/
    14греди 120х120мм./не влизат в сметките/
    железо 1кангал /=-=/
    -----------------------------------
    560лв.+ 500 и повече за труда на 2 майстора-/10дена/
    още трябват поне 1кубик баластра ,20тина торби цимент,2корита вар за измазване отвътре,летви за покрива,черна хартия /изолация/окло 13лева са 20кв.м.,поливна тръба за кумин/имам я/. ~3-400лв.
    не прибавям много неща,но като цяло е това

    Коментар


    • До: Да подредим гаража си !?

      Доста добре изглежда, и предполагам че ще го полееш добре като го завършиш
      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

      Коментар


      • До: Да подредим гаража си !?

        нема чакате покана,идвайте след 5-6дена да режеме лентата и чупиме шампанското

        Коментар


        • До: Да подредим гаража си !?

          Е ти пък ще трошиш шампанско.. това е работа за Борисов.. ти се погрижи за студената бира и добре изпържената цаца
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • До: Да подредим гаража си !?

            бъзикам са бе.бира -да,не си падам обаче по риба.абе като го направим,който иска да идва да го поливаме...

            Коментар


            • До: Да подредим гаража си !?

              Чакаме завършването на репортажа
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • До: Да подредим гаража си !?

                Направо не ми се почва...





                Хубавото е че цялата дървения ще отиде зимата в камината
                И напролет ще трябва да го почвам.

                Коментар


                • До: Да подредим гаража си !?

                  Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                  Направо не ми се почва...
                  Хубавото е че цялата дървения ще отиде зимата в камината
                  И напролет ще трябва да го почвам.
                  Венцо, има си и добра страна, това че започваш всичко на ново и няма да ти се налага да си блъскаш главата и да си викаш "това да го изхвъря или не, абе оставям го че то може да ми пртрябва някога си". Правиш рафтове за необходимите ти инструмнти и си оставяш един рафт за неща който ти трябват но не толкова често и си приключваш въпроса..

                  пП. Това гаража ти в Рударци ли е ?
                  OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                  Коментар


                  • До: Да подредим гаража си !?

                    В тази тема пуснах снимка на "задника" на една "икона". Та да покажа вече и предника. Лошо! Стана студено и вече не се работи. Абе работи се, ама не можеш да го изпипаш и по-добре оставяй за догодина.
                    Отопляеми ли са ви гаражите? В тази криза...
                    Та предника:
                    Прикачени файлове
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • До: Да подредим гаража си !?

                      моя ще е с газов конвектор 5квт,
                      обаче требе първо го позатвора малко

                      Коментар


                      • До: Да подредим гаража си !?

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        В тази тема пуснах снимка на "задника" на една "икона". Та да покажа вече и предника. Лошо! Стана студено и вече не се работи. Абе работи се, ама не можеш да го изпипаш и по-добре оставяй за догодина.
                        Отопляеми ли са ви гаражите? В тази криза...
                        Та предника:
                        Такава икона имах допреди няколко години... Тръгна по таван със 160 и ме остави жив Единствената кола, за която съм съжалявал...
                        Който не е карал такава може само да съжалява... или да говори глупости от типа "италиански боклук". Автомобил с чар и характер. Не скучен германски леген...
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • До: Да подредим гаража си !?

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          В тази тема пуснах снимка на "задника" на една "икона". Та да покажа вече и предника. Лошо! Стана студено и вече не се работи. Абе работи се, ама не можеш да го изпипаш и по-добре оставяй за догодина.
                          Отопляеми ли са ви гаражите? В тази криза...
                          Та предника:
                          Аз моя не го отоплявам, единственото нещо по което се навивам да работя през зимата е мотора. На първия етаж на къщата е доста топло защото от всякъде стените се напичат и е адска жега, прекарвам мотора и нужния инструмент там и си бачкам на спокойствие и топло. Иначе въпросния първи етаж не се отоплява с нищо освен с това че от всичките му страни има други стай който се отопляват.
                          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                          Коментар


                          • До: Да подредим гаража си !?

                            Можеш успешно да го отопляваш с печка от ЗАЗ, стига да имаш комин.
                            Стопля бързо и харчи поносимо бензин. Аз го смесвах 1:1 с газ за горене.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • До: Да подредим гаража си !?

                              е тя тази печка ще може ли да сгрее 20тина квадрата?
                              аз имам ифова печка,която е доста по яка,ама са ми обещали такъв конвектор,а и имам газ.

                              Коментар


                              • До: Да подредим гаража си !?

                                Може - топлил съм точно гараж по този начин
                                Кофти е само, че вдига доста джангър вентилаторът и.
                                Всъщност не беше от ЗАЗ а от пътнически Баркас. - тя е почти същата.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X